Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Irony Curtain: From Matryoshka with Love

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
16.05.2019 PC
25.06.2019 PS4
27.06.2019 Switch
28.06.2019 XOne
Vývojáři:
Artifex Mundi
Oficiální stránky:
https://ironycurtaingame.com/
Satirická adventura Irony Curtain: From Matryoshka with Love vezme hráče do alternativní verze studené války mezi východem a západem. Mladý začínající novinář Evan Kovalsky je na žádost samotného nejvyššího vůdce pozván do fiktivní komunistické země s názvem Matryoshka a jako jeden z mála kapitalistů má tak možnost nahlédnout skrz železnou oponu. Poněkud naivní a důvěřivý mladík je však brzy vržen přímo doprostřed špionážních intrik mezi dvěma mocnostmi a postupně odhaluje jak tajemství bizarního totalitního státu a skutečné agendy jejího vůdce, tak i intriky mocné kapitalistické říše.

Za hrou stojí polské studio Artifex Mundi známé především svými hidden object adventurami, Irony Curtain je však klasická point & click adventura, v níž se se svým hrdinou hráč pohybuje po různorodých lokacích, sbírá, používá a kombinuje předměty, vede konverzace s postavami a řeší různé puzzly a minihry, přičemž mnohé situace a hádanky lze vyřešit dvěma a více způsoby. Hra se vyznačuje především všudypřítomným humorem a utahuje si zejména z totalitních režimů, ze způsobu života v zemích východního bloku a z období studené války.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.