Tak jo, povedlo se, jen to má drobnou vadu na kráse - menu je v bezchybné češtině, zato titulky jsou v němčině. :-/
I ta upravená je na instalaci dost jednoduchá. A je asi milionkrát lepší než ten původní zločin od Xzone. Ty lidi co to překládali bych chtěl vidět.
@tomi2k9 (02.07.2013 12:30): Zkoušel jsi ji včetně toho updatu? Rád bych ji vyzkoušel, jelikož mám taky tu od Xzone. :-) Ona teda má jednu výhodu - má naprosto jednoduchou instalaci, zatímco ta Tvoje je trochu zamotanější.
Tak jsem pro bratra do hry nainstaloval češtinu od Xzone a úplně mne jímá hrůza. Za takový překlad by se lidi měli popravovat střelbou do hlavy za úplňku.
Tak jsem rozchodil ten fix na odemknutí 60 fps. Sice nejsou konstantní, ale dojem ze hry to i tak zvyšuje.
@Jack_Dark (07.05.2013 15:18): To bych si dovolil nesouhlasit. Že chtěli vyvíjet po Amaluru onlinovku je jasné (už Amalur měl být původně onlinovka a na hře je to bohužel dost vidět), nicméně samotný Amalur byl neskutečně drahý projekt na to, co z něj nakonec "vypadlo" a na to, jak se prodával.

Pokud je třeba prodat téměř čtyři milony herně průměrné rubanice na to, aby se vůbec zaplatil její vývoj, tak je opravdu něco špatně. Jinak samozřejmě nechápu, proč by měli daňový poplatníci financovat vývoj her (stejně jako většiny ostatních věcí), když se jedná o podnikatelské riziko jako každé jiné. Oni by si totiž borci bez těch desítek mega cizích peněz pořádně rozmysleli, co je při vývoji opravdu potřeba.
@Drolin (07.05.2013 14:35): Trochu mi to připomíná situaci s 38 Studios. Ti vyrobili megalomansky pojatou, nicméně herně velmi průměrnou rubačku s RPG prvky (navíc za vydatné pomoci 75 míčů daňových poplatníků státu Rhode Island). Jinými slovy, naprosto neuměli zacházet s penězi. L. A. Noire, když už nic jiného, je podle všeho velmi slušný nadprůměr (navíc se těším, že mi snad atmosférou připomene geniální L. A. Confidental).

Já bych na to šel obráceně, stylem "Chlapi, můžeme prodat odhadem 500 000 kusů po deseti dolarech, vyrábíme tedy hru s rozpočtem 5 míčů". Ale to bude tím, že jsem matematik a ne obchoďák/marketér, ti se takovými drobnostmi jako milionové sekery většinou nezatěžují.
Pokud někdo tvoří hru, u níž ani 5 mil prodaných kusů není úspěchem, tak si nic jiného než zrušení nezaslouží.

Nicméně, GTAV nebo Watch Dogs by mohly být také slušné adventury :). Takže o nástupce bych se nebál.
Však L.A. Noire byla úspěšná hra. Prodalo se přes 5 milijónů. Ale byla drahá, tak se holt nezaplatila. Čili vlastně neúspěch :-)
@rikuhahl (27.04.2013 18:24): Zkus přes options (pravým tlačítkem na LA ve steam library) zkontrolovat game cache, případně pak celé znovu nainstalovat.

btw - lomítka musíš escapovat (tz dej dvě lomítka místo jednoho)
Ahoj, mám problém se spuštěním hry. Po načítacím okně mi to napíše hlášku: Systém Windows nemůže najít položku C:program filesSteamsteamappscommonL.A.NoireLANLauncher.exe. Ujistěte se, zda je název zadán správně a akci opakujte.

Mám steam verzi a složka i s launcherem je na svém místě. Nemáte někdo nějakou radu? Díky.

Edit: V adrese souboru jsou samozřejmě lomítka, ale DH je nějak ignoruje :)
Komu se podařilo nainstalovat tu vylepšenou češtinu? Stáhl jsem si update hry 1.3.2613, a když chci nainstalovat češtinu, hodí mi to "přístup odepřen".
Ja mám origoš a tá z xzone bola strašne sprasená, hento je od fanúšikov upravená, opravená doplnená, + netrpím komatom zo slova reloaded a crack.
@sxg (24.04.2013 09:38): "Proto, abyste si mohli do hry nainstalovat češtinu nebo jakoukoliv jinou modifikaci, musíte si stáhnout update od Reloaded"

Já jsem k češtině nic nepotřeboval normálně jsem si jí stáhl z xzone. (Steam verze)
@sxg (24.04.2013 11:36): Jo tak díky za informaci :) ...ted, ale otazka ja to mam na steamu a tam se mi to stahne kompletne s nejnovejsi verzi.
Takze myslis, ze kdyz stahnu ten rusky patch nakopiruju tam a dam tu cestinu, ze by to melo fungovat ?
Ja mam desne pomalej net jinak bych to hned vyzkousel..
Ide o to, aby boli popisky dokumentov, ja som to robil, smzdá tak /hru som od vtedy ešte neodinštaloval/ Nainštaluješ hru z DVD, nainštaluješ Ruský patch 1.3, ktorý obsahuje všetko, nie ako sú tie orezané napr zo steamu a potom češtinu, zvolíš nemecký jazyk a vtedy by to malo fungovať. PS: Tie 3 veci patch, čeština, cr1.3 majú 1,5 GB.
@sxg (24.04.2013 09:38): Nedávno jsem cetl, ze na uprave cestiny delal Mrazík.
A nemas tam chybu ?
"Co dělat v případě, že se vám nedaří provést instalaci patche (přímo ve hře):
- Stáhněte si z internetu výše zmíněný update 1.3.2613 (má okolo 1,5 GB).
- Rozbalte ho a nakopírujte si z něj datové soubory (out.wad.pc + soubory *.big.pc) do složky finalpc ve složce s hrou.
- Nainstalujte stažený update."

Stahnout zkopírovat a pak jeste instalovat update? :D
Vis, jako jaky update ten samy ? Pokad ne tak, jaky v clanku vidim jen ten od realoaded a officialni.
Nebo si to myslel tak, ze ten stazeny update obsahuje nejaky slozky + neco co se musí instalovat ?
Dík :)
Mám uložený ruský patch + prepracovanú češtinu, už je to pár rokov, takže mám to niekde upnúť? Aby novohráči nemuseli preliezať fóra.
Čeština je kompatibilní POUZE s verzí uvedenou v záhlaví instalátoru, pokud máte extrahovány příslušné datové
soubory. Nevíte-li, o co se jedná, přečtěte si následující text:

Musíte si obstarat soubory out.wad.pc a cases.big.pc (s DLC verzí ještě dlc.dlc1-9.big.pc), které se musí nacházet ve složce
finalpc. Tyto soubory zároveň MUSÍ odpovídat verzi patche, který máte ve hře. Tyto soubory bohužel NEJSOU
distribuovány společně s oficiálním patchem tak, jak je potřebujeme, ale jsou součástí souborů MainContent a Cases, které
nedokážeme rozbalit. To umí jenom skupina Reloaded.

Proto, abyste si mohli do hry nainstalovat češtinu nebo jakoukoliv jinou modifikaci, musíte si stáhnout update od Reloaded.
Nemusíte ho instalovat! Stačí, když si přibalené výše zmíněné soubory nakopírujete do složky finalpc.

Co to tedy znamená:
- Funguje-li vám čeština, nedělejte nic. ;)
- Máte-li verzi 1.2 nebo nižší, stáhněte si update 1.3.2613 od Reloaded a nakopírujte si ty soubory.
- Nemáte-li vůbec žádné soubory out.wad.pc a cases.big.pc, doporučuji oficiálně updatovat na verzi 1.3 a pak si tyto
soubory zkopírovat z výše uvedeného updatu 1.3.2613.

Proč nejsou tyto soubory součástí češtiny:
1) Čeština by musela mít 1,5 GB.
2) Je to nelegální šíření obsahu hry.
3) Čeština je na nich nezávislá, tzn., že není potřeba tyto soubory stahovat znova při aktualizaci češtiny. Je potřeba je
stahovat jen při aktualizaci hry.

Proč nejsou ty zpropadené soubory součástí oficiálního updatu?
1) Aby vývojáři hry zamezili vývoji neoficiálních úprav hry.
2) V jednom updatu dokonce byly jeho součástí. V tom současném si to ale v R* rozmysleli. :D

Co dělat v případě, že se vám nedaří provést instalaci patche (přímo ve hře):
- Stáhněte si z internetu výše zmíněný update 1.3.2613 (má okolo 1,5 GB).
- Nainstalujte stažený update.
Je to škoda. Naštěstí bylo opravdu tak málo info, že to zas tak nebolí.
Všem děkuji za upozornění na chyby. To co jsem našel jsem snad opravil ale dokonalý to nikdy nebude... To ode mne nečekejte :-)))

@CJ (14.04.2013 20:00): Ano, ženy mají pouze drdol a většina mužů má buď čepku či klobouk.
@Strady (komentář): Až teraz som sa dostal ku komentáru a máš tam ešte jednu chybu v prvej vete, číslo jeho odznaku je 12 47. :)

A v tretej vete Ti asi chýba m, ,,v božské měste".

Ok ,ešte raz. V predposlednom odstavci, posledná veta ,,A poslední řadě pokud případ zvoráte, příběh Vás pošle dál... ", nie je úplne správna. Neviem síce, ako si to myslel, ale ak v niektorých prípadoch napr. zle usvedčíš človeka, tak Ťa hra nepustí ďalej, nie?

A k tým vlasom, neviem, či som si to všimol správne, ale asi tam nebola žena, čo mala voľne rozpustené vlasy, že? :D