Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Madden NFL 2004

85
3 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
12.08.2003 PCPS1PS2XboxNGC
Vývojáři:
EA Tiburon, Budcat Creations (PS2 verze)
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20130703115549…
Madden NFL 2004 je jedenáctým dílem ze série Madden NFL od amerických EA. Největších změn v tomto ročníku doznal mód sezóny (ve hře pod názvem Franchise). V něm už nejste hned ze začátku vrženi do jednotlivých zápasů, jako tomu bylo v předchozích ročnících, ale do takzvaného training-campu, ve kterém budete trénovat jednotlivé disciplíny (například kopání na bránu) vždy s jedním hráčem. Za úspěšné tréninky poté budete získávat body, za které můžete vylepšovat trénovaného hráče. Po training-campu ještě následuje pár přípravných zápasů s ostatními týmy. Pro zkušenější hráče je zde možnost přeskočit jak zmiňovaný training-camp, tak přípravná utkání a vrhnout se rovnou na ligové zápasy.

Další změnou ve franchise módu je možnost kontrolovat váš tým, co se týče financí. Už se nebudete jen starat o hráče a obchodovat s nimi. Na starosti budete mít i finanční bilanci vašeho týmu. To znamená, že budete určovat výši vstupenek, parkovného, ale i různých suvenýrů a občerstvení ze stánků. Všechny statistiky o vašich příjmech a výdajích vám budou neustále k dispozici v tabulkách a grafech.

Ve chvíli, kdy skončí sezóna a nastane přestávka před tou následující, se vám otevře možnost vylepšení vašeho stadionu. Stadion můžete zvelebovat, nebo úplně přestavět. Váš tým také budete moci přestěhovat do jiného města a vymyslet mu nové dresy a logo. Kromě toho budete moci svému týmu najmout také nového trenéra, asistenta a maséra. Můžete najmout buď nezaměstnané, nebo je "přetáhnout" z jiného týmu NFL.

Vylepšeno bylo kromě sezóny také ovládání hry. V něm se objevila nová funkce s názvem Playmaker Control, ta byla do PC verze hry přenesena z verzí konzolových. Pro její plné využití je potřeba gamepad. Funkce spočívá v tom, že zatímco se váš tým chystá k rozehrávce můžete pravou páčkou na gamepadu měnit směr pohybu hráče, kterému se chystáte poslat přihrávku. Funkce se dá využít také při rozehrávkách, u kterých se nepřihrává. Vyberete si třeba, že chcete prolomit soupeřovu obranu z levé strany a na poslední chvíli svou volbu změníte a vaši hráči půjdou na soupeře zprava.

Na obalu se objevil quarterback týmu Atlanta Falcons, Michael Vick.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.