No, uz jsem si rikal ze teda super, 1080p/30 z toho dostanu na skoro very high aji ve meste, ale kazdych par minut to na par sekund zamrzne s CPU zatezi 100% ... to je nejaky znamy tecnhicky problem nebo uz mi to zase rika ze mam koupit novy procesor? :D

A Kunesovi jsem prekvapive napraskal, nicmene teda kdyz clovek vidi jak to u nej vypada, bylo mi ho az lito >_>
Jak nejlépe na ty truhly ? Moc mi to páčení nejde .... Včera jsem si chtěl taky něco udělat v alchemce, ale pořádně nevím jak ... mám jen nějaké 2 recepty ? Jak mám vědět co nadrtit při jaké teplotě atd ... ? :D Od začátky hry hrozně sockuju, chtělo by to nějaké prachy ... :/
@Walome (17.02.2018 14:31): Hodně lidí nadává, že to je na gamepadu těžký. Ale mně to tak nepřijde. Jenom mi to moc nešlo točit než jsem zjistil, že se musí začínat levou páčkou na 11 hodině. Nebo aspoň mi tak přijde, že když člověk začne na jiný pozici, tak se otáčí zámek krkolomně.
Čím víc to člověk hraje, tím lepší z toho má pocit ... k týhle hře si člověk musí najít trochu cestu a dát ji šanci.
Každopádně u mě bugy nula nula nic ... pokud jsem to před 3 dny viděl na 75 - 80, tak pokud se nic neposere, tak aktuálně 85 - 90 % . Opět po dlouhé době hra s duší za kterou je vidět obrovské množství práce a lásky.
@Luďa (17.02.2018 11:05): Tak jsem si to před tím rozhovorem uložil a zjistil, že je to opakující se chyba. Takže až budete dělat druhej quest pro šarlatána, tak se s ním nebavte po druhý. Když se s ním chcete bavit poprví, protože mu chcete předat item, tak to funguje. Pak se s ním chcete hned bavit po druhý třeba kvůli obchodu a rozhovor se sekne. Alespoň teda na PS4 s 1.03 patchem.
@kuler91 (17.02.2018 09:52): Jasně, to je uber mainstream, 8/10 je pro takovou hru pecka. Mám pocit, že kdyby ten týpek psal pro malou stránku pro nadšence, klidně by tomu dal devítku, ale na IGN musel holt napsat, že zpodobnění Kumánů je nevyvážené něco něco. Každopádně super, jsem zvědav, jestli to zrecenzuje i Gamespot, zatím nemají ani žádný "Review in progress" článek.
@Bodkin (16.02.2018 23:53): Nechal jsem hru běžet a zůstal jsem stát před chalupou. Za dvacet minut jsem na to mrkl a ten ocas byl vzhůru. Teď jsem to cvičně nahrál, vyzkoušel a zase spal, počkal jsem 5 hodin a byl vzhůru, to předtím nefungovalo.
Soubojový systém opravdu nenávidím :-) Střílení z luku o něco méně. Na lockpicking jsem rezignoval, všeci kradnú, ale já ne. Takže toho jsem ušetřen. Ale za zbytek hry bych všem koupil pivo a půjčil obě ségry. Takhle jsem se dlouho netěšil na to že si zase zahraju.
Právěže já celou dobu hanil církev a na konci se zastal faráře, byla tam i ta reakce "aspoň s námi chlastá". Proto mi tam neseděl ten kontrast, kdy se najednou pustí animačka, kde jsou nasraní... Já vím jak dál, u písaře jsem byl a smolnou knihu si přečetl, jen to prostě zamrzí, že to z nějakého důvodu nevyšlo tou kratší cestou
@Hoonza (17.02.2018 08:22): Nehanil jsi církev tak, že lidi byly nasraný i na faráře? :D To se mu nedivím, že ti nic nechce říct. Já při tom kázání na to šel trochu Babišovsky. Všeci kradnú. U mě na konci řekli něco v tom smyslu, že církev je špatná a že jejich farář taky dělá špatnosti, ale aspoň je jako jeden z nich a chodí s nima do hospody. :D
@Hoonza (17.02.2018 08:22): Já jsem začal odhodlaně a pak celou dobu pokřačoval agresivně a na konci se zastal "malých farářů" . Jindra tak prakticky zopakoval farářovo kázání z večera, což mělo velký úspěch.
Podařilo se vám dostat informace ohledně Luboše od faráře v Užicích? Já jsem to kázání dělal ráznějším stylem, lidi na to reagovali dobře, ale na konci se pustila cutscéna, kdy jsou lidi v kostele znechucení a farář je nasraný, takže nic neřekl a musím Luboše najít jinak... Teď nevím, jestli je to bug nebo záměr (a že mám takový pocit při hraní KCD často)
Az na jedno nasrani diky ukladani jsem si hru dneska doslova uzil zadny bug. Konecne jsem se naucil strilet lukem prisel jsem na to ze palcat neni mec a snad pochopil i inventar. Clovek se furt uci jak hrat tak i ve hre a zacina to byt konecne zabava a achievementem casanova to v klidu pro dnesek "zapichnu" :)
@cvv (17.02.2018 01:15): tak vznik KCD ma na svedomi Vavrova jesitnost a Skyrim, kdyz ho clovek vidi jak se certi v tom videu nize o stromech ve Skyrimu, je jasny odokud vitr vane. Ale myslim ze to je tak v poradku :)
@Charllize (17.02.2018 00:54): Jasně, oni vůbec měli dát na začátku výběr obtížnosti - Normal a Hard třeba, osobně bych přidal i Story mód, pro mamky na mateřské, co se chtějí jen projít po lese, pokecat si s hradním pánem a shlédnout cutscénky. Proč ze hry vylučovat všechny, co nejsou úplně hardcore, když by stačilo pár věcí s minimem člověkohodin vytáhnout nebo zjednodušit a byl by z toho krásný mód pro kazuály. To není hra jako Dark Souls, kde když vypreparuješ hardcore hratelnost, tak nic nezbude. V KCD když vypreparuješ pár hardcore prvků, zbude ti krásná krajina, skvělý příběh a famózní historie. Škoda, že to pak není přístupné normálům a kazuálům. Já teda doufám, že ještě vezmou rozum do hrsti a ty módy tam udělají. Ačkoli když vidím, jak je Vávra tvrdohlavej, tak nevim. (I když chápu, že by ta hra bez jeho tvrdohlavosti asi vůbec nevznikla).
@cvv (17.02.2018 00:24): Exit save ma i F4 na survival a pak se smaze. Funguje to ok. Jinak tam jde ukladat jen v posteli. Podle me to je docela dobry reseni.

Dle myho by udelali nejlip kdyby tam na zacatek hry daly moznost vybrat si jestli hrac chce nebo nechce quick save kdekoliv a kdykoliv, s tim ze by to pak neslo zmenit. At si kazdy vybere. Do rozehranych her by to slo vlozit jednorazovou tabulkou s vyberem. Chapu ze chteji aby se hrac zasadne rozhodoval diky omezeni ukladani, ale kdyz to nekdo nechce tak at dostane moznost toho quick savu.
Ok, tohle je fakt love-hate relationship...:D

Tentokrát zase LOVE! Ten boj co mě sral jsem náhle dal na první pokus bez zranění (možná jsem to včera ve tři už nedával). Děj pokračuje špičkově - chlastání a kázání s knězem v Úžicích bylo DOKONALÉ! :D
Teď i v Úžicích plním vedlejšáky, než se vydám zpátky na hledat lapky.
Kromě glitchů (kterých je pořád víc než dost) mě dneska štvalo jen to, že v tom questu s ženskýma s mastičkou nemůžu těm ženským z fleku říct ať neblbnou a zabránit jim v tom co se chystají dělat. A taky že nemůžu prostě někoho drsně vzbudit, obzvlášť když ho jdu vyslechnout!

A že nikdo v Úžicích v hlavním questu neuklidil tu přibytou mrtvolu.
@Zbyisek (16.02.2018 23:26): Jéžišmarjá, jestli oni tam fakt dají ty Quit-Savy, které se samy mažou, no to zas bude řevu. Já nevim, proč prostě nehodí flintu do žita a normálně tam nedají quicksavy, místo aby nasírali podstatné procento svých fandů. Dyť už je to stejně zmodované, tak o co jim jde.
Jo Terezka chrape i v poledne co je horsi kdyz se bavim s postavou co sedi tak se na me ani neotoci. A kdyz uz najdu aspon prvne bod pro rychle cestovani tak by nebyl naskodu hodit autosave.. dve hodiny prace zas v hajzlu.
Super, konečně jsem našel Zrzka. Bohužel ten dobytek pořád spí, i ve dne, takže s ním nejde mluvit. Je to rozbité až hanba.
Kua uz som vedel citať, ja niekoho nenávidim, kua, kua, kua ...
@valcik (16.02.2018 22:33): nemaj to v Sims? :)

Ja nejsem moc velky fanda prenasani reality do her, to co popisujes zni dobre a pro me krapet nudne. Ale kdyby se treba na zaklade nejaky takovy simulace vytvareli z niceho nic treba ukoly, a jinak se sam vytvarel herni obsah na zaklade meho chovani, to by se mi asi libilo...ale to je podle me scifi.
Uz jsme ti rikal, vyckej TES 6, Todd je z tech kecu pekne nasranej, bude se chtit predvest, padnete na zadek:)