@MCZ (18.11.2012 21:19): Už to čtu také. Hmm. Ale zatím z těch stránek mi všechno frčelo. Rád bych to aspoň zkusil. Jde to z toho někomu stáhnout? Nebo máte jí někdo? Každopádně doufám že budou zombie hambáče :)
Zdravím lidi koupil jsem teď nedávno hru sobě i přítelkyni a nedaří se mi stáhnout jedna mapa Bikini Bottom http://kfmapdb.com/map:bikini-bottom Google všude odkazu jen na stejný odkaz na stažení. Přítelkyně miluje Spangeboba, tak jsem jí chtěl udělat radost :) Nemáte jí někdo staženou? Písněte nebo pošlete na email nocnislza@seznam.cz A jestli rádi zahrajete najdete mě na steamu jako mrkvon69. Díky předem za pomoc, kterou snad i oplatím.
@hvezdosvit (24.10.2012 11:31): Weapons pack mě dost překvapil, ty flare revolvery jsou docela fajn, byť ta free zápalná brokovka je asi o kousíček lepší.

Ale ještě jsem nevyzkoušel tu novou kuši. Už vím, co budu dělat celý den :P
To jsem byl zrovna zhasnout venku ve tme Halloweenskou dyni!

Prikupil jsem weapons pack a zvysil hodnoceni na 95%. Je nekolik her meho zivota (podle toho jak moc mi z nej ukradly) Starcraft, Morrowind, Planetside a ted Killing Floor a zadna si proste min nezaslouzi.
A to jsem se vcera pustil do Hell on Earth achievementu :), pac vcera tam jeste nic nebylo. Ja se tak tesim!
Prefence mam promenlive, postupne jsem procestoval sharp>firebug>demo>zerk>commando>tedka support, jen tomu medikovi nemuzu prijit na chut. Jako lecit to jo, ale ne za medika. Hra za nej je prilis malo masakrozni.
Jo... firebug je ted cerstve ma prvni classa co by mela lvl 7 ;)
Hah, už jsem skoro lvl 4 firebug, což je má nejzanedbávanější postava. (Btw)

Nedá někdo dneska? Musím ještě dostat stalkera zezadu, na žonglování už kašlu
Podle me, i kdyby to tu nahodou nikdo nehral, servery jsou plne pohodovych lidi, myslim, ze i kamose lze v teto kooperacni akci najit. Solistu je malo a vetsina lidi jsou "pomahaci", vice ci mene schopni.
No ale kazdopadne porad hravam. Nekomu to nesedne, vidis obcas ta nizsi hodnoceni, ale v takovem pripade se daji ty penize ozelet. A momentalne nevim jakou lepsi investici lze za tech 100 Kc udelat.
Určitě to za ty prachy stojí, je to zábava fakt na dlouho. S kámošem jsme se k tomu po půlroce vrátili.
Vlastně ještě jsem to nehrál s normálníma potvorama, jen s těma vánočníma a teď s těmito speciálními.
hvezdosvit - dufam, že mne ;) :D ..
hravate to tu ešte stale, jo? aby som to aj mal s kym hrat :)
Ta sniperka je totálně OP, tedka zas všichni kreténi budou hrát za snipery. Nový zbraně fuj, i ta brokovnice je naprd (z těch dvou modu se stejně dá použít jen ten "užší" spread).
Uz jsem to zkousel, nova mapa je vychytana :) obludy a zbrane ujdou, ackoliv nejradeji mam klasiku. Dejte vedet, kdyz budu volny pridam se.
@Bodkin (13.06.2012 11:36): Škoda že jsem si to přečetl až ted. Propálení je easy, to už mám, ale ten uber tuber se nedá, zkoušel jsem to ještě solo s mutatorem faked players a už mi chybělo fakt maličko (3k, respektive dokončit ještě jednu vlnu), ale udělal jsem chybu a zabili mě bugnutí scrakové.

Tak jsem málem rozkopal komp a ted jsem se přes forum domluvil s týpkem, kterej má nahráno přes 1200 hodin, že mi s tím píchne. Dnes v 8. Ale už máme plnej tým
Se taky hlásím, ale pokud nevadí, že jsem na tom stejně jako Fritol, začátečník, co neví o čem mluvíš.
Zase aktivovali potatoe sack, takže jdou získat v kf_aperture 2 specielní achievementy, propálit se do core GLADOS a koupit potatoe za 70k. Šel by večer někdo do toho?