Mám dotaz, kdy začíná Ptáčkovo dobrodružství? Až po dohrání hlavní dějové linky? Vím, že se to zde řešilo, ale diskuzi jsem přeskakoval kvůli spoilerům. V linii, kterou mám momentálně rozehranou a jsem asi v 1/3 hlavního děje (zaměřuji se na vedlejší aktivity a questy), s ním vůbec nemohu promluvit. Nahrál jsem si tedy konec své původně dohrané hry, kde se obsah DLC bez problému spustil. Ale v této linii se mi opravdu pokračovat nechce :/.
@Hydr0gen (04.11.2018 21:45): to bude ona. Druhá picí záležitost je s Ptáčkem "Ve vší počestnosti". S Bohutou to lze řešit více způsoby, celé akci se dá např. vyhnout a ukecat kněze, pokud máš dostatečně vysoký řečnický um.
Mám za sebou tu chlastačku s knězem v Úžicích. To je ta hlavní, o který se mluví? Jo, byla celkem vtipná.

Ale říkám si - jde ten quest vyřešit nějak jinak, pokud člověk nezachlastá nebo pokazí další den mši?
@Paul (03.11.2018 20:27): Lidi co já znám to většinou znají. Ale taky mě překvapuje, že někoho zajímá KC:D natolik, že si o tom zapíše předmět ve škole, ale Narrenturm nečetl.
Bernard se zasek na konci tréninku a už mu to zůstalo. Bohužel jsem neuložil a nereloadoval, protože se mi to stalo poprvé (divný já vim). Teď jsem s nim v areně. Můžu z ní nějak vypadnout?

@AlieN (27.10.2018 02:30): Je fakt, že nový vedľajší quest s šarlatánom zaberá v DLC ďaleko viac času ako riešenie Ptáčkovho problému a súvisí s ním iba okrajovo, čo by aj podporovalo túto teóriu. :)) Z tohto pohľadu sa Warhorse navyše aj trochu sekli názve :)
@musa (27.10.2018 00:25): Recenze her na PcTuningu jsou pokaždé tragedie. Měli by donutit Rybku ať jim sem tam nějakou napíše, místo jeho pořád dokola omílaných rantů na Evropskou Unii a adorování PewDiePie.

Nicméně to s těmi betatestery je samozřejmě evidentní... no už od vydání původní hry, a evidentně se prostě nic nezměnilo.
I když, četl jsem roztomilou konspirační teorii že to s tím epic bugem teď v DLC je jen kec, že ho ve skutečnosti udělali opravdu tak krátké, ale protože lidé si až moc stěžovali, tak rychle dodělali třetinu obsahu navíc, vydali to v patchi, a svedli to na bug. Takže Bodkine a Guldy smekám, dodělat třetinu DLC během pár dnů, to si zaslouží respekt :D
@Mirdaa (26.10.2018 23:49): jo, já si to už našel. Recenze podle mě nic moc, slečna v ní kolísá od "je to nej česká hra" po "skoro nehratelný, už to vzdávám", přičemž v první části se místo dlc věnuje vzpomínání na bugy. Takovej bulvárek, řekl bych.
@musa (26.10.2018 23:42): Ani ne, jen jsem nechtěl aby to bylo tak dlouhe ", je The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon docela průměrné příběhové DLC." Kdyby tě to tak moc zajímalo mohls to pochopitelně najít sám, mě šlo jen o myšlenku.
@Bodkin (25.10.2018 23:43): nechybí nic, dostal jsem achiev za splnění všech questů a hraju celkově za klaďase. Potřebuju to vylepšit u vojáčků = lapkové, u domorodců jsem nevěděl, že na ně působí i všimný u obchodníků. V Mrchojedech je jen zelinářka, zkusím nakoupit postupně vlečku petržele.

@Mirdaa (26.10.2018 22:33): "Odhlédneme-li od skutečnosti, že si z nás Warhorse Studios dělají betatestery..." tak? Nejspíš následovalo nějaké kladné pokračování, které se ti nehodilo do krámu že?
Krásně to popsala Lucie Jiříková z PCTuningu "Odhlédneme-li od skutečnosti, že si z nás Warhorse Studios dělají betatestery..."
@musa (25.10.2018 19:11): To ne, nemělo by. Jedině nějaký zločin a sdírání obchodníků z kůže by to mohlo udělat. A kromě zabíjení lapků kolem mrchojed to ještě můžeš forsnout přes peníze, když budeš smlouvat s obchodníkem třeba i o pitomost za 3 groše a ty mu další 3 přidáš od cesty, tak se tímhle dá pomalu zvedat reputace celé vesnice.

Ono, i těch 67 je fakt dost. Nechybí ti to ještě někde?
@Garret (25.10.2018 10:41): já se ptám hlavně kvůli achievu. Všude jsem vítán, jen v Mrchojedech, který jsem zachránil před vymřením, mi nestaví pomníčky a nepějí oslavné písně

@Bodkin (25.10.2018 12:37): už jsem to pochopil ze statistik - pokus o ohromení což? To mám pravidelně nejslabší, Jindřicha jste naprogramovali jako extra špinícího se hrdinu. Prolezu les, vylezu jak prase a mám pak někoho v dialogu ohromovat.

Simtě jak ty Mrchojedy nechápu. Hlavní panák mi v rozhovoru jásá, jak mě chtějí svatořečit a reputace dole. Mohlo ji srazit to, že jsem nepřijal dary vesničanů po vyléčení případně nedal jsem npcčku vědět, že jsem odevzdal jeho závěť? (všechny questy ok splněný, žádnej průšvih jsem tam neudělal)
@Paul (24.10.2018 22:07): Nemas HD textury? Ty je mozne mit az od HIGH, proto by te s nima nemuselo chtit pustit pod to. Nic jineho me nenapada.

@ajne (25.10.2018 11:02): Napis nam na "support@kingdomcomerpg.com", nas clovek to zpracovava a probira se tim. Je treba byt konkretni, rict rovnou, jestli pouzivas mody a pripojit k danemu problemu save a nejake podrobnosti.
@Garret (25.10.2018 10:41): Pěknějc tě zdraví, stráže tě pořád neprohledávají, snáz je přesvědčuješ a charismuješ a hůř vyhrožuješ, ceny v obchodech jsou nižší a možná ještě něco dalšího.

@musa (24.10.2018 23:12):
Poškozené sedlo nemá na nic vliv.
Krom questů už jen zabíjením banditů v okolí.
Srdíčko je charisma - tj čistě z tvého oblečení a šperků, ale bacha průměruje se to a věci se překrývají, takže se ti charisma může zvednout třeba jen tím, že si sundáš všechny hnusné věci.
@StriderCZ (25.10.2018 08:28): Jo, asi jsem to nenapsal dost jasně, já mluvil o řízeném hlášení bugů, a v tom fóru je jen topic Bugs, kde je nadpisu "Bugy hlašte na mail..." A v topicu je tuna příspěvků, kde autoři nereagují, a není nijak označeno co je v řešení co bylo vyřešeno. Je to obyčejná diskuze. To je úplně k ničemu. Já myslel buglist, kde bych mohl dohledat, zda je to zadáno, abych nepsal dávno známé věci. Nic takového asi nemají, že?
@musa (24.10.2018 23:12): k čemu je dobrá reputace? vůbec jsem to během hraní neřešil a konkrétně Mrchojedy se mi bugly a ten quest s morem nešel ukončit. a že to je ještě rozdělené na vojáky a konzolis... chci říct peasanty, to jsem ani nevěděl :-) anyway, sedlo si můžeš nechat opravit u koňských handlířů, pokud si to dobře pamatuju...
@Paul (24.10.2018 22:07): Já si zase všiml, když v nastavení zapnu nebo vypnu zobrazení FPS, tak se mi v pokročilém nastavení sníží vše na střední detaily. Taky dobrý renonc.

Mají vlastně Warhorse nějaký portál či fórum, kde se dají bugy hlásit?
@SavageCZ (24.10.2018 16:29): Bohužel, stále zabugováno, a myslím si, že spousta z toho tak i zůstane. Ale to neřeším, hra je to dobrá a nejsou to bugy, které by člověku překazily hru, jen estetické drobnosti, tak s tím se smířím. Ale zamrzí to, ne že ne, hlavně že je Vávra takový suverén.

Jo a co mne dost překvapilo, ten patch který vyšel včera (zřejmě především kvůli opravě Ptáčka) měl celých 3.3GB, co tam proboha všechno opravovali?
Po čase opět nějaký ten dotázek:
- Jak zvýšit reputaci v Mrchojedech? Vyřešil jsem mor, nepřijal dary, vyřídil závěť (nevyřídil jsem mu předání knězi, asi zatím umřel) a poslal k tatíkovi nezdárného syna. Reputace 69 u vesničanů, po jejich vyléčení slabota.
- Jak zvýšit reputaci u Mrchojedských vojáků? Mám jen 50, v průměru s vesničanama tedy cca 60
- Kde se dá opravit sedlo a má jeho zničenost na něco vlastně vliv?
- Teď se zeptám jak idiot: co přesně znamená a jak se ovlivňuje výše hodnoty ikonky "srdce" v rozhovorech:)?
Ja bych si zase rad nastavil citlivost pacek na gamepadu. Kazdy si neseme svuj kriz.
@Guldy (24.10.2018 20:17): good news. Nevíš Guldy proč kdykoliv si změním v options rozlišení, tak se mi nastaví preset "high" a ani pak nejde změnit? (např. vyberu medium, potvrdím, ale je tam stále high. Abych dal medium, tak musím do advanced a tam přehodit všechny položky po jedný na medium). Tenhle bug mi to dělá snad od vydání.
@SavageCZ (23.10.2018 16:06): Nemám, já mám zase radosti typu modrého poblikávání obrazovky po načtení hry, a když jsou herní cutscény, tak se obraz viditelně škube, i když hru samotnou mám naprosto plynulou. Schválně jsem zkoušel trochu stáhnout detaily, nepomohlo, takže to beru jako vlastnost. Jo a nedávno jsem potkal stráž, které místo obličeje svítilo sluníčko :-D Naštěstí jsou to jen drobnosti, dá se hrát normálně dál bez omezení. Jenom bych být Vávrou se vyhnul v kritice ostatních her tématu bugů. By se mu to mohlo vrátit jak bumerang.