Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Madden NFL 06

84
2 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
08.08.2005 PS2XboxNGCDS
17.08.2005 PC
20.09.2005 PSP
16.11.2005 X360
Vývojáři:
EA Tiburon, Exient Entertainment (DS verze, sekundární), Budcat Creations (PC verze)
Madden NFL 06 je již třináctým dílem ze série Madden NFL, kterou má na starost společnost EA. Snad největší novinkou v tomto ročníku je nový mód s názvem NFL Superstar. V něm si sami budete moci vytvořit hráče podle svých představ a vést ho vstříc úspěchům. Centrem je vlastní apartmá, odkud budete řídit kariéru vašeho hráče. K tomu vám budou sloužit například počítač nebo mobilní telefon. Dále je nutné si najmout svého agenta, který vás bude zastupovat a vyjednávat za vás smlouvy. Následuje menší rozhovor v rádiu a IQ test. Poté vás už čeká jen vstupní NFL draft, ve kterém si vašeho hráče vybere jeden z týmů ze zámořské NFL. Od této chvíle budete s vaším týmem absolvovat všechny tréninky a zápasy.

Ve hře samozřejmě zůstaly všechny módy z předchozích ročníků, jakými jsou exhibice, mód sezóny, trénink, dvouminutový dril, mini-kemp, herní situace a multiplayer. Samotná utkání se dají odehrát několika způsoby. Můžete si zvolit, zda budete ovládat všechny hráče vašeho týmu a vybírat různé herní taktiky, nebo pouze vybírat rozehrávky a obranná postavení. Poslední možností je sledovat hru z pozice trenéra a jen vydávat pokyny hráčům a pasivně sledovat hru. Tato možnost se nově nachází také v módu sezóny, ale s tím rozdílem, že nevidíte samotnou hru, ale jsou vám podávány jen písemné informace o jejím průběhu a podle toho vybíráte útočné a obranné taktiky.

Další změny se dočkal systém přihrávek. Ten již nefunguje tak, že míč se dá přihrát kterémukoliv spoluhráči v poli, ale tak, že rozehrávač má vlastní zorné pole a vy budete moci přihrát tomu hráči, na kterého se rozehrávač právě dívá, nebo přepnout jeho pohled na jiného. Budete si moci také pokynem vyslat dopředu vybraného hráče, ale ten může být vzápětí v obležení bránících soupeřů.

Další novou funkcí ve hře je takzvaný Back Juke, což je rychlý úskok vzad. Ten se hodí například, když váš hráč běží směrem k soupeřově obránci, který po něm skočí, vy v tu chvíli můžete využít úskok vzad. Ve hře samozřejmě zůstala možnost úskoků do stran z předchozích dílů.

Hra vyšla, kromě na PC, také na většinu konzolí a handheldů. Na obalu se objevil quarterback týmu Philadelphia Eagles, Donovan McNabb.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.