Kane and Lynch: Dead Men za 3,74 Euro a Kane and Lynch 2 za 4,99. To vše na steamu. :-)
Prostě musí umět něco, čemu se říká Xinput... Namísto běžného DirectInput.
Nemusi byt ofiko Xbox, staci napriklad Logitech Chillstream nebo jiny gamepad ve tvaru Xkovyho. Ti se totiz prihlasuji do systemu stejne.
Před lety jsme s kamarádem chtěli hrát tuhle hru coop, ale nepřijala nám gamepad - chtěla originální XBOXový. Je to pořád problémem? Případně, jde to nějak řešit (jinak než koupením XBOX ovladače)?
Skôr, ako hovoríš, ,,škube". Zo žiadnou inou hrou som taký problém nemal. Skúsil som to aj preinštalovať ale nepomohlo.
Jak seká? Vyloženě škube, nebo jen zamrzá na zlomek sekundy každých pár vteřin?
Potrebujem pomoc s touto hrou. Hrával som ju dosť dlho na GeForce 4600 256 MB a vymenil som ju za ATI Radeon HD 4650 1 GB. zatiaľ čo na GeForce mi hra išla bez trhnutia, na novej grafickej karte mi z nejakého dôvodu seká. Nie je na to nejaký patch? A ešte mám originál.
tak treba bude o jeden hrozny film min ;) a Willis nepotrebuje na listu dalsi propadak...
pokud to nenatoci aspon se Bruce nebude muset trapit v jakem propadaku to hral....
téda.... čekala jsem větší úlet. A bylo to depresivní. Přemýšlím, jestli jsem se více bavila u CoD:WF2 nebo... jestli si už žádnou další střílečku příště raději nezahraji.

Hejma.... lulz
Mě zase čtyřka oproti dvojce vcelku nudila. Nejvíc času jsem ale stejně strávil s jedničkou.
Dvojka je hodně variabilní, čtyřka je zase zábavná. Co se týče KaL4 třeba konečně dokonalý bude, ale to je běh na dlouhou trať :) Takový Hitman 5 potěší více ;)
Nevím, já hrál jen první tři díly (čtvrtý jen demo), ale obecně se tvrdí, že čtyřka je nejlepší... U mě osobně také vede dvojka :)
Podle první recenze už není slabá druhá polovina, ale poslední třetina. Jdou na to od lesa!
Ve skrze pozitivní dojmy z hraní dema dvojky. Z té malé části toho sice nešlo moc poznat, ale doufám, že hra v určité části nebude slabá jako ta druhá půlka v jedničce. Jinak lokace vypadaly suprově!
Jamie Fox....well there's hollywood for you. Get a cool,handsome, confident black man to play a sadistic, white, balding serial killer. Makes perfect sense.

Jinak věděl jsem že byl KaL dost okopírovanej z Mannovo filmů, ale tu scénu s Gagem jsem si vůbec nepamatoval - kurva ten by byl naprosto přesnej, a má na to i přesnej věk. To by byla fakt ultimátní volba.
jop, Peter Stormare by byl dokonalej, to uz se taky nekde probiralo... akorat ten prizvuk :)
Počkat, Lynch má být J. Foxx? O_o Vždyť B. Willis jako by mu z oka vypad XD
Pro mě osobně KaL modla je. Je to skvělá hra, která mě neskutečně bavila (to, že mě na konci nasrala, je jiná věc). Určitě si ji zahraju minimálně ještě jednou a na dvojku se za dva roky v kolekci klasiky taky těším (do té doby snad upustí od té oranžové krabičky).

Ale když ze dvou herců není ani jeden podobný oněm postavám (paradoxně Brucovi by více slušil Lynch, kdyby mu dali příčesek), tak mě to naštve.

Ale zároveň souhlasím s tím, že pokud to bude film prezentující hru lépe, než všechny dosavadní "video" filmy, budu rád... ale to jsem fakt naivní, protože i když poslední adaptace jsou dle mého názoru ucházející (Princ z Persie, Max Payne (plus mínus)), KaL bude bohužel asi sračka a hlavní charaktery určitě nebudou takový svině jako ve hře... to by to nesměli točit v Hollywoodu...
No vidis, tak je to asi vsechno stejne uplne jinak :)

Koukam na toho Kramera a natocil 3 filmy, co sly do kin, a vsechny maji na IMDB relativne slusny hodnoceni - 7, 7.5 a 6.9. Na CSFD jeste lepsi - 74, 79 a 70. Takze vysledek by nemusel bejt spatnej :)
Hmm...

The posters were up at Cannes, and all seemed to be progressing smoothly: Bruce Willis and Jamie Foxx were starring in the videogame actioner Kane and Lynch, and veteran stunt guy Simon Crane was directing. But while the stars are still on board, Latino Review are reporting that Crane has departed the project, and that Kane and Lynch may now be directed by Wayne Kramer. The reasons for Crane's departure aren't clear, although the usual creative differences and "things not working out" are the official line. F Gary Gray (Law Abiding Citizen) was apparently shmoozed by the studio Millennium earlier this week, but politely declined. Kramer though, is still sitting at the table, and might do well to stay there. His last film, the Crash-like race relations drama Crossing Over starring Harrison Ford and Ray Liotta, was reasonably well-received but went little seen, and suffered cuts at the behest of a twitchy Miramax.

[Zkopírováno z IMDB...]
Kubulus: A kdo to je? :) Navic wikipedie mi neprijde v tomhle ohledu relevantnejsi nez IMDB a herni platek uz vubec ne (ten si to beztak vzal z toho plakatu).
Bursoft: Nechci panu Cranovi krivdit, ale IMDB ho taky nezna a ze by sli Willis a Foxx tocit s nejakym nymandem, to se mi nezda :)

Navic Gary Gray uz s Foxxem tocil - Ctihodny obcan
Bursoft: Tak ted jsem trochu zmatenej, na IMDB pisou, ze to ma tocit F. Gary Gray (a z toho jsem taky vychazel).
Garion: Víš, ale já nemluvil o kvalitní režii v podání Nolana nebo Spielberga, ale aspoň člověka, o kterým se něco málo dočtu na čsfd (Simon Crane není na čsfd vedenej ani jako režisér btw.). Krom toho, proč jsou pro všechny neznámí herci automaticky looseři? Zvlášť ve filmu, kde se bude běhat, řvát a střílet (nejsem tak naivní abych si myslel, že si někdo dá práci s nějakou psychikou hlavních postav), jakobych tam potřeboval největší hollywoodská esa.. Prostě zkusím najít někoho novýho, dám mu tak pětinu než o co si řekne Bruce Willis (nic proti němu, mám Willise rád :D). Samozřejmě si to idealizuju, tak jak si to představuju to prostě fungovat dneska asi nemůže, jenom by se mi to líbilo :)

Krom toho, furt se tu točím okolo jedné věci - když mám prachy na Foxxe, mám prachy i na bělochy... ale co už, otočil bych list...

edit: Každopádně chápu, že ten film potřebuje reklamu v podobě dvou známých herců, aby se to aspoň trochu prodalo..
Bursoft: No, vis, ty si to imho predstavujes jako Hurvinek valku :) Mozna me nejaky znalec opravi, ale ja mam takovej dojem, ze to funguje nejak takhle:

Napise se scenar, jde se za produkcnim, ten si to precte a rekne, ze to vypada slusne a ze na to da 100 mega, potom se mrknou, kdo by neco takovyho mohl natocit, rekneme, ze vyberou kvalitniho rezisera, ten si precte scenar a rekne, ze takovou blbost on tocit nebude, tak se to bud prepise nebo se zkusi dalsi kvalitni reziseri. Kdyz odmitnou tak 3 kvalitni, tak to jde do haje nebo se to da nejake lemre a ustrihne se tomu rozpocet. Tak rekneme, ze mame kvalitniho rezisera. Tak ten rekne, do hlavnich roli chci tyhle a tyhle. Vzhledem k tomu, ze tady se jedna o "spickove" herce, tak se jim da scenar. Ti si ho prectou a reknou, ze takovou kravinu tocit nebudou. Tak se vyzkousi na kazdy post nekolik "spickovych" hercu a kdyz to zadnej nechce, tak to jde vetsinou uplne do haje (ani se uz nesnazi menit rezisera). Do vyberu skoro vseho ma co kecat produkcni a velmi jemne obcas i scenarista. Potom prakticky vsechno sefuje reziser.

Proste nejde zaplatit sileny prachy reziserovi a potom najmout nejaky loosery, kvalitni reziseri si vybiraji jak scenare tak herce. Samozrejme je nejlepsi situace, kdyz to vsechno odpovida predloze a zaroven je vsechno na tom kvalitni, na druhou stranu jestli si mam vybrat sice preloze verny, ale jinak zpackany film v hlavni roli s The Rockem, nebo spis volnou adaptaci, ktera ovsem bude dobrym filmem, vzdycky beru to druhe.

EDIT: Navic koukam, ze reziser je cernoch, tak co bys cekal :) Nemyslim si, ze je to kvuli korektnosti, myslim si, ze proste reziser rekl, ze jeden z nich bude cernoch :)
Tak a zkuste natočit film o Nelsonu Mandelovi s bělochem v hlavní roli a dám krk na to, že žaloby kvůli rasistickému podtextu zahltí soudy na deset let dopředu.