Já věděl, že tam byl nějakej trik s alternativním útokem:-D. Sám hraju za sharpshootera a za medika (handcanon+mp7+crossbow), takže s tím moc zkušenosti nemám.
Aha

Fire Axe has been found to be better than Katana when dealing with big foes due to its higher head damage multiplier of x1.25.

A nimble Berserker can kite a Fleshpound by jumping on his face delivering an alternate blow from Axe then retreat, cause Fleshpound to miss the swing. Fleshpound's rage mechanics allow that to happen. By repeating the process a high level zerker can chop off a Fleshpound's head with 8-12 swings.
Zvyšuju hodnocení, protože tahle hra prostě válí (jo, začlo mi to jít za zerka, takže jsem spokojenej :D).

edit - akorát pořád nedávám FPčka, jaká je na ně taktika? Proč ostatní používaj tu sekeru, jakou to má výhodu oproti kataně?
Chocho, tak Offices na Hell on Earth hotové, Patriarch je fakt tuhé hovado, ale s 5ti medicama jsme ho dali :) Jo, ti týpci se kterejma jsem hrál byli super.
Uf, právě jsem skoro dal Manor na Hell on Earth ve třech lidech. Tedy, začínali jsme vždy v 6ti, ale ty 3 po minutě vždy chcípli a zbyl jsem jakožto medic se dvěma nabušenejma zerkama. Škoda no, vypadalo to nadějně. Ale já to jednou dokážu !
Musíme natrénovat pořádně, abysme dali Patriarcha (toho zmetka jednoho) na Hell on Earth :o)
Kua já vytuhnul u BfME, kde jsem dostal na prdel. Radši jsem měl jít zabít pár zombíků
Bylo to velmi fajn vidět v akci skutečné borce, snad jsem to moc nekazil.
Tak ja jsem pro kazdou spatnost. Dneska to bylo vyzivne, kazdy zabiral velmi dobre. A jednou jsme to aji dali.
Hm.. Nějak jsem na to zapoměl :D Lepší by to bylo v sobotu dopoledne nebo po osmé večer. :D
jó kdybych věděl jak se k tomu serveru přidat tak tam zajdu.. ale nevím
@Rattus (22.05.2012 11:02): Nemyslel jsem casual jako facebook hra, ale jako zapneš a hraješ. Není tam žádná volba zbraně a povolání, které veeelmi ovlivňuje gameplay.

L4D je fajn, ale i Payday mi příjde zajímavější.
@Bodkin (22.05.2012 10:51): No nechci tu zacinat flamewar, ale L4D rozhodne neni casual, prava zabava totiz spociva ve versus modu proti zivym protihracum. Apropo i dohrat vsechny mapy na hard proti botum vyzaduje dobre koordinovanej a sehranej tym.
No největší voser je udělat tu poslední hvězdičku, když jsem zabíjel ten zilion stalkerů jen abych měl commanda, tak to jsem byl trochu nasranej. Ale ta pátá hvězda se dá udělat poměrně rychle a s ní se už dá hrát.
@Rattus (22.05.2012 10:27): L4D je jen casual střílečka se zombies. KF je mnohem náročnější - skladba týmu, volba výzbroje - jak mít jen class zbraně pro maximální účinnost nebo je namíchat s cross-class pro každou situaci.

Grind mi tu moc nepřekáží (krom firebuga), přeci jen chvíli trvá než se naučíš mapu a vlny, tak to nějakou dobu trvá.
@Rattus (22.05.2012 10:27): Grind je na houby, na vyssi obtiznosti bohuzel alespon dle me zkusenosti jinak hrat ani nejde.
Taky radeji bezim levelem, za sebou tahnu snuru zombaku do mist, kde jsem jeste nebyl a kde se nejspis zadni zombaci dosud nenaspawnovali. Je to mnohem vetsi sranda a clovek je porad schopny kontrolovat, kolik nepratel a odkud prijde. Tohle ale lze praktikovat s tymem >3 hraci jen na otevrenych mapach jako Farm a Mountain Pass.
Jako KF ma urcite i stinne stranky, ale v soucasne dobe je ja uz nejsem schopny videt.

Kdyby se hra vyvijela dal, coz se myslim nedeje (mozna nejake texture packy), uvital bych lepsi AI. Ty zombie proste jdou a svizelne situace vytvareji svoji kombinaci, nahromadenim a tim, ze hrace zazenou do bezvychodne situace.
Ja mam osobne radsi Left 4 Dead, ale to bude proto ze nemam rad grindovani a tudiz mam maly levely :-D
No básníte o tom pěkně. Bohužel tohle bude asi přesně ta hra, kterou, ač mám koupenou už několik let, asi nikdy nevyzkouším, protože se k tomu prostě nedostanu... :(
@hvezdosvit (22.05.2012 09:48): Ten bude třeba, jestli budu mít zase kravské připojení.

Jo, KF je v tomto parádní věc. Lidský faktor je nejdůležitější a pak stačí jeden špatný výstřel a všechno jde do hajzlu. Tohle je více pro-gamingové než CSko a mnohem zajímavější a zábavnější.
Dyt sme hrali uz vcera...! :) Tak si to jeste par veceru zopaknem no... (Ja ten Dead Space 2 snad nikdy nedohraju). Za sebe to vidim dnes i kdykoliv jindy tak na 20:30..

@Rattus (21.05.2012 17:30): Spoluhraci jsou nejlepsi zbrane, ktere mas :) a musi se opecovavat.

Tuhle nas - firebuga a dema - v desatym kole nechali neboztici spoluhraci polomrtve s pulkou potvor v zadech. A v predu. A v boku. Rek bych, ze kdybych neudelal jediny z tech vystrelu do bliziciho se klubka enemaku, jedinkrat nevylecil spolubojovnika, kdyz jsem se kolem nej v uprku prosmyk, tak jsme byli potupne roztrhani a sezrani. Jedinou ze stovky akci a to same ten partak. Ve hre na hrane zivota a smrti, vyhry a prohry je KF neprekonatelne. :)