Za nejlepší Quake II add-on považuji Oblivion. Tam už byly komplexní hádanky, map bylo fakt hodně, řada nových věcí.. Škoda nedohratelného závěru. Hra v jedné mapě padá. Údajně proto, že je v ní příliš velký počet nepřátel. Plus to špatně naprogramovali. Ale pod DirectQII to mám. Akorát netestován ten závěr. Z hlediska QII univerza je ale Oblivion věrnej atmosféře původní hry.
[neexistující komentář]: hm, před rokem a půl jsem se to snažil rozchodit, nakonec se mi to podařilo spustit, ale měl jsem totálně pomíchané mapy. začínal jsem úplně jinde, než je oficiální začátek :-) ale jsem rád, že jsem zase o tolik nepřišel. přišlo mi to dost obskurní a ten Quake II feeling tam spíše chyběl
@Matthias (02.10.2015 15:08): Spouštění add-onů je v pohodě. Já to mám takto,
QIIDirect.exe" +set game JUGFULL . Modernější QII.exe - DirectQII engine. Fachá bez problému. Teď jsem to zkoušel. Tenhle port jede v těch komplexnějších konverzích, kde se ostatní enginy nechytaj.
ahááá, ono mi to vytvořilo ikonku na ploše, která to rozjede přes hromadu parametrů..

coool

tak už nic :D
jak se tohle dá rozjet? Nainstaloval jsem a...

nikde nevidím žádný exe soubor nebo něco