Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ittle Dew

76
5 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
23.07.2013 PC
29.05.2014 WiiU
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.ittledew.com/
Dívka Ittle Dew ztroskotá na neznámém ostrově. Ten je plný ukrytých pokladů, ale také nepřátel, kteří si svoje tajemství střeží jako oko v hlavě. Neohrožená Ittle Dew se vydává na průzkum neznámé země a chce odhalit všechna její tajemství. Naši hrdinku doprovází létající liška Tippsie, která je vítaným pomocníkem, radí při překonávání překážek, řešení hádanek a při zdolávání nepřátel.

Ittle Dew je nezávislá adventura, která stojí na kreslené retro dětské grafice, humorných dialozích a řadě puzzlů a hádanek s občasnými souboji s nepřátelskými obyvateli ostrova. Cesta naší malé hrdinky vede povětšinou podzemními dungeony a rozsáhlým hradním komplexem. Řadě postav, se kterými se Ittle Dew setkává dominuje Itan Carver, který tvrdí, že svoje obydlí si vyřezal z párátka. U něj pak lze nakoupit různé potřebné předměty. Po dohrání kampaně se otevírá Master Cave, kde se lze setkat s řadou náročnějších hádanek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.