@hvezdosvit (17.04.2012 08:35): Měl jsem za to, díky komentáři, že je KF pro tebe minulostí. Žádost poslána.

Já jen doufám, že v dohledné době přidají slibované zbraně, testování a mixování vybavení je nejzábavnější část KF.
Znova mě to začalo bavit, dotáhl jsem sharpa na 6 level, teď se bavím pobíháním s katanou a M79.

A Firebuga jsem vytáhl na trojku!
Prý kopie L4D, to jsi mě rozesmál. Killing Floor tu byl daleko dřív než L4D a jinak je taky dost odlišný. Jak říká ugraugra, chce se to naučit pár grifů, získat nějaké zkušenosti a k tomu spolupracující tým, jinak je to bez šance.
Je to úplně jiný než L4D:). Jediný společný prvky jsou coop a zombíci, ale gameplay je naprosto odlišnej.
o tomhle už dloho uvažuji...je to na chlup stejné jak L4D nebo je to jiné? O další kopii L4D nestojím, jelikož L4D žádný zázrak není, pokud by to jiné bylo, tak je šance, že to bude dobré :D a nároky +- ?L4D2 rozjedu v pohodě, ale tenhle notebook je nevyspitatelný :)
Nejlepší je SS a medik:). Zrovna před pár dny mě nehorázně štvala barda firebugů na farmě. Několikrát jsem je upozornil, ať nezapalujou scraky a fleshpoundy, že je sejmu sám kuší. Ne, oni prostě museli zapalovat všechno. Na partičku nasranejch hořících scraků a fleshpoundů jsem i s kuší krátkej, takže jsme to samozřejmě moc daleko nedotáhli.
FB bych nejradši upaloval, v týmu akorát prudí protože přes ty zkurvený ohně není nic vidět a stejnou/větší práci jako oni zastanou i Commandos. A bez bordelu.
konečně jsem doťukl firebuga na lvl6, tak začínám od píky demolitions - teď lvl3
Já si teď odemkl toho loňského klause. Slyšel jsem ale, že se teoreticky dá odemknout to i to kuře.
Je tam zase v achievmentech nějaká nová postava, jako loni santa? Štve mě, že jsem na Halloween promeškal to kuře, tak aspoň teď bych rád zaválčil, když na to je měsíc.
Už zase začínám nesnášet lidi, kteří se serou na hard a nulkovým berserkerem.
Take je to o spoluhracich. Ono mam dojem, ze na Beginner jsou nepratele tak oslabeni, ze mapu vycistis sam snad za kazdou tridu na jakemkoliv levelu, pokud to umis. Na vyssi obtiznosti uz to moc nejde (to uz clovek musi byt opravdu dobrej) a alespon minimalni spoluprace je nutna.
To je dáno hlavně obtížností jednotlivých map a jejich dobrou znalostí. Manor je vcelku snadný i na HARD (když si vlezeš do jeskyně), Bedlam je zase dost tuhý jakkoliv.
Přijde mi, že rozdíly mezi obtížnostma jsou hrozně velký. Beginnera dá člověk s prstem v nose i na nultým levelu, normal je zas docela drsnej i na třetím:).
Koupil jsem to, jsem lvl 3 sharpshooter (ještě si mě to pamatuje z doby, kdy jsem hrál trial) a zatím jsem nebyl schopen dokončit mapu ani na normal obtížnosti. Většinou nás zlikvidujou někdy v osmý či devátý vlně:).
Serverů je pořád dost, stejně tak těch pro beginnery plné vylevelovaných profíků.
Se slevou o vánocích počítám, serverů s nižšími obtížnosti je habaděj, spíš je méně těch s vyšší.
Na tvem miste bych pockal na slevu, urcite zase brzy bude aspon 50%. Se slevou prijde urcite zase novy priliv hracu, byt ted uz ne tak znatelny. Server najdes vzdycky, a kdyz to nebude tva oblibena mapa, pripojis se nekam, vyberes mapu a casem se spoluhraci pridaji.
Přemejšlím, že bych to konečně koupil, ale mám dotaz. Hraje se to pořád ještě? Nerad bych vypláznul dvacet eur a našel prázdný servery:). Plus jedna doplňující otázka: Pokud se to hraje, je živo i na nějakejch nižších obtížnostech? S novou postavou bych nerad vlítnul mezi nějaký vylevelovaný profíky v nightmare levelech.
Lidí prosím trochu strpení, jakmile budu mít nový net, připojím se k vám.
Mrknete na The Haunted: Hells Reach. Vypada to jeste o neco vic strelene, nez KF. Bohuzel 3rd person, ale coop je tam taky.

BTW zopakneme nasi posledni akci?
No ja hlavne vcera zjistil, ze mi v aktualni konfiguraci nejede mikrofon, takze je mi to jedno :)
Indian: KF je RPGcko, ja sel do hard poprve az s lvl 4. Ale taky nehraju nic moc :) takze skvely je pro me zase skoro vsechno ;)
Voice chat: a ten integrovany pouzivat nechcete? Nemam problem s TS, ackoliv preferuji spise mumble.
hvezdosvit: to teda díky :-), naopak jsem myslel že to docela kazim v jistých chvílích... a pak se tam ještě do mě pustil t.j blade :-´( :-D

btw taky jsem pro nějakou formu voice chatu... hlavně něco kvalitního a stabilního. Kamarád třeba spravuje místnosti na Ventrilu nebo TeamSpeaku ted si nejsem jistej, každopádně bych se mohl poptat :-)
Mumble neujde, Mumble je super. Jediná nevýhoda je, že občas do místnosti vlezou nějací debilové a začnou si hrát na tvrdáky. Ale to se mi za celou dobu naštěstí stalo jen 2x.