Say: Ve spouste slov zni lip jine i/y, nez se tam ve skutecnosti pise! :)
Ok, ok, třeba mi to ještě projde.

Tygr a drak - lítá se tam vzduchem a máchá se tam vším možným a takové ty věci, co jsou právě i v Jade Empire a které si označil za manga-style. Tudíž z toho vyvozuji, že když je to vše i v T&D, tudíž i T&D je manga-style.

Soudím z toho, že všechny informace, fakta atp máš, jen se je nenamáháš dát do souvislostí a tudíž pácháš ten nejhorší hřích, nezamýšlíš se.
Howgh.
"Tygr a drak & spol jsou dle tebe tedy mangoidy? Číší z toho ta japonská... věc?"

He? Z čeho usuzuješ? Btw, taky nemám rád stupidní anime seriály a podobné FF senzace, ale Miyazaki je opravdu unikátní výjimka, kde se o anime nedá říct, že je kýč.

Garion: Dyť já vím, ale mě to takto líp zní.
Nevedel som, že fakty sú môj názor...cítim sa tak, božsky...

Danny: ale pane, nechte nás si hrát O:-)
Hoši a děvčata: Už to začínáte přehánět, tohle je diskuze o hře. Přesuňte si to do hlavní diskuze, nebo to ukončete...
Say: Pche, Panda Kopanda, jejíž scénář psal Mijazaki, je samý pantyshot. Dokonce tam hlavní holčina občas udělá stojku, při níž se jí shrne sukýnka a kalhotky se odhalí v plné parádě.
Netuším, já Tygr a drak ještě neviděl a zakládám si na tom (nápis xenofób jsem si nechal vytetovat od bradavky k bradavce). KungFu melu jsem ale viděl a dost se mi líbila, Klan létajících dýk (byla to nehoda, ale viděl jsem to. Celé!) to hravě shráblo do kapsy.

Co se sledování anime týče, děkuji ale ne, jsem rád že se mi můj zdravotní stav zlepšuje.

Co se hentai týče, tam nejsou školačky s neposednými sukýnkami, alébrž chapadelnatí zmetci se slabostí pro všechny druhy tělních otvorů.

Každopádně abych se konečně dostal k tomu, co jsem chtěl říci:

Tygr a drak & spol jsou dle tebe tedy mangoidy? Číší z toho ta japonská... věc?
Jab: :-)) .... jen tak si žít, v blažené nevědomosti....tra la láá (a kdo říkal něco o tom, vědět všechno? Co na tom, když hormony oblbnutý mozek dostupná data o daném objektu/subjektu spolehlivě filtruje)

edit: lol, bodkine, Ty provokatére.

A bude aspoň bitka v kung fu stylu?
Exotci: Já vám nevím, to jsou klasické Kung-fu (čínské) filmy. Zavedené vážné klasiky jako Kung-fu mela, Tygr a drak, Klan letících dýk a takové ty kulty.

Manga/anime jsou školačky s lezoucíma kalhotkama a obří roboti.
SilentWolf: Jeden z příkladů.

Jab: ,,Všeci jste blbečci, jen já jsem letadlo" Když řeknu anime, změní to něco? Jsou tu barvičky, kýč, efektivní souboje, nadsázka, oblečky, špičaté vousy a vlasy, idealizovaný vzhled postav, jistá exprese, Čína... To snad stačí k tomu, abych mohl říct, že mi to připomíná mangu (nikde netvrdím, že to manga je, sakra).
Není to jedno ? Ať manga nebo ne pořád je tam tlusťoch co vyskočí do vzduchu, 7min letí a dopadem zničí loď .. a to dnes umí málokdo..
Suzana: No, minimálně člověk nemusí vědět o milovaném objektu (/subjektu) všechno.

Say: Což ovšem nemění nic na tom, že seš trdlo. A už se v tom prosím dále nehrabej. ;) Leda bys ovšem chtěl s nejvyšší pokorou přiznat, že ses mýlil a víš kulové, co je manga. To pak "by all means". :)
To je pak ale docela povrchní láska, ne? ;-) hm. Jako takové ty letní....třeba v podobném stylu, jako měl Bernard v Black Books. :-D
Say: Nikdy ťa nenapadlo, že štylizácia rytierov jedi je inšpirovaná práve v buddhizme, Číne a Japonsku? :D Pestrosť a bohatosť kostýmov a oblečkov taktiež dosť pochádza z týchto oblastí, kde vyššie vrstvy boli známe pre svoju extravagantnosť.
A nič z toho môj názor nie je, sú to fakty.

7c: Nj, čím menej o objekte svojho záujmu vieš, tým viac ho dokážeš "milovať". :D
To není názor, to jsou fakta.

Jedi: Mno, "milovat" v dnešní době znamená především moc toho nevědět o "milovaném objektu" XD
S mangou to nemá ani prd spoločné. Ako môžeš o sebe tvrdiť, že si milovník ázijských kultúr, keď nevieš, že práve Čína bola jedným z prvých priekopníkov vo výrobe pudrov, líčitidiel a celkovo make-upu. Zároveň rôzne zapletené a strihané bradky sa nosili, najmä šľachticmi a učencami.
Manga je špecifický vizuálny komiksový štýl, ktorý bol vytvorený ako reakcia na Disneyho kresbu a okrem výrazne odlišných telesných proporcii sa vyznačuje napr. aj výrazne karikatúrne zobrazovanými emóciami atď. atď.
Zajímavé. Já tedy naopak, protože KOTOR byl 'plný' vodítek, že to bude tak jak to bude.
Zajímavé. U mne se 'barevné = východní'. Prostě máš potřebu to trochu zpracovát, já to chápu.

Jinak, JE dle mého obsahuje jeden z nejlepších příběhových zvratů, pardon Zvratů, který trumfnul i ten z KOTORa 1.
Ale to, co jsem vyjmenoval, se Japonskou mangou ovlivnit nechalo... Možná. Mě to tak prostě přišlo. A to množství barevných efektů.
Say: mezi "odehrávat" a "inspirovat se" je ale vcelku zásadní rozdíl.

(A souhlas Jabem.)
Jab: Jasně, v Číně se ve středověku běžně používaly řasenky a linky (nebo jak se tomu nadává), nosily se sexy oblečky, někteří si dávali vousy do špic, atd...
Mně to tedy moc manga nepřijde (kór když se to nechává inspirovat spíše Čínou). :)
Bodkin: Já ti nevím... Znělo mi to právě tak nějak ovocně.
Kubulus: Teď jsem to sice týden nehrál (nebyl čas nebo prostě Red Orchestra...), ale jinak mě to baví hodně. Je to takové dost odlehčené a navzdory tomu, co píše 7c mi to přijde jako nejmíň "BioWare RPG", co jsem od nich zatím hrál :-).
Ale kuš! Zůstaň věrný zbraním - koneckonců, sekání hlav je jedno z mála pozitiv Jade Empire (vážně - je to dost efektní, a i zatvrzelé a hraním mnoha Bioware her okoralé srdce na chvíli pookřeje).
Mne prišiel ťažký iba predposledný súboj v aréne, ten potom bol pre mňa o dosť ľahší. Problém bol skôr to, že ma už zas tak extra ku koncu nebavilo furt bojovať, hlavne ak mali nepriatelia celkom dosť života a ten gigantický golem vyzeral nielen efektne, ale aj efektne rýchlo to poriešil.
Mně přijde, že je to celkem šumák. Byť je tedy fakt, že jsem na dva souboje obtížnost snižoval z normal na easy (u souboje se svými třemi dvojníky a v závěrečném souboji v aréně). Ale holt mně se líbili bojové skilly. A těším se, až si jednou najdu čas vyzkoušet si i ty pro "zlou" stranu. :)
MCZ: Inak dosť sa potom oplatí dávať body do premien na iné bytosti, ku konci, posledných niekoľko hodín, je hra dosť akčná a premena na golema ti to celé príjemne skráti. :)
Tak třeba nahradí "hloubka charakteru" ;-) (říkám...Mafie...pffff.... :-D)
ME1, ME2 u KOTORů si nejsem jist. Btw, kvůli Mafiánskému bugu jsem rozjel toto. Nemůžu si pomoct, ale hráčské ksichty mi přindou fakt odfláknuté. Mistr Li a ten prodejce zbraní jsou třeba vynikající. Pff... Já toho plešouna nechci=/

Ha, porařilo se mi najít mód, ve kterém můžu mít model chlapíka s maskou (nahoře na obrázku JA), tzn. aspoň trošku Japonské si to udělám=) Už se těším!
To byla takový výmňouk zase :-D Tak mě neber až tak vážně ;-)

/me čeká na odpověď - "Moment, kde ještě se v tomhle Bioware vyžívá?"
Já vím, v tomhle se BioWare vyžívá... Ale...

Btw, ta xenofobie šla kam?
O_o

Nebuď xenofobní! :) jj, všichni beztak hráli za modrou slečnu :-D

I za tu se dá Liška sbalit :-P <<<< --- to si rozmyslete, jestli se chcete dozvědět vcelku nepodstatný spojler, který však může změnit Sayův názor

(a zdržte se pak pomrkávajících komentářů (MCZ), díky)
MCZ: Já vím, ale čas trávený sledováním jejich ksichtů (a to opravdu proti Asiatům nic nemám) je přecijen delší, než těch pár videií.

Suzana: Yop, tak ta mě popravdě zaujala nejvíc=) Jenže když já bych pak nesledoval propracované okolí, ale... A taky by mi pak vadily narážky chlapů, popř. balení nějakého hlavního hrdiny=D