Ittle Dew 2

Ittle Dew 2+

15.11.2016
14.11.2017

V pokračování dobrodružné hry Ittle Dew z roku 2013 se hráči opět chopí dívenky Ittle doprovázené létající liškou Tippsie. I tentokrát oba havarují na zcela neznámém, izolovaném ostrově. Musí se vypravit do nitra podivuhodného země, aby tam našli osm kusů rozbitého voru. Jedině tak jej budou moci opravit a vrátit se zpátky na oceán.

Opět se jedná o humornou adventuru vyvedenou v kreslené, pestrobarevné grafice, která se inspirovala sérii The Legend of Zelda. Hra se skládá z mapy ostrova a jednotlivých dungeonů, do kterých může dívka vstoupit, ovšem záleží na hráči, v jakém pořadí se rozhodne tyto místa prozkoumat. Uvnitř dungeonů na hráče čeká tradiční kombinace logických hádanek, bojů s nepřáteli a získávání užitečných předmětů pro postup dále. Hráč také může pátrat po úlomcích odemykajících tajné dungeony, vylepšeních zdraví, sběratelských kartičkách i kosmetických doplňcích. Dungeony jsou završeny souboji s bossy, po jejichž poražení hrdinka zpravidla dostane část voru nutnou k dokončení příběhu.

O rok později od prvního vydání vyšla upravená verze s pluskem za konci názvu, která obohatila hru o novou oblast s pěticí dungeonů a o lehkou obtížnost.