Konečně je Bishop dead. Oproti celé hře je to docela, ne úplně záhul, ale lehké zrovna také ne. No lépe je napsat, že je spíš zdlouhavé ho zabít a rozhodně je lepší sbírat všechny ty vylepšení té božské moci a chvílemi začínala docházet myšlenka na cheaty, ale nakonec jsem si řekl ne! :-)
Konečně Bishop level 29, trochu záhul no uvidím kolikrát to budu muset dělat než jej killnu. Je nějaká zaručená taktika, jakou božskou sílu použít etc.
Ti z vás kdo to hráli, jak daleko ještě do konce, právě jsem vylezl z pekla? Většina těch levelů je docela brnkačka a k tomu vcelku krátkých. Taková rubanice bez možnosti se ztratit a filmečky mají příšernou kvalitu, hlavně zvuku, normálně mám tak akorát zvuky a hudbu - ve hře v pohodě, ale v těch filmečcích jde prd rozumět a zesilovat to moc nemůžu :-)
Mě ten závěrečnej boss taky celkem zavařil, ale jde to. Jen zkoušet a zkoušet. Mě se ho povedlo zabít asi po hodině. :D
@ViRus (05.04.2012 12:12): Taky jsem tam měl problém, ale je to ve skutečnosti jednoduché, už nevím sice jak, ale vím, že tam jsou přítomny rady jak na něj, které když použiješ, tak ho dáš s prstem v nosále.

@JohnCZ (05.04.2012 11:58): Já ho dal s čítama :-)
Víc než obtížnost mi vadila nemožnost quicksave, takže pokaždé, když mě zabil jsem musel znovu zabíjet všechny jeho pomocníky, otrava...
Tak to mně dělá problém už i ten první větší ten s tou sekerou v katakombách, leč jsem to vyzkoušel jen 2x :-D
Je to dost dobrá hra, ale zajímalo by mě, kdo dal toho závěrečnýho bosse! Já nebyl schopen ho ani pořádně zranit. Celá hra je spíše jednodušší, ale ten boss byl docela drsná podpásovka. Radši jsem se na závěrečnou animaci juknul na youtube, páč jsem na to neměl nervy :D
@Jack_Dark (05.04.2012 10:46): Uvidíme :-)

btw: Jak tady vůbec fungují ty zbraně, párkrát jsem nějakou sebral bylo mi řečeno, že je lepší než ta stávající, ale nějak nevím jak ji přehodit nebo to je tak, že se automaticky zlepší ta stávající. Sebral jsem na ohništi meč s useklou špičkou a že prej je lepší na chlápky s těžkým mečem...
Ty kráso ta kamera je fakt šílená, připadám si jak na horské dráze :-D
Tato hra se mi vždy zasekne již v hlavním menu po pár pohybech myší...a to jsem si ji už koupil ve Score, v Doupěti i originálku v obchodě..pokaždé ten samý problém.
EDIT: aby toho nebylo málo, Enclave mi dělá to samé...mám pocit, že se proti mě Starbreeze spikli :D