@Malignus (26.05.2022 21:04): Jedině na ebay, popř. na aukru. Loni to tam nabízeli, ale nikdo nezakoupil. S touto hrou jsem se natrápil dost. Bavila mě extrémně, ale crcačka s hudbou, to byl bizár. A stejně mi to nejelo úplně ideálně, uložené pozice. Chtělo by to Gog, Steam. A hlavně pohodlnou implementaci hudby, jakožto pevnou součást licence.
Běží to perfektně. Vypadá skvostně. OpenGL 3.2, totožný jsem měl i ve včera dojetém Quake II. Hra je neuvěřitelně chytlavá. Hudba hraje. Super!

Můžou zlobit uložené pozice, které nepůjdou načíst a hra spadne. Zatím jsem vydedukoval, že se musí smazat složka save v User. V puštěné hře začít novou hrou, následně bude funkční Entering načtení. Teď kdykoli klasicky uložit, hru vypnout a jít na plochu. Po jejím opětovném spuštění dát Entering v Load Game, to nikdy neselže. Po něm teprve načíst posledně uloženou hru. Pakliže by nebyl v průběhu hraní dodržen uvedený postup, mohlo by se to opět domrvit. Anebo jedině Heretica II dohrát komplet na jeden zátah.
@Tarhiel (16.08.2018 15:29): Hrál jsem to právě s tím enchantment packem, což je možná právě problém? Nevím. Prohledávál sjem všemožná fora a většina lidí to ani nerozjede, někdo zase nemá vůbec problém. Někdo konstatoval, že se jedná o problém s drivery pro AMD karty.

Zdá se mi ale, že to mrzne jen na určitých místech, kterým se dá vyhnout. To je ale jako hrát hledače min. Jak řikám, je to škoda, protože ten přechod do "Tomb raiderovkého" stylu tomu výrazně prospěl.
Tohle pokračování mne opravdu baví, zestárlo to suprově, je to jiné než jednička... ale také lepší. Bohužel mi to každou chvilku zamrzne a nemohu se tím pádem více posunout kupředu :(
jé, CRACK! nechápu, jak někdo neska muže řešit nákej crack!

proč jsem tohle nikdy nehrál, neměl jsem grafárnu, nebo co??..
Tak jsem zkusil rozjet Ogle: The Return of Morcalavin a opět musím poděkovat těm dementům, co cpou všude ochrany. Na Win7 není hru bez cracku možné rozjet, neboť díky obzvláště vypečené ochraně nepozná originální médium v mechanice (vydání Xplosiv, stejný problém jsem měl u obdobně vydaného Heavy Gear 2). Crack jsem musel pro změnu spustit ve Virtual Machine, protože na Win7 64bit nešel spustit ani on. Po cracknutí exáče se hra na Win7 spustila bez jakýchkoli problémů. Jsem opravdu rád, že díky použité ochraně bylo zastrašeno moře pirátů a legální zákazník nebyl ani trochu buzerován, tak to má být.
Nevíte náhodou někdo, jestli je nějaká šance to rozchodit na Win 7? Na XP mi to s 1.06 patchem šlapalo s OpenGL modem krásně, teďka mi to ale při každým pokusu o nastavení OpenGL padá (a v rendered software modu to hrát fakt odmítám).