Matte, zajímavej článek o mafii 1 a 2. Škoda, že pisatel si úplně netyká š češtinou. Je tam dost stylistických nesrovnalostí a nešťastných obratů, takže se to nečte zrovna nejlíp. Ale snaha se cení ;)
@Gordon (11.04.2017 16:40): Tak to jsou psychopati. Sociopati jen necítí empatie a jsou vůči okolí chladnější a necitliví. Většinou se tak zformovali v určitém věku. Není to přesná definice, ale ve zkratce je to zhruba takhle. Psychopat se s tím rodí a je okolí více nebezpečný. Ale do kategorie "magor" určitě patří.

Jinak někoho z těch, které jsi zmínil, jsi zažil, akorát už se změnil a internetové konflikty považuje za ztrátu času a absolutní nesmyslnost.

No zajímavé, kam se ta diskuze dostala od herního maratonu :-)
@Walome (11.04.2017 16:12): Albert Fish by se ti možná líbil více. To byl teprve frajer :-D Jako já jsem hovado, ale ten byl tak zvrhlý, že i mě občas mrazilo, jaké luxusní koníčky měl a překvapovalo mě, že někdo takový existoval. Ale když sežral jednu malou holku a rodičům napsal dopis, jak si na ní dobře pochutnal, tak mě to rozesmálo :-D Ale chce to hodně černého humoru.
@Walome (11.04.2017 14:59): A ti největší právě musí být chytří a musí to umět skrývat, aby se mohli pohybovat v lidské společnosti. Leviathan byl jen průměrný obyčejný neškodný magor, který na sebe poutal pozornost a takové můžeš potkávat celkem běžně.

Ale hádám, že takový tu není, aby se Sasakrův herní Mafia maraton zvhrul v orgie někoho jako je třeba Jeffrey Dahmer
@Walome (11.04.2017 07:06): Tak to byl obyčejný magor a ani zdaleka ne největší. Ti největší se pohybují na jiných stránkách a skrývat to opravdu umí opravdu velice dobře. Ale to mluvím o jiné sortě magorů, jestli mi rozumíš :-))

Jinak tu misi s chlápkem z čínské čtvrti znám, ale nevím, jestli jsem u ní míval nějaké problémy. Já si jen pamatuji, že raz jsem tam též přijel s dvoudveřákem a hra mě vydupala, ale pak už jsem vždy věděl, že musím mít čtyřdveřák.
Safra, jak to tady čtu, tak bych si to taky s chutí (už po osmý?) znovu nainstaloval a dohrál :-)
Hlodá mě červík, že bych si někdy dal maraton taky, ale radši bez diváků, aby nebylo vidět moje lamovství :) No možná s bráchou bych moh, ten má podobnej herní styl ;)
@Walome (11.04.2017 09:33): To je snad pro mně nejhorší mise, než tam vždycky dojedu, tak mě samozřejmě honěj všichni policajti a když tam nakonec přijedu, tak ty dva joudové tam stojí(vlastně jeden leží) a čekají až vystoupím a zeptám se jich co se to tady vlastně stalo. „No co asi, tady kámoš to koupil z pětačtyřicítky" No a než nastoupěj, tak vylezou ven policajti a našijou to do mě z brokárny. Minule jsem musel kvůli tomu kupovat novou klávesnici :D
Jinak nevím jestli jste to měli taky, ale my při maratonu máme moment, kdy se jeden z nás zasekne na nějaký úplný banalitě a dělá ji třeba 5x :D například odvézt postřelenýho chlápka z čínský čtvrti, to byl legendární zásek na asi 30 minut.
@Sasakr (10.04.2017 23:14): Ne, já bych to měl dost daleko - Ostrava. Tak ten zbytek je opravdu balast, to se dá hrát tak normálně, ale do herního maratonu by se to fakt nehodilo a souhlasím, že jako diváky by to asi vůbec nebralo. Ledaže by ostatní kecali a bavili se nějak jinak, ale pak by to asi ztrácelo trochu smysl celé to hraní.
No ale Joeovo DLC má tři mise nebo kolik a zbytek je balast ala extrémní jízda, bez cutscén, dabingu atd. To baví sotva toho, kdo hraje, natož diváky.

A odkud jsi? Z Liberce?
@Sasakr (10.04.2017 18:53): Tak já magor jsem, takže už mám zákaz. Ale stejně nevím, jaké prokázání bys chtěl, bo úchylové a magoři to umí dobře skrývat, pokud chtějí :-)

Jinak dvojka s DLC už asi zabere poměrně delší dobu. Ale předpokládám, že to budete hrát asi jenom s tím Joem, protože ty ostatní DLC tam do příběhu podle mě nijak nezapadají. No a pak můžete dát tu trojku. To už by bylo větší maso. Ale pochybuji, že to tady někdo bude dávat.
No u dvojky je zásadní problém... a sice jak dostat do základní hry mise z DLC, který tam příběhově zapadaj, aniž by se musel hrát ten balast okolo ala extrémní jízda.

Nevím, já myslím, že dvojka bude fajn. My to hrajem na jednom PC, střídáme se a ostatní koukají na projektor. Není to, že to hraje jeden člověk v kuse. Jinak pokud jste někdo z dostřelu a prokážete, že nejste magor nebo úchyl, klidně jste zvaný. Pařanů člověk nezná nikdy dost.
@rikuhahl (10.04.2017 10:01): Tak dvojka je určitě o dost záživnější a kvalitnější než trojka, ale trojka by se nonstop dala, kdyby člověk jel speedrun a dělal jen to, co vyloženě musí. To by nebyla žádná výzva. Já bych mu dal nonstop trojku se všemi vedlejšáky a snahou splnit toho co nejvíce. Jak by těch 40-50 hodin v kuse zvládnul, tak by byl borec. Zvláště, když je to fakt dost stereotypní :-)
Já u toho 15 hodin v kuse vydržel a to stačí na nonstop dohrání jedničky, ale tam jsem byl teprve na začátku.
To jo, totální nepopsatelnej bug fest :-D

Zkusíme ještě v týdnu udělat Mission Pack, nebyl špatnej a zvládneme to za večer. A pak hurá na dvojku a pak se uvidí.
@Sasakr (09.04.2017 15:49): tak to je napoprvý supr čas, my měli tuším 16, ale děláme dost pauzy. Bez něj je to fakt těch deset. A pamatuju si, že zezačátku jsme měli krize, třeba kolem 11 mise, ale dneska nás mrzí když už se blížíme ke konci. Jojo Paulie nevystupující z nadzemky je nejlepší. Celkově se při tomhle maratonu objevuje víc bugů než za 15 let předešlého hraní dohromady :)
S Lucasem. Bez něj bych to viděl někam k 10 hodinám. Hodně jsme to mršili, Paulie nám nevystoupil z nadzemky a tak podobně :-)
Mně to hraní vždy zabralo tak 17 hodin, ale jel jsem všechny vedlejší mise a pak jak jsem měl ukrást to jedno auto v luxusní čtvrti, tak tam byly auta dvě, takže jsem se vždy vracel ještě pro to druhé, které jsem krást nemusel. Konkrétně to bylo to stříbrné auto, kterým jezdil Morello. Anebo z té mise, jak máte ukrást ty dokumenty ve vile toho politika, tak jsem vždy vypotřeboval všechny náboje z brokovnice na civilisty. Při každém hraní vždy taková rutina, kterou jsem vůbec dělat nemusel, ale některé ty věci jako třeba ježdění přes celé město pro auto, které jsem nemusel krást, herní dobu docela prodlužovalo.

Ale je fakt, že jako maraton by se mi to asi nechtělo. Já to jel vždy tak tři nebo čtyři dny.
Tak maraton za námi, dohráno za 14 a čtvrt hodiny. Jsem grogy, jdu spát.
@Coldplaz (07.04.2017 21:33): To narozdíl od toho prvního není (snad) myšleno vážně, přijde mi to spíš že se učil co a jak, taky jsem dělal podobné blbinky jen abych se to naučil.

Jinak z českých módů jsou i kvalitní kousky, název už nevím, ale pamatuji si že to bylo za nějakého agenta a musel jsem zažehnat hrozbu terroristů v Temelíně. :) A konec byl v pražské tramvají.

Taky tam byly detaily jako například protestující češi s transparenty u vchodu do elektrárny apod. :D
Podle popisu toho modu nějací Slováci X let předtím udělali level s texturami mafie a krátkým příběhem a teď to někdo jiný vylepšil, přidal anglický zvuky a znovu vydal. Takže se jedná o hodně starou záležitost, akorát nově renovovanou.
@Coldplaz (07.04.2017 20:19): Už jsem si myslel že někdo dokázal překompilovat mapy do jiného enginu.

Tohle není žádný převod ale jen amatérská tvorba (kritizují jen tu mapu), navíc mi to nepřipomíná žádnou pasáž ze hry.
Hm, když jsem tam hodil ENB, tak Vsync funguje :-D Akorát se mi to tluče s tím shaderem na vodu, takže to používat nemůžu. Nicméně vede mě to k myšlence, že musí existovat D3D8.dll, který vynutí Vsync... ale kde ho vzít :-(

Ty vole já jsem koumes :-D Řeší dll z týhle stránky :-) Akorát pak nefunguje žádný overlay (MSI afterburner, Steam apod.), ale za tu dokonalou plynulost to stojí).
A neni to tak, ze sponzor, co financoval ten dabing, tak zustal vicemene ojeban?
@Gordon (13.02.2017 16:05): tak asi zisky solidní byly ale už ne tak, aby byl extrémně plusovej výdělek.....mám zato, že byla i jiná studia, která by to nadabovala za míň...ale vydavatel čekal větší ohlas.......třeba takovej rychlej byl dost populární ....takže jeho účast asi vyšla trochu navíc, než od jiného anonymního dabera. (Jen moje domněnka)