Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ittle Dew

23.07.2013
31.10.2013
02.11.2013
29.05.2014
15.08.2019
75
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dívka Ittle Dew ztroskotá na neznámém ostrově. Ten je plný ukrytých pokladů, ale také nepřátel, kteří si svoje tajemství střeží jako oko v hlavě. Neohrožená Ittle Dew se vydává na průzkum neznámé země a chce odhalit všechna její tajemství. Naši hrdinku doprovází létající liška Tippsie, která je vítaným pomocníkem, radí při překonávání překážek, řešení hádanek a při zdolávání nepřátel.

Ittle Dew je nezávislá adventura, která stojí na kreslené retro dětské grafice, humorných dialozích a řadě puzzlů a hádanek s občasnými souboji s nepřátelskými obyvateli ostrova. Cesta naší malé hrdinky vede povětšinou podzemními dungeony a rozsáhlým hradním komplexem. Řadě postav, se kterými se Ittle Dew setkává dominuje Itan Carver, který tvrdí, že svoje obydlí si vyřezal z párátka. U něj pak lze nakoupit různé potřebné předměty. Po dohrání kampaně se otevírá Master Cave, kde se lze setkat s řadou náročnějších hádanek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.