Hrál jsem hru pozdě po vydání a s bugy jsem neměl problém. Vzpomínám na jeden, kvůli kterému jsem načetl save,
@berry1009 (01.09.2021 15:20): Já to opravdu nepřiznám. Protože ta problematika politické korektnosti je neskutečně vykonstruovaná. Existuje a má vážné dopady. A do budoucna těžko říct, co všechno zlého může způsobit. Ale lidi jako Vávra z toho dělají většího strašáka, než ve skutečnosti je. A to několikanásobně.
A zrovna u Vávry snad neměl nikdo pochybnosti, že by tomu podlehl. Jednak kvůli jeho politickým postojům a jednak kvůli jeho preciznosti při tvorbě her.
@musa (01.09.2021 22:04): Load jsem nedal, protože tam je fůra progresu od posledního savu. Podle toho, co jsem četl, tak když sejmeš příběhový lidi, tak by se měli spawnout zpátky. A mimo to, on začal útočit první, volba vzdát se nebyla, no tak prostě to bylo buď on nebo já.
@kristmeister (01.09.2021 21:53): takže load poslední pozice. Zrovna dlc s bratrstvem je ze tří příběhových přídavků za mě jednoznačně nejslabší a nejhloupější.
Já jsem nikdy vážnější problémy s rozbitím hry, co si vzpomínám, neměl. Ale taky jsem neměl ve zvyku se profilovat jako kleptoman kradoucí pocestným jabka a útočící na členy vlastního týmu.
Ok, tak jsem tu hru už asi definitivně rozbil, začal jsem DLC Kingdom Come: Deliverance – Band of Bastards ...jsme na statku, kolem jde kolemjdoucí, tak ho jdu okrást protože expy. No a viděl mě provazník a chtěl mě kuchnout, tak dostal headshot a v tu chvíli zmizeli všechny postavy z toho statku, ale quest furt svítí :D
@Hrdlodus (01.09.2021 10:38): Hra nakonec úspěšná byla, to nepopírám. Je ale fér přiznat, že pořád to byl poměrně risk ze strany Vávry. A že klidně mohl podlehnout a jít jednoduší cestou a tím by ta hra ztratila absolutně na atmosféře.
@Gordon (01.09.2021 12:40)To vím, jsou zpátky v hospodě u Ondřeje, ale zajímá mě, co se stane u těch dolů. Protože mi to tam pořád svítí, že tam mám jít se podívat na to přepadení. Tak aby se třeba nespustil script, kde by to ti dva šli ukrást. Prostě mě jen zajímá, jestli jsem to nerozbil nebo jestli třeba mi Bernard pak řekne: Vždyť tam nikdo nebyl, ty sis jen dělal srandu zmetku.
Mám takový dotaz chlapci. Teď jsem dělal quest, kde chtějí Matuš a Fritzek ukrást peníze horníkům. Chtěl jsem to vyřešit tak, že to řeknu Bernardovi ať pošle lepší stráž. Nicméně jsem se dočetl, že ty šašci s nima stejně budou bojovat a chcípnou (ne že by mi na nich záleželo, ale potřebuju je do Přibyslavic). Takže jsem šel ty peníze ukrást na Talmberk a dal jim podíl. Všichni spokojení, ale zajímá mě, co se stane nebo spíš, abych to nějak nerozbil, protože mám jít k dolu a sledovat přepadení. Tak jestli hoši z WH mysleli i na tuhle možnost.
@berry1009 (01.09.2021 10:16): Důkaz místo slibů. Ve hře není jediný černoch. Hráč může hrát pouze za bílého muže. Takže jistě to v USA schytalo recenze, jak je hra rasistická. Kvůli tomu jistě nezískala herní ceny. A tím pádem hra v USA pohořela.
Stalo se to?
@Hrdlodus (31.08.2021 12:19): Může, protože sice je (bylo) to české studio, ale pořád určitě není česká republika hlavním zdrojem příjmů. Tudíž když by hra dostala recenzi jako rasistická, tak si to v USA spoustu lidí nekoupí = neúspěch a zadlužení.
Lidi nemaj co na práci tak vymýšlí píčoviny. Stejně bych chtěl jednou potkat tu chorou mysl která zapne hru vezme tužku a papír a začne počítat černochy.
Bude ( neoficiální ) český dabing do Kingdom Come což je super ale je škoda že český dabing nebyl hned od začátku a to oficiální, nechápu proč ho tam nedali, myslím že kdyby ho tam dali hned od začátku tak by Kingdom bylo ještě větší boom tedy alespoň pro Čechy a Slováky, snad se alespoň neoficiální povede.
Já bych byl nejradši kdyby to v naši oblasti vůbec nebylo. Bublajici české potucky a vesnice mám na dosah ruky a ve hře je nepotrebuju.
Takhle kdyby se třeba věnoval křižáckým výpravam někam do pryč nebo tak něco, to by mě oslovilo.
Jen to ne. Nechci chodit špinavými šedými ulicemi. To venkovské vesnické prostředí je velkou částí zážitku z KCD. Nemluvě o tom, že by teda sakra museli poladit engine, protože v místech s velkým pohybem lidí a množstvím budov sakra dává HW zabrat.

Jinak jak je pode mnou, Český ráj, Hruboskalsko, Trosky, to by bylo super. Narodil jsem se a žiju poblíž, tak to by pro mě bylo skoro lokální záležitost. Navíc by to i dávalo smysl, neboť přesně tam hrdina na konci míří.
Není to vhodné ani z důvodu "obsahu" Prahy. Fakt by byl opruz řešit, jak se chovat k tolika historicky a mocensky významným postavám, věcem a místům. Posázaví s pár lokálními osobnostmi šlo. Ale v Praze už by si každý třetí stěžoval, jak ho vývojáři omezují, co všechno nemůže udělat.
Já myslím ze Boston ve Falloutu 4 je dobrý příklad jak to udělat :)
Akuratni významné části města, zbytek zmensenina.
@musa (11.08.2021 20:37): Teoreticky, aby to bylo hardwarově realizovatelné, si dokážu představit, že by Praha šla vytvořit jako jakési předměstí s pozadím na obzoru, nebo ve stylu AssCreedů, jako zmenšenina, ale o tom pochybuji. V akurátním měřítku si dokážu představit jen části, jako náměstí a hrad ve velmi komorním stylu, kdy by zbytek prahy byly zjednodušené atrapy, jako v lineárních hrách.
Prahu si taky nedokážu vzhledem k rozloze a využitelnosti představit. Leda zpracovat jen některé části. Dobře zpracovaná Kutná Hora by byl úspěch, ostatně to bylo své doby tuším druhé nejvýznamnější město.

Už by to ohlášení dvojky mohlo přijít. Doufám, že to naznačované oznámení nebude verze na Switch nebo něco podobného.