Jojo, absence Kyda mě překvapila... jak říká Paul, nemohli nás nasrat víc :) Ale i tak jsem na to zvědavej, jak to dopadne.
Nj pesimističtí fanoušci na hitmanforu se nudí :-)

A podle edge už se nevrátí ani Jesper Kyd, ani David Bateson, takže to vypadá na kompletní decline. Po 5 letech čekání nemohli svoje fanoušky nasrat víc - na to je potřeba nějaký special talent.
Koukám, že ten hitman způsobuje dost slušné rozhořčení :D nejlepší je tam ten Joker na tom druhém coveru :D
Uvidíme jak se s tím poperou. Premisou Hitmanů byl fakt, že se úkol dal splnit, aniž by kdokoliv co zpozoroval, byl omráčen/zabit a aby eliminace cíle nevypadala moc nápadně.

Pokud se k cíli nový hitman dostane tak, že ze všech vymlátí duši, nejspíš to nedopadne dobře. Takový postup je parádní, pokud se jmenujete Jack Bauer, ne ale v případě Sama Fishera nebo Agenta 47.
Kubulus: http://i.imgur.com/pHzVf.jpg

Uvidíme. Až bude hra hotové, uvidíme, jak moc ne/bude cesta akčňáka nutná. Zatím jsem neviděl jediný záběr zneškodnění bez nutnosti zabít... Jak říkám - akčnější hitman - ANO! Příliš akční hitman - radši NE!

Ehm... kvalita videa stojí za houby, ale je tam vidět spousta šipek, ukazatelů, krycí systém, hitman zasypám kulkama... Kubulus sem dával něco podobného, ale tady je toho víc i když je to stejně strašidelné :(

edit: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZudJagV4xkY#at=193

Systém INTUICE? Ty vole... "uvidíte cestu, jakou vaši protivníci půjdou"...
Cetl jsem nazor Adama Plechateho, redaktora Score, na predvadecku noveho Hitmana a psal tam, ze je to pry podobne SC Conviction. Takze presne to, ceho se zde sposta lidi obava.:-)
Vic:No to teda ne to jako seš uchilák !
Jak si to představuješ dávat do hry něco tak přirozenýho jako je sex či nahota?
TSE!
A myslim, že všude kde je ňáký to násilí by mělo bejt i to péčko. Když 18+, tak 18+.
Děkuju.

Mňo, jak jsem psal předtím, boj na blízko mi u Hitmana chyběl... ale tohle je moc. Na druhou stranu, co si budeme povídat, stejně se ve hře nesmíte nikoho ani dotknout, abyste získal SA, takže hráči zvyklí na Hitmana se boji na blízko vyhnou a "nováčci" budou chodit a kosit...
Hodí sem pls někdo link na to video? Ten původní nefunguje a já ho nemůžu v cyberprostoru najít.
Vic je zrovna jeden z těch, který se tady pohoršoval nad "pornem" u traileru na nového Batmana, kde byla Catwomen v latexu... :-)
Garret: Tak mě se to video z pohledu hitmana právě moc nelíbilo. Spíš tam vypadá jak nějakej frajer co prostě jde a sejme každého, kdo mu stojí v cestě. Jestli tímhle způsobem udělají i hru, tak z toho bude jen další mlátička.

Ale jako možnost někoho rychle knock-outnout ze předu mi chyběla v hitmanech taky, ale ne aby na tom založili celou hratelnost.
mně se to líbí. vždycky mi v Hitmanovi chyběla možnost někoho v rychlosti knock-outnout. takhle to působí reálněji - v tom baráku by asi těžko ukrýval těla a stealh-killoval každého na potkání.

což samozřejmě nic nemění na tom, že jsem spíše skeptický...
Tak Bateson se už minulej rok prokecl že dělá novýho hitmana.
S tou Dianou je to fakt veselý.
Keith Carradine má skvělej hlas, takže nic proti němu.
Teď ale čtu přeview na eurogameru a vypadá to aspoň z prvních pár odstavců hrůzostrašně. Mi připadá že všichni dobří odešli do Retomota a převzali to tam nějací idioti.

edit - v dalším odstavci je že se ta kravina z Batmana dá vypnout. uff :-).
Dianu bude dabovat Marsha Thomason, hlavního padoucha Dextera zas Keith Carradine. 47 snad zůstane snad stejná, zas takovou drzost doufám mít nebudou.
Trailer povrchně hezkej, ale z hlediska fandů je to plivanec do tváře. Skeptik ohledně hry ještě nejsem, ale už přemejšlení o traileru u hry jejíž podtitul kdysi býval "silent assassin" ve stylu "narveme tam co nejvíc soubojů žádnej stealth" o něčem svědčí.

Jinak je dabují ti samí, naštěstí.
Mne upřímně už nudí, jak dnes každý druhý hrdina musí umět efektně, a to nejlépe s jednou rukou za zády, sundavat nepřátele v takovéhle přehnané podobě (á la Steven Seagal). Taky se mi to nepozdává, ale snad to ve hře bude trochu umírněné. Každopádně to ale bude rutinní mainstream, o čemž svědčí už jen výběr jmen do nového voice actingu...