Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Innocent Until Caught

88
3 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1993 PC
1994 Amiga
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.psygnosis.org/games/innocentuntilcaught
Jack T. Ladd je kosmický zloděj a daňový podvodník. Prodej plakátu ze Země 20. století, který ukradl, jej však dostane do velkých potíží. Po nepovedené finanční transakci je polapen IRDS (The Interstellar Revenue Decimation Service), agenturou, pro kterou jsou daně životní obživou a zrovna Ladd jich dluží spoustu. Jack má 20 dní na zaplacení velké částky, jinak jej čeká... no řekněme tomu poprava. Nejdříve se ale musí prokousat špinavým městem na planetě Tayte.

Innocent Until Caught je kreslená point-and-click sci-fi adventura klasického střihu, ve které nechybí sbírání předmětů a jejich kombinování, hádanky a několik renderovaných sekvencí. Pěkně vyřešený interface zahrnuje minimapu v levém rohu obrazovky, která se střídá se zrcadlem pro detekci malých předmětů.

V roce 1995 vyšlo pokračování s názvem Guilty.


Poslední diskuzní příspěvek

Richmond: Myslím, že přehání :)). Na mě to bylo trochu zastaralé, ale druhý díl, Guilty, byla zajímavá menší adventura. Jen si z ní tedy…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.