@Paul (20.03.2017 17:08): Pokud si chceš zahrát něco velice solidního, tak si zbývá tento rok maximálně tak Horizon ... :) Vampyr bude určitě fajn, ale nebude to nic obřího ... Kingdome come letos vyjde ? :D
No zklamání ... kupujete i po těch recenzí nebo na to prdíte ? :)
Hmm, hmm. No.. Uvidíme také, jak si povede ten Vampyr a hlavně později Cyberpunk 2077.

Btw co bych také nepodceňoval... Andromeda vypadana nějaký Stand Alone datadisk jako byl F:NV. V tom bych možnost viděl.
Takže tohle dělala nějaká 2 liga team ? Jako mě DA:IN nepřišel špatný, ale pokud je po 3 letech od vydání DA:I je Andromeda ještě horší, tak nemám zájem, tohle podporovat nebudu, protože chci, aby se hry posouvali trochu dál ...
IP spíše nebude RPG, ne? Alespoň to nějaká odpovědná osoba v Bioware někdy říkala.
@special_plan (20.03.2017 16:43): nejpopularnejsi jsem nemel na mysli. Jen ciste o tu kvalitu. Viz treba house of leaves v zanru horroru. Ze se museji dost ohanet, aby prisli s necim novym. Kdezto u her je ten potencial jeste vetsi. Ale chapu, resi se jen prachy a uz ne to, pod cim budou tvurci hry podepsani. Ja bych se treba stydel napsat takove dialogy. A to nejsem zrovna oslehany ctenar.
@pajmič (20.03.2017 16:38): Mám takový pocit, nevím, jestli si to pamatuju dobře, ale někde na Twitteru jsem kdysi četla, že ta nová IP by snad měla vyjít někdy příští rok v prvních třech měsících - podobně jako letos Andromeda. Jsem docela zvědavá o co půjde :)
@SilentWolf (20.03.2017 16:31): Nejpopulárnější literatura, filmy a hry jsou úplně stejný odpad, s jakou literaturou a filmy to srovnáváš? Vždyť tahle hra od začátku působí jako stupidní filmový blockbuster (kdyby ho režíroval Ed Wood).
@SilentWolf (20.03.2017 16:31): Pokud jde o Bioware, tak jsem velmi zvědavý na tu novou IP, na který dělá právě původní Kotor, Mass Effect team, už pět let! Narozdíl od DA nebo Andromedy to držeji pod zámkem a nepochybuju, že na letošní E3/EA play tu značku odhalí.
@Charllize (20.03.2017 16:15): nekde clovek zacinal. A Kotor bylo moje prvni ukecane RPG a definovalo tak muj nejoblibenejsi herni zanr. Nekdo mel baldury a fallout, ja az kotor. A tim zapocala ma platonicka laska k Bioware. Na companionech jsem se ucil empatii. Nikdy jsem nedokazal udelat nic spatneho. Proste klasa. :-D

Jinak divim se spis tomu, ze se celkove ve vyvoji her kraci zpet. Kdezto v literature se spisovatele museji pretrhnout, aby vymysleli neco originalniho, ve filmech take. Ale hra spojuje vse tohle. Je tam prostor pro nejvetsi mozne experimentovani a posouvani hranic. A ty velka jmena to takhle hnoji.. nechapu, jak muze byt pri takovych projektech prostor pro takove chyby.. na co se ted tesit? :-D premisa velka : nejlepsi z nejlepsich v cizi galaxii. A realita je teda ten red dwarf videogame.
@SilentWolf (20.03.2017 15:35): Eventuélně, někdy, možná koupim. V momentální době si nemohu dovolit utrácet za koniny.

Mám chut si zahrát Zeldu, problém je, že není na čem :D

Opět špatný marketing spojený s nedostatkem času na polish a špatné zvolení Leads v určitých odvědvích. Toto byla první hra Bioware Montreal a je to tak nějak vidět...jen škoda, že se museji učit design zrovna na Mass Effectu.
@pajmič (20.03.2017 15:28): a kupujes tu Andromedu?

Ja cosi nemam silu zrusit predobjednavku. Kdyby nemela vyjit Persona 5 tak mozna z toho i brecim. :-D
But they're only human, after all, don't put our blame on them.

Ne. Hadi jedni, kdyby aspon nelhali kde se inspirovali questy a jaky bude character creator, ze animace jsou alfa, apod.
Jsem se těšil že dohraju Watch Dogs 2 a vrhnu se na další hru výzvy, MEA, a místo toho budu čekat na patche a na zlevnění..
Tak holt rozjedu ten Dragonfall.
Nejhůře hodnocená hra od Sonica a je to zrovna Mass Effect. Velké zklamání, ale tak to je, jdu se oběsit.
Jinak i když se tady řeší samozřejmě mnohem důležitější věci...

"You eventually uncover four mini-open worlds, as well as smaller, standalone areas like an overgrown jungle outpost..."

Takže po tom, že půjde hlavně o příběh (kterej stojí podle všeho za vyliž) a postavy (ty nejspíš taky) a že to nebude plný nudnýho grindování jako Inquisition dostala finální direkt asi i klika prozkoumávačů...
@Phoenix (20.03.2017 13:51): Nejsem si jist zda by to bylo zrovna možné označit za nošení sov do Atén. Ale zbytečné by to bylo. Už jen z toho důvodu, že oba máme různou představu o "logickém" a spojení"příčiny a následku". Každopádně po tobě ale sluníčka jdou. Plány jsou popsány v Protokolech multikurturnich mudrců.
@Jab (20.03.2017 13:40): Podívej, smyslem mého života není Tě pozitivně překvapovat, ani luštit Tvé kryptické odpovědi typu "Máš na víc, zvaž to". Ani reagovat na bláboly o terapeutických skupinách obětí rasismu.

Osobně je mi úplně jedno, jestli je Bioware SJW plná až na půdu nebo prostě jen tak jde do kytek z nějakých úplně jiných příčin (protože jejich produkty už nějakou dobu nekupuji a hned tak se na tom nic nezmění). Jen říkám (a uvádím nemálo příkladů) toho, kdy skutečně mezi Bioware a nějakou další stranou/stranami došlo k něčemu, co nelze nazvat jinak než ideologický boj nebo aktivizmus. A kdy pro Bioware zcela zjevně nějací aktivisté určitého názorového proudu pracovali nebo pracují a to v míře v porovnání s ostatními firmami podobného typu velmi nadprůměrné. A celkem logicky už se to podle mého začíná projevovat na kvalitě produktů, stejně jako se to děje zákonitě vždy, kdy je u práce důležitější kádrový profil než odbornost. To není výsledek žádného spiknutí, to je naprosto racionální, mnohokrát viděný a zcela nevyhnutelný proces.

Mohl bych tady mlátit prázdnou slámu tím, že budu popisovat Stanfordský experiment, kognitivní zkreslení, důsledky zpětné vazby nebo ideové pozadí aktuální celosvětové politické situace (protože se to Bioware s velkou pravděpodobností týká v množstvím větším než malém), ale dle Tvých reakcí soudě by to bylo nošení sov do Athén.

@MickTheMage (20.03.2017 13:44): "Ako, keby sme chceli byt velmi konspiracni," Micku, já jsem ten poslední člověk, který by děje vysvětloval pomocí konspiračních teorií. To, že v nějaké firmě převládne určitý řekněme světonázor není přece žádná konspirace, ale celkem normální stav. Třeba Baťa měl nějaké představy o tom, jak má fungovat firma (a člověk ve svém volném čase ... a stát) a podle těchto představ firmu budoval, vybíral si podle nich zaměstnance a snažil se spolupracovat určitým způsobem s určitými politiky. A totéž dělá kde kdo. Jestli s tím nějak souvisí to, že Kanaďani jsou v průměru dost velcí neomarxisti (to nemyslím jako nadávku, ale jako ideové zakotvení v reálně existujícím, desetiletí starém myšlenkovém směru) opravdu netuším.
Klidek hosi!

Mohla mat PC mentalita vplyv na vyvoj MEA? Mohla. Nie je to vylucene. Ale mozno je to len otazka perspektivy. Ze sa v kazdej skupine najde totalna banda kretenov - to je uz tak nejako normalne. Vid. reakcie psychicky narusenych jednincov na animatorku. Poviete si, aka velka aktualna kauza. Ked sa vsak pozriete priamo na zdroj, zistite, ze dotycna dostala nejakych 20 divnych tweetov. Niektore pekne hnusne, ale... 20? Kolko mame hracov? Polygon and co. z toho spravia kauzu, pretoze su to americky PC (SJW alebo co) kreteni (=presadzuju svoj politicky nazor projekciou na hry). Nieco nove? Nie. Co to ma s hrou? Nemame radi Bioware, pretoze sme vsetci bieli a rasisti? To tvrdia niektori zurnalisti. Nie, vazne. Co to ma s hrou? Nic.

Mohli by sme sa tu mocit okolo toho, ale co mame z toho? Hru to lepsou nespravi. Alebo sa mylim? Co sa deje za dverami Bioware nevieme. Ako, keby sme chceli byt velmi konspiracni, tak Phoenix nam ukazal cestu. Ale zas... aky to ma zmysel?

Moze to byt kombinacia jednho i druheho. Moze to byt len druhe, ale moze to byt aj prve. Ostatne, Bioware su z Kanady a... tak dalej a tak dalej.

Drzme sa faktov, ktore si mozeme 100% overit. PLS.
Navrhuji terapeutickou skupinu pro bílé muže, kteří se cítí být obětí rasismu. Poslední dobou se s nimi roztrhl pytel a pro psychology by to mohl byt zlatý důl.
@Hydr0gen (20.03.2017 13:18): Co má být, bylo to první, co jsem našel. Jen proto, že něco vypadá jako něco jiného, co se Tobě náhodou nelíbí, to implikuje nepravdivost uvedených informací?

Šmárjapano, vždyť těch jeho rasistických výlevů je plný net.

@Jab (20.03.2017 13:23): Co konkrétně Tobě přijde jak pravděpodobné je mi celkem šumák. Možné je obojí, ovšem A nevyhnutelně implikuje B. Jako by to byl první případ toho, kdy ve firmě/státu převládla nějaká ideologie a na základě toho pak šla firma/stát do kopru, protože odborníky nahradili ideologové. A ne, skutečně za tím nevidím žádné NWO spiknutí, jen chápu, jak tyhle věci fungují.
@Phoenix (20.03.2017 13:00): Ještě jednou... Už ti to napsali jiní a uvažuj, co je pravděpodobnější.

a) Bioware je "Death camp of tolerance" a spousta skvělých zaměstnanců v něm nedostala šanci pro svůj politický/světový názor.

b) Andromedu vyrobil "B tým", který vlastně jen pokračuje v dílech sestupné kvality, které Bioware produkuje už léta.
@Phoenix (20.03.2017 13:00): Ani bych se nedivil kdybys mel pravdu. Taky bych nepodcenoval vliv samotne EA.

Kazdopadne jsem cekal ze ten odklon od ciste pribehoveho zamereni plno lidi nerozdycha, a ani se jim nedivim, kdyz ta serie byla takova jaka byla. Ale na druhou stranu DA:I ktere je v podobnem duchu, zas tak zle prijata nebyla.
Ja si to zahraju urcite, mam rad scifi (vic nez fantasy), vesmir a vsechny ty veci kolem. To je taky duvod proc mam docela rad predchozi dily, i kdyz ta hratelnost tam nebyla kdovi jak dobra, vzdycky me ten vesmirnej pocit docela uspokojoval. Teda dvojku jsme zacal hrat az asi rok po tom co jsem ji koupil, pac kdyz jsme zjistil ze to je telenovela kombinovana s gears of war byl jsem vzteky bez sebe:)
@Jab (20.03.2017 12:49): Těch pět věcí, co jsem popsal níže (zdaleka se nejedná o všechno, je to to, co jsem zachytil v pozici člověka, který Bioware prakticky několik let ignoruje), je to, co spolu nesouvisí? Co z toho není pravda? Jaké pochybné zdroje máš na mysli?