Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@ZephyrCZ (komentář): Známe :) Před třemi lety ( tuším) to dokonce byla nejhranější hra v rámci Herní výzvy. Někdy si dej i další díly, je to pořád fajn, ač se mechaniky a gameplay moc neposunuly.
Zdá se mi to nebo jsou všechny nástroje včetně zbraní z papíru? Ve trojce měl každý nástroj dané číslo před tím, než pošel. Ale tady to je stavěné na RGN?
@Drolin (06.12.2017 10:00): Nosný trám je srovnání nakolik jde pohádku, a zda má všechny její atributy. A závěr říká, že ano. Takže to vidím jako zajímavou formu, obsah komentáře už je bezpředmětný u hry, která jich má spoustu - proč znovu objevovat ameriku?
@Kunick (06.12.2017 09:54): To ne, ale mohl si trochu rozvést "Jednoduchý příběh, jednoduchá hratelnost, líbivá grafika." nebo přidat údaj nebo zajímavý moment ze hry. Takto to nemá nějaký nosný trám v podobě zajímavé informace nebo sdělení :). Nicméně, na rozdíl od jiných komentářů za poslední dny jsem si tento přečetl!
@Drolin (06.12.2017 09:38): nejde se zalíbit každému. Máš pravdu v tom, že zcela dostačující by bylo zanechat jen poslední cca 4 věty. Ale jako glosa se mi to líbí, a je mi to bližší, než dlouhé komentáře napodobující recenzi.
Nikdy bych neřekl, že mě bude něco takového bavit, ale chytlo mě to natolik, že jsem si i všechny achievementy udělal :D
Mno tak jsem se dokopal a dodelal vsechny achievementy. Toho bohda nebude, aby je kwokajici kur mel vsechny a ja ne :)
@ugraugra (22.01.2017 18:04): myslíš šátek milované? v horním levém rohu stejné obrazovky, kde tě o něj mladík požádal.

jinak jsem asi před finálním soubojem a chybí mi 6 hub a 2 bedny :/, vejce jsem dohledal, tady zatím neúspěšně. můžu se po finále do map vrátit a hledat dál nebo bych měl smůlu a achievy nedotáhl?
Kde je prosimvás ten šátek? Je to na té stejné obrazovce s hostincem? Proklikal jsem celou obrazovku a nenašel jsem :(

A chybí mi jedna bedna (kde je sakra!) a pár hub, ale na to už asi kašlu.

Jinak zapnul jsem to, že to vyzkouším a vytuhnul jsem u toho. Dohráno na jeden zátah :o)
4 hodiny a všechny achievementy. Je to pohodička, jen u těch pár posledních (hledacích) achievementů je potřeba důkladně prohlídnout každou obrazovku, některý mršky jsou trochu schovaný.
Středověká hra, kde sbírám a obchoduji a pak s tím vším běhám jak slepička, když chtěla sehnat vodu pro kohoutka. Po technické stránce je to skvělé (stylizace je podobná prvnímu Strongholdu), ale herní náplň je bohužel docela slabá, takže se hra brzy vyčerpá.

EDIT: O 10 měsíců později jsem sehnal plnou verzi a je to hodně dobré. Je tam tolik možností, surovin a obrazovek, že se o "vyčerpání" nedá mluvit. Hrál jsem to dvě a půl hodiny v kuse a hodně mě to bavilo (ještě nemám dohráno). A na Steamu je hra navíc kvalitně přeložená do češtiny, takže paráda.

EDIT 2: Dohráno za necelé 4 hodiny i se 100 % achievementů. Skvělá oddechovka. Doporučuji.
@Ross (06.11.2014 17:10): Klikáš, klikáš, klikáš. Tak po 3-4 hodinách doklikáš. Připomnělo mi to ty facebookové hry, farmy a tak, taky pořád na něco klikáš, sbíráš. Hodně ti ve hře pomůže klávesa enter, jinak se uklikáš a je to rychlejší.

Na steamu je to teď za 1,75 euro, a to už je odpovídající cena za takovou oddechovku :-)