Jagged Alliance 2

Co to tu vidi ocicko me? Ze pry nejake vyroci? Tak to se musi oslavit ne?

Toz tu je maly darecek :) 5x JA2 Wildfire + 5x Classic DLC :)

Jagged Alliance 2 - Wildfire
1a-06B30-TZ66Z-T98XD
1b-LQMFN-FFPGQ-2V0QZ
1c-APHG8-Y5XRF-ICLNW
1d-5RP00-YZ0L5-3XXV8
1e-YH9MN-6L5KI-X5YPC

Jagged Alliance 2 Classic DLC - Pro aktivaci je zapotrebi mit aktivovane JA2 Wildfire na steamu.
2a-QWX6J-PW43A-NCLKR
2b-25GZG-LTW8N-YC3XC
2c-ZC3QA-WIFNL-Y6AWH
2d-RDKRG-82GCC-CH5YE
2e-8MYMZ-GIVMB-FEAQ9

Napiste, kterej jste vzali, at pak ostatni nemusej zkouset aktivovane klice. Kdyz to psat nebudete a budete anonymni prasaci, tak na vas priste hodim kakino :o)
@Tommywise (18.07.2019 15:41): ja si zase vzpominam, ze jsem to smazil u kamarada na pentiu 2 jeste nez jsem mel svuj prvni pocitac a mel jsem doktora Q a on mel skill martial arts ... a ja jsem si rikal, tvl, co kdyz bude umet fakt karate a kdyz jsem se poprvy priblizil k nepriteli a on udelal efektivni kop s otockou, tak jsem malem udelal pred pocitacem hrabete kakulu :D
@Walome (17.07.2019 19:51): ja kdyz hral po prve demo tak se tahle hra stala mou laskou a drogou, pamatuju si jak sem netrpelive cekal az si za 999 Kc budu moct koupit original plnou hru az vyjde a presne jako kdyz si de fetak se svou drogou cely rozstreseny a nateseny si ji slehnout tak ja sel tak dom JA2 nainstalovat :)
kapitola sama o sobe je JA2: Wildfire ktery je pro me daleko lepsi nez 1.13 protoze ma sice stejne mesta jako vanilla ale daleko propracovanejsi sektory tak jako Urban chaos a taky o nekolik desitek vic zbrani A HLAVNE S PORADNYMI ZVUKY ktere uz nezni jako airsoftove pusky)
@sten (18.04.2019 13:36): no rozdil je co hrajes jesi jen vanillu, 1.13 nebo mody... ja bych uz nikdy vanillu ani samotne 1.13 nikdy nemohl hrat, uz jen s mody (hral sem Urban Chaos ktery vinika novymy mapy a hlavne novymi mesty kde mesto uz skutecne nevypada jak nekde v Africe s par domy a ted Vengeance Reloaded ktery vinika hratelnosti, AI, zvuky zbrani, sou sice nove mesta a mapy ale oproti Urban Chaos je to dost puste ty sektory)
Ach jo, sice jsem to dohrál asi pětkrát, ale jen čtu tu diskuzi a mám chuť si to dát zase! :)
tak ja to hral skoro 3 a pul mesice a ze zacatku sem po dobyti prvnich 3 mest nedaval autoresolve ale pekne sem kazdy utok pri cviceni milice absolvoval rucne v takticke obrazovce, tech souboju bylo opravdu pozehnane nez sem se propracoval tam kde sem byl.
jinak ja si ze zacatku vybiram zoldaky s vysokou inteligenci aby se co nejrychleji zlepsovali v MRK a az vytezim v pozdejsi fazy hry z dolu maximum kupuju uz jen ty s vysokym MRK bez ohledu na inteligenci. Pro me sou ostatni vlastnosti celkem zbytecne krom LDR na cviceni milice a nyni sem zjistil ze DEX ovlivnuje MRK.... takze se budu zamerovat i na obratnost. Alfou a omegou je u me MRK a perk sniper a auto weapons... potom nepratele nemaji sanci ani ve vysokych poctech, protoze kazdy muj zoldak ma snipera s vekerym addony a zamerovaci a jako rezervu nejakou utocnou
zbran pro boj na blizko
Pak staci pred kazdym soubojem ze zacatku na mape v lehu seradit a rozestavit celou skupinu a ¨jen cekat v leze se snipery zamirenymi na to jak se ze vsech smeru roji nepratele a jeden po druhym padaji ....az zkonci jejich utoky, vemu par s utocnimi zbranemi a jdu prohledat sektor skrz na skrz aby dovicistil zbytek nepratelu kteri sou nekde zakempeni
Timhle stylem hru projdes na INSANE jak nic, tezke to byva jen ze zacatku kdy neni dostatecna vybava, malo zoldaku a nizke MRK a hlavne ze zacatku sou v tehle aspektech nepratele dost napred.

co znamena to NCTH?
@Tommywise (17.04.2019 16:58): tak presne tohle by me nebavilo :D, mit celej team z terminatoru T1000 (ackoliv T1000 strilela pekne na kocku taky)

proto mam rad NCTH a jeste navic si snizuju learning na skilly, aby se moji hosi a divky nenaucili strilet za 90+ po par sektorech

Tak Vengeance Realoaded sem akorat (ne)dohral....

resp. sem v poslednim sektoru v Burtonu, vycistil sem jej ale nikde zadny boss nebo nejaky tajny vchod, nevim co ted.... dohral ste to nekdy nekdo??? Co delat kam jit?

jinak aspon se pochlubim mym tymem :)
ma elitni skupina ma 26 zoldaku, vsichni MRK nad 90 a z toho 7 z nich maji MRK 99 a 3 maji MRK 100
LVL se mi u zadneho na 10 nepodarilo dosahnout, jen na LVL 9
nejlepsi je Reaper s 82% uspesnosti zasahu
nejvetsim killerem je muj vytvoreny s 387 zabitimi a s 75% uspesnosti zasahu
nejvetsi progres zaznamenal Frazzler kde jeho Leadesrhip se zvedl o 71 bodu
ale stejne hra se vicemene v urcite fazi stava jen tim kolik mate zoldaku s MRK nad 90 a kazdy z nich kdyz ma snipera s ruznymi zamerovaci, laser scope a reflex sight, (nejlepe kdyz ma kazdy perk autoweapons a sniper), potom cim vic takovych zoldaku mate je to v teto fazi hry jen jakoby to byly nejake strilny ktere si ruzne rozestavite po mape a jen cekam na to jak ze vsech ruznych smeru nabihaji nepratele na jeden headshot za druhym v interrupt modu. V tomto okamziku se pak hra stava celkem stereotypni a radost mam jen z toho jak jeden po druhym padaji nejlepe s doprovodnym efektem vybuchujici hlavy kde se krev a mozkova tkan rozprasi vsude kolem :)
@ntz (03.03.2019 14:42): "Ja2+AI is a modification of stable 7609 Ja2.exe, it should be compatible with any mods based on stable 7609."
Sbírám energii na repete alespoň po dobití Drassen. Poslední hra mi to dost znechutila :D
@Longin (03.03.2019 14:21): diky za point, ackoliv

Tue, 01 November 2016 16:20

^^ obavam ze, ze to nebude kompatible s aktualni v1.13 a navic si myslim, ze aktualni 1.13 tyhle veci uz umi (ma je zmergovane)
@Longin (27.02.2019 21:15): hmm ... to je zvlastni, pac ira netrefi vubec nic s NCTH s Marksmanship 55 .. nabizel jsem to tu uz driv .. mam svuj vymazlenej build 4860 (relativne starej) .. pokud o nej mate zajem, napiste mi do PM, je pomerne hodne modifikovanej a ma feeling stareho dobreho JA2, pac v nem neni spousta tech novejsich ficur ..
Po dlouhé době jsem opět rozehrál 1.13, ve hře už mám 16. den a jsem dost rozčarovaný z toho nového NCTH (New chance to hit). Ira, kterou si ve vanille pamatuju jako totální dřevo na střelbu, má za celou dobu víc hitů než mercové s marksmanship nad 85...
Obecně vůbec pozoruju, že mercové s nižším mkr mají častější zásahy.
Dost to zabíjí hratelnost a ten dobrý pocit z rozvoje mého IMP alter-ega, který už má mkr 90 a trefuje se hůř jak Ira...
Kdyz zabiju vsechny nepratele v sektoru tak sice zazni vitezna hudba ze sem vsechny porazil, ale ihned na to vyskoci tabulka ze vsichni nepratele v sektoru nejsou vycisteni a minimalne ze dvou stran prijdou z boku obrazovky asi ze sousednich sektoru dalsi nepratele... ale zajimave je ze na strategicke mape zadne sipky ze by k memu dobitemu sekttoru nejake nepretelske jednotky smerovali nejsou

Da se to nejak v INI editoru zrusit nebo je to nejaky bug? Stalo se mi to ted v prvnim sekttoru Almy ale v Drassenu se nic takoveho nestalo, tam nepratele dorazili az po nejake dobe a vzdy jejich putovani me davala na vedomi sipka na strategicke mape o jejich presunu

btw? hraju Vengeance Reloaded moc
@valcik (27.01.2019 22:02): mas pravdu, tohle sem nevedel... bylo to tim ze kdyz sem vystrelil jen jednu kulku a divil se jak je to mozne kdyz mam zaple autofire, tak to bylo proto, ze sem jednoduse na vice naboju nemel akcni body XD

valcik: jaktoze nemas u teto hry hodnoceni, tusim ze prave tebe mam spojeneho spolu s Vyridou za fanousky teto hry, myslim ze i koment si tady psal ne?
@Tommywise (26.01.2019 20:10): Pri zbrani s full-auto režimom musíš pri mierení naklikať aj počet vypálených výstrelov. Klikaj pravým tlačítko a v zameriavacom kríži uvidíš čísielko, ktoré oznamuje koľko výstrelov vypáliš.
ntz: nevis jak kde se da menit nastaveni automaticke resp. strelby davkou? Protoze se mi stava ze kdyz mam zaple auto fire, tak kolikrat vystreli jen jeden naboj, cim to ze nekdy to jde a vystrelim davku a nekdy jen jednu kulku i presto ze mam autofire zaply?

to se mi nedeje jen ted u Vengeance reloaded ale i drive u jinych modu
nevim ja to odinstaloval a ted hraju mod Vengeance Reloaded a je to pecka, nove mapy, taktika, hratelnost, zvuky zbrani, hudba,... jen to chce si hrat v tom INI aby to sedlo

akorat mam pocit ze tady zas hned od zacatku je to daleko tezsi a protoze sem nebyl schopny se vubec hnout z prvniho sekttoru, musel sem dost zasahovat do nastaveni v INI
@ntz (13.01.2019 20:17): tak co dival ses na to?

To ze vidim vic nez nepritel je mozna proto ze mam aktivovane miridla a puskohledy, ale to by je nesmel mit nepritel, jinak si to nedovedu vysvetlit...

a co se interruptu tyce, vypnul sem to v ini editoru a vratil tak jak to bylo ve vanille, nevim mam pocit ze mam preruseni kazdou chvili behem jednoho kola a nepritel zadne

nevim chce to proste zkouset ladit tak aby to sedlo, jenze je to strasna alchymie kdyz poradne neumim anhlicky a nevim kde najit to co me zrovna v hratelnosti nesedim navic je toho nastaveni strasne moc

a jake sou vlastne rozdily mezi temi buildy? je to jen rozdil v nastaveni INI editoru?
ale co je divne tak v menu hry nemam zadne Jagged Alliance 2 Aimnas mod nebo tak neco ale Wildfire Smeagols item mod ... pritom sem to stahoval z te stranky cos psal v diskuzi prave ty kdyz to srolujes dolu.

Cekal sem i jinou hudbu jak v soubojich tak menu a je porad ta JA2 stejna :( U Arulco revisited byla hudba nova a uplne mi sedla ... skoda

ulet... tady na videu https://www.youtube.com/watch?v=gxa98iG2 ... J7LlsUgE4fPGsOhktbN9 taky hraje podle popisu videa Aimnas ale v menu ma Wildfire jako ja ale jaktoze on ma novou hudbu a ja ne???? :((( ta hudba se da taky v INI editoru menit nebo prepnout?

s tim suppresion fire fakt nevim, zadne string suppresion sem nikde nenasel

a stejne se nepratele chovaji upne divne, mam pocit ze oni me nevidi a ja je ano a to na o dost delsi vzdalenost nez kdyz sem hral AR mod. Takto me staci byt v ukrytu na strechach a za stromy a ostrelovat v prerusenich dokud mi nedojdou naboje a nepratele jen chodi z mista na misto jakoby me nevideli natoz v takove vzdaenosti a vubec ani jakoby vedeli ze po nich strilim, nejdou vubec ke me....
@ntz (13.01.2019 12:05): mam ted prave 8633...

V tom INI editoru musim mit nastaveni (nahore vlevo)... select JA2 1.13 mod pro ten mod Aimnas to je jasne ne?

a v select INI file pod tim ma byt nastavene data pro aimnas, JA2 nebo 1.13?

btw: ja to radsi nastavuju ve vsech 3...

jinak vyssi rozliseni je sice pekne ale vse je moc male, hlavne postavy :(
Nekdo zkusenejsi kdo by poradil?

Kdyz sem hral Arulco Revisited s AI improved packem tak nepratele pouzivali kryci palbu, tedy ze i kdyz me nevideli tak kdyz byli na tahu, strileli v rezimu full auto ze vsech ruznych smeru a me se to libilo

Jenze ted hraju Aimnas a nepratele kryci palbu nepouzivaji, chovaji se jako v originale, tedy jen kdyz me vidi tak strili na jednu strelu, resp. jak jim to AI naridi

Vim ze v INI editoru je moznost nastaveni Suppression fire ale vubec tam nevidim neco jako aktivovat/vypnout...
Pochybuju ze to bylo jen tim Arulco Revisited modem a i kdyby tak v INI editoru by to melo jit nastavit, nevite kde?

Jen me napadlo ze to zpusobuje ten AI improved pack ktery sem mel prave jen u toho Arulco revisited modu...
@90210 (08.09.2018 10:39): Pan D na tom ma jen castecnou zasluhu. Sam uznavam ze tech stovek bylo moc a nepusobilo to moc dobre. Bohuzel ja to jinak hodnotit nemuzu, takze to dopadlo jak dopadlo. Ono tu je popularnejsi vynaset kritiky, a z nich jsem ja uz vyrostl a proste to cele vidim tak nejak odlisne a nebavi me to porad nekomu vysvetlovat. Takhle je cisty stit a je klid. ucastnim se diskuzi, pridavam hry a doplnky k profilum, myslim ze na existenci zde to staci.
@Charllize (08.09.2018 10:24): Sis smazal hodnoceni, protoze do tebe ryl mistni nejvetsi troll, rikejme mu treba "Pan D", coz mi prijde docela usmevny. Koukej je nahodit zpet, zitra tvuj profil osobne zkontroluju a kdyz tam bude 0 hodnoceni, tak vydam pokyn k tvymu smazani.
@Walome (07.09.2018 11:49): Dohrat to s vlastni postavou ani nevyzaduje zadnej extra skill. Me treba uz nebavilo tahat se v Medune s celou skupinou a taky jsem finale dojel jen se svym zoldakem.
Tak ten můj kámoš, kterej JA2 dohrál jen s vlastní postavou se to teď chystá dohrát jen s glockem :D
@Tommywise (18.08.2018 15:39): Nejvetsi kouzlo serie JA bylo v nadsazce a zoldacich a stylove to vychazelo z osmdesatkovy ery filmu jako treba Komando - svaly, hlasky a bananovy republiky. Ty novy pokusy byly jednak amatersky a autori odnekud z vychodni Evropy asi tezko napodobi styl puvodnich autoru. Dnes by se to muselo odehravat na blizkym vychode a autori by si z toho museli delat legraci jako v True Lies, coz by v tyhle predposrany dobe uz fakt neslo.
@Tommywise (18.08.2018 15:39): Ja som hral ten nejaký novší pokus, ale tam to totálne zazdily absolútne retardovaným programovaním respawnu/monotónnych útokov na dobyté mestá. To bolo nehrateľné a úplne debilné, ale ako v zásade engine/grafika/systém atď nebol IMO zlý, akurát ten gamedizajn to totálne pochoval do sračiek.
Dopadne to beztak jako ty pokusy o pokračování,co už tu byli,tedy propadak...a to sem to ani nezkousel....prostě jediné jit stejnou cestou jako se vydali v případě Falloutu, tzn. New Vegas nebo to zachovat v 2d izometrický ale zdokonalit celj ten svět od modelu přes větší možnosti v interaktivita nebo animaci postav