Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hohokum

57
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.08.2014 PS3PS4Vita
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://sms.playstation.com/hohokum/
Hohokum je relaxační projekt umělců Richarda Hogga a Ricky Haggetta se studiem Santa Monica, který se ve velkém míře soustředí na uměleckou stránku, tedy grafiku a hudební doprovod, což vytváří až zenový zážitek. K celkově tvorbě se navíc přidali hudební skladatelé z labelu Ghostly International. Při hraní tak znějí skladby od umělců jako Tycho, Michna či Heathered Pearls.

Samotná hratelnost nabízí hráči poměrně velkou volnost. Hlavní postavou je zde hadovité stvoření, které prozkoumává bizarní světy. Hra neobsahuje žádné vysvětlivky ani nedává jasný cíl, ač v některých úrovních je po hráčích vyžadována určitá akce. Na tu ale musí přijít každý sám a had svým pohybem probouzí interakci s jednotlivými objekty a tvory ve všech světech. Hra by tak šla částečně přirovnat například k české Botanicule. Zmíněná umělecká stránka je pak podržena faktem, že téměř každá interakce se točí kolem světla, barev, zvuků a hudby.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.