Knights of Pen and Paper 2

Knights of Pen & Paper II, Knights of Pen & Paper II: Deluxiest Edition

13.05.2015
20.10.2015
14.12.2018

Znovu se setkáváte se svými přáteli u jednoho stolu a pod vedením Pána Jeskyně se vydáváte na nové dobrodružství do světa Pen & Paper. Nezapomeňte si sebou hlavně vzít cinknuté kostky, bude to totiž strastiplná cesta.

Jedná se o pokračování hry Knights of Pen and Paper, tentokrát však od jiného studia. I přes to se ale opět můžeme těšit na stylizovanou retro grafiku, mnoho popkulturních odkazů, humor a tahové souboje. Každému hrdinovi pak stejně jako minule můžete navolit původ, povolání a nově i rasu. Jmenovitě vybíráte mezi lidmi, elfy a trpaslíky.

Samotná herní náplň je pak podobna té v předchozím díle. Znovu plníte zadané questy, cestujete po všech koutech země, vyrábíte nové zbraně či brnění a zachraňujete svět.

• Android 85
Výborné pokračování první hry. Pokud započítám i DLC, tak je hra celkem dlouhá (delší než předchozí hra). Třídy a schopnosti postav jsou příjemně různorodé. Slabou stránkou hry je design nepřátel a některé únavné soubojové prvky (aplikace efektu na všechny nepřátele trvá dlouho). Ale celkově jsem si hru velice užil.

Celkové hodnocení: Výborná / Nářez

(Komentář byl původně zveřejněn v roce 2016 v angličtině na Google Play).