To jejich podělané přihlašování. Nelze hrát v offline režimu a prišel jsem o veskerý postup... Paráda... Tohle prostě musí vždy vymyslet nějakej idiot.,
Týhle hry jsem se dost vyhýbal po ne moc dobrém 1 dílu, ale nakonec jsem byl mile překvapen, bossové i když občas byly dost debilní, tak byly epický.
@konvice (02.06.2012 11:27): Hvězdné války? Tak se podívej na hodnocení obou Force Unleashed, nedopadly nijak dobře jak u herní kritiky, tak u hráčů, protože jsou odbyté. No a kdyby bylo Diablo III špatná hra, sebevětší hype by tomu nepomohl, přízeň širokých skupin hráčů by se proměnila rychle v nenávist, jenže DIII tu hratelnost má, přesto že je to nevkusný a vlezle všudypřítomný. Blizzard hry umí dělat a taky je prodat.

Lost Planet 2 to schytal za kampaň bez výraznějšího příběhu (cutscény bomba to jó), vyloženě stavěnou na co-op s živými hráči, když nejsou po ruce, fun factor klesá a obtížnost naopak narůstá. To, že dal Capcom třetí díl na starost Spark Unlimited nevěští nic dobrýho. Asi tu značku chce nadobro zabít.
RNDr. Gunár Pavel: Jedničku jsem si koupil náhodou v akci a líbila se mi, ač měla své mouchy. Hodnocení dvojky se pohybovalo ještě níže a tak jsem tomu nevěnoval pozornost ale zvědavost mě přeci jen zmohla a okusil jsem ji. Nečekal jsem takový úspěch. Začínám si všímat, že často si více užiju hry, od kterých nic nečekám. Třeba za sebe musím říci, že Lost Planet 2 > Crysis 2.
JohnCZ: Pěkný komentář. Na 90% bych to sice neviděl, ale už má hru také nějaký čas koupenou a je to zajímavé pokračování jedničky v krásné grafice. Capcom na PC hráče skutečně myslí, škoda jen, že měla hra na všech platformách tak špatný start. LP3 asi jen tak nebude..
První dojmy zatím velmi dobré. Souboje s bossy nemám rád, ale tady si je s bratránkem naprosto užíváme a dovolil bych si i poznamenat, že se jedná o jedny z nejlepších bossáku, co jsem za poslední dobu zažil. Zrovna teď naposled se mi povedlo skočit obrovskýmu Akridovi na záda a překvapilo mě, že jsem se nepropadl texturou a ani jinak nebugnul. Krásně jsem mu na těch zádech stál a jak Legolas s kulometem do něj kropil. Epická bitva. Jestli to tak bude pokračovat, půjdu v hodnocení hodně vysoko. Ačkoli je to arkáda jak řemen, baví nás to oba dva a to hodně! Rozhodně překvapení.
To existuje takový škaredý obal? Jsem si toho tady všiml až teď, ještě že mám úplně jiný :-)
Rndr: Ja viem, že v LP hral príbeh druhé husle, ale ono to tam aspoň tak pekne dodávalo chuť páliť do tých Akridov (pomsta/záchrana/whatever). Navyše bez príbehu nie je ani poriadny záporák.
Tulareanus: No nevím jestli je lepší žádný, nebo absurdně klišé příběh jako byl v jedničce. Lost Planet byl vždycky o velkých Akridech různých barev a tvarů. Ne že bych to chtěl omlouvat ale hry jako LP, nebo Doom se kvůli příběhu nehrají. Samozřejmě promítnu to pak do hodnocení, ale stejně je myslím proč se na hru těšit, ingame videa vypadají luxusně.

Fg: Já tedy recenze na konzolové verze četl a nevadí mi to co tam hře vytýkali. Je prostě stavěná na to, aby kampaň procházelo víc živých hráčů než jeden, jinak je to docela těžké. Krom obludek se těším hlavně na DX11 efekty, kterými tvůrci odměnili naše čekání.
"ve druhém dílu již nevyskytuje konkrétní hlavní hrdina, ale vžijete se do role několika žoldáků, se kterými plníte mise a různé úkoly" toto smrdí už definitívnou a absolútnou absenciou príbehu, škoda. :/