Infinity Runner

14.07.2014
21.04.2015
22.04.2015
15.03.2016

Inifinity Runner je akční hra inspirovaná parkourem, ve které se v kůži právě rozmrzlého vězně ocitnete na vesmírné lodi. Je nutné se dát rychle na útěk skrz úzké chodby, ve kterých na vás čekají různé překážky. Musíte tedy zapojit rychlé reflexy a umět se všem nástrahám včas vyhnout. Na to máte v každé úrovni omezený počet životů a když je vyčerpáte, je nutné hrát úroveň znovu od začátku.

Běh hra ovládá sama, takže se můžete soustředit jen na uhýbání, skákání a skrčování. Po překonání několika překážek se dostanete také do větší místnosti, kde je často nutné porazit strážné pomocí quick time eventů. A aby toho nebylo málo, tak se občas proměníte do své skutečné podoby - jste totiž vlkodlak.

Hru je možné ovládat kombinací myši a klávesnice nebo gamepadem. Pro milovníky opravdové výzvy jsou zde tři úrovně obtížnosti. Infinity Runner obsahuje kromě hlavního příběhu také řadu výzev, žebříčků a multiplayer. Autoři přidali také podporu pro zobrazení virtuální reality.

Hra je repetitivní, ale po malých dávkách zábavná. Některé překážky mě vytáčejí k nepříčetnosti.