No mě se teda Aloy nelíbila ani předtím, teď už vůbec ne. I když jsem dale od toho někomu nadávat za vzhled postavy, tak ta fotomontáž, kde Aloy vypadá jako typická bubushka z východní Evropy, mě docela pobavil :D
@Charllize (01.06.2021 13:13): Já bych řekl, že Aloy vypadá pěkně, ale má takovej tlustější obličej a širokou čelist. V podstatě takový mužský rysy. Mám známou, co vypadá jako Aloy, ale už podle obličeje poznáš, že se jedná o holku, i když má vysportovaný tělo.
@Malignus (01.06.2021 13:07): Kdesi jsem četl ze první Horizon hrálo asi 41% zen, jako z celkového počtu. Samo těžko říct jak to je přesný, ale sám jsem při sledování streamů na ps4 hodně často narazil na ženskou hracku, tak mám za to ze to nemusí být daleko od pravdy a na těch teoriich ze Aloy je taková ne moc pěkná kvůli tomu klidně něco být muže, doba tomu nahrává.
Me osobně by to asi taky bylo jedno kdyby to byla zábavná hra, zas takové strašidlo Aloy není.
A jak se znám hru si stejne poridim, přeci jen člověk neví dokud sám nezkusi :)
A taky myslím ze to jistojiste bude prodejní hit, a bude úplně jedno jak tam kdo vypadá.
@Walome (01.06.2021 00:01): Hraci chteji sexbomby, to hracky je nechteji. :D Mne je to vcelku sumak, na Aloy mi nevadi jak vypada, vadi mi jeji dabing. Stejnym zpusobem mi vadi i nova Lara Croft a tam si na vzhled nikdo moc nestezoval.
@Charllize (31.05.2021 23:30): Na tom obrázku je několik věcí vtipných. Prvně, že je schválně ořezaný, tak aby nebylo vidět jaké enormní množství Quote retweets má, kde si z toho příspěvku dělají ostatní lidé srandu. Za druhé, že ta upravená verze Aloy byla záměrně vytvořená jako parodie na lidi, jako je ten člověk ze screenshotu :)
@marwel (31.05.2021 21:14): Co je to zas za moudro. Já to teda asi nemám v hlavě v pořádku, když mě baví dívat se jak přítelkyně hraje RE:7, kterej jí jde zatímco pro mě je naprosto nehratelnej, stejně jako ji baví sledovat moje Fromovky, který nemůže hrát kvůli obtížnosti. No aspoň jsme se teda sešli dva, co to nemají v hlavě v pořádku a rozumíme si :)
@Walome (30.05.2021 19:52): No přítelkyně teď hraje tu Tsushimu, asi jsem rád, že jsem se do toho sám nepustil, přijde mi to dost na podobný brdo jako ten HZD, jak mi to někdo říkal - možná si to byl přímo ty. Jí se to líbí ale mě to nebaví ani sledovat, natož hrát...
@IceCreamYouScream (29.05.2021 12:06): pribeh je dobrej jen v jedne lince (puvod sveta) jinak je to klasicky "jsi devka pro vsechno a budes delat debilni random questy pro lidi ktery vidis poprve v zivote". Jak byl ve dvojce ten typek z jednicky tak jedina vec kterou o nem vim je ze je z jednicky. Ale co je zac uz si nepamatuju.
John Gonzales uz nedela v GG. Tj.skoda. Tezko rict, jake to bude bez nej, vzhledem k tomu ze kvalita pribehu a worldbuildingu jednicky byla hlavne od nej. Podle Linkedinu ale napsal pribeh...
Ona Sony má vůbec takové nepěkné ženské hrdinky. Ellie, Abby, ta z Returnalu, trpka z Horizonu. Čím to asi je :)
@BUMTARATA (28.05.2021 10:03): Jasne, já si tak trochu říkal ze ti snad nemyslí vážně. Obrazně výroky typu .. tohle je červená kytka...když je na obrazovce červená kytka mi přišli opravdu zvláštní.
Ale už jsem četl par názoru ze to leze na nervy a zřejmě, jako mě, dost lidem tenhle asi poměrně drahy ,, komentář vývojářů,, nedošel, což mi přijde lehce kontraproduktivni.
@Charllize (28.05.2021 01:23): jo tu jsem viděl a řikal jsem si "ježiš tahle kráva". A přesně, to její komentování jsem proklínali s kámošem.

A hlavně to teda nebyl gameplay ale to asi ani netřeba zmiňovat :D
Mně se to nelíbí. Nezáživné souboje, nezajímavé prostředí hlavně kvůli nulové interaktivitě, jak psal Bursoft, kýčovité barvy, nesympatická hrdinka... naprosto nudná prezentace. Konec hlášení.
Technologicky je to znatelnej posun. Umělecky je to vyumělkovanej iritující kýč :)
Ale ty nový gameplay vychytávky + lepší souboje proti lidem z toho pravděpodobně udělaj lepší hru.
No já tam trochu pokrok vidím, ale nevím jestli se mi líbí. Přijde mi to víc dynamické, nebo tak něco.
A hezčí a detailnější to je taky, ale zas ne nijak propastne. Trpka běhá jak kdyby oh mat alěm a je pořad stejne nesympaticka, hmm, ale možná bych si zvykl, na dobroserku :) No uvidí se, jestli odolam nebo podlehne hypu :)

a pořád samomluvou komentuje evidentní věci co každý vidí, jak pitomá....i pod vodou.
Už dlouho jsem neviděl takto očekávanou hru a zároveň tak nezajímavou. Grafika pěkná, ale nic extra, prostředí totálně neinteraktivní. Mohli by pořešit prolínání vlasů přes její vybavení, bije to do očí. A ten slon je fakt vtipnej :D
Vypada to hezky. Ale pripomnelo mi to proc me Horizon nebavil. Olifant nas s kamosem rozesmal nahlas.
Ve čtvrtek by měl být na State of Play k vidění první gameplay z Forbidden West.
to je hrozná škoda že ty roky nad knihama kničemu nebyli, ja sem chtel lidi pobavit tak nebud tak toxický
[neexistující komentář]: Chvilku jsem si myslel, že jsem v sekci komentářů na YT. Proboha, když chceš prezentovat svůj názor, aspoň tomu dej nějakou formu, která by se dala číst.
@Garret (29.04.2021 20:30): Tyvole to mi ani neříkejte, já se těšil že aspoň jeden ten exluzivní open-world nebude stát za hovno. Na Tsushimu se mi zatím práší na poličce ale měl jsem v plánu ji zařadit, asi po dohrání ME Trilogie....