Po první půl hodině jsem to chtěl vypnout, ale díky komentářům jsem u toho vydržel :) Sabeři málo využili celý potenciál změny gravitace a zase (TimeShift) se vykašlali na level design. V tom mě utvrdili místa, která měnila přitažlivost a bylo možné běhat po stropě či stěně - bylo jich bohužel jen pár. Kryt nefunguje úplně dobře. Menší elevace nepřátel a v žádném krytu nejste v bezpečí a to, že se dá střílet jen přes pravé rameno, vůbec nepomáhá při vykukování z něj. Celá ta inspirace v Gearsech je na můj vkus až moc do očí bijící. Přesto, že jsem zase spíš krytickej, tak jsem si to vlastně dost užil. Větší zásluhu na tom bude mít rozuzlení příběhu a jestli je to podle knihy (jak zmiňuje Phoenix ), vysvětlovalo by to, proč je takový rozdíl mezi fajn příběhem a průměrnými dialogy. A taky díky tomu zpátečně docením třeba ten Spec Ops :)
@RNDr. Gunár Pavel (14.08.2012 08:25): 40% dávám hrám, které mě nebavily. Neříkám, že je to špatná hra, ale pro mě rozhodně dobrá nebyla. Byl jsem z hraní otrávený a nic mě nemotivovalo postupovat dál (dcera může být dávno mrtvá a vůbec jsem se nebyl schopen ztotožnit s hlavním hrdinou - hlavně proto, že se chová často dost nelogicky).
@Kwoky (14.08.2012 00:20): Tak zase level-design Timeshiftu byl docela dobrý. Vizuálně vypadal fakt dobře a i se vyvarovali ve větší části hry lineárních tunelů. Samotné herní mechanismy stály ale za starou bačkoru, ale alespoň byly rozmanité, takže to hned nezačalo nudit, a když se to zkombinuje s pěkným a často se měnícím prostředím... :)
@NateLogan (13.08.2012 22:24): He he :) Nahráls mi krásně, abych si mohl rýpnout :) Protože čirou náhodou jsem si před nedávnem četl diskuzi Timeshiftu a cituji jistého NateLogana:
"Grafika sice nic moc, ale level-design se povětšinou povedl naprosto geniálně."
Nerad to říkám, ale gamedesign téhle hry je strašný. Hrál jsem to tři hodiny, pak jsem ještě hodinku věnoval videím na youtube (abych zjistil, jestli jsem to nehrál špatně), ale zábava nikde. Naprosto nevyužitý potenciál.