Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter a Relikvie smrti: část 2

46
28 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > akce pro děti *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.07.2011 PCPS3X360Wii
Vývojáři:
EA Bright Light
Spolu s posledním filmem ze ságy o Harry Potterovi přichází na pulty obchodů i stejnojmenná hra. Na svědomí ji mají stejní vývojáři, kteří pracovali na části první. Děj hry začíná ve chvíli, kdy trojice hlavních hrdinů – Harry, Ron a Hermiona – utečou z panství rodiny Malfoyů a jsou na cestě do banky Gringottových. Zde hodlají nalézt další z viteálů, do kterých lord Voldemort ukryl část své duše a které musí být zničeny, jestliže má být Pán Zla poražen jednou provždy. V kůži hned několika postav slavné ságy se tak zúčastníte všech podstatných dějových scén filmu a knihy, včetně závěrečné bitvy o Bradavice a souboje s Voldemortem.

Hratelností se hra téměř neodlišuje od svého předchůdce. Opět jde o akci z pohledu třetí osoby, která mohutně využívá krycího systému, podobného hře Gears of War. Podstatnou část hry strávíte boji s bossy (např. Snape, Belatrix, Voldemort). Jako zbraně vám poslouží hůlka a kouzla. Těch je k dispozici celkem sedm. Šest útočných a jedno obranné. Samozřejmostí jsou lektvary, které vám doplní zdraví, případně přidají krátkodobé bonusy. Ve hře se nachází i několik quick-time eventů, během nichž musíte ve vhodnou chvíli zmáčknout příslušnou klávesu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 30
Než jsem šel hrát tuhle hru nemyslel jsem si že to bude skvělá hra.
Vývojáři nejspíš spoléhali, že to je Harry Potter.

Obecně garfika a zpracování u her podle filmů nejsou dobře udělané. Jako teď u Harryho.
Grafika byla v některých momentech někdy až ohavná a zpracování.

Příběh, to snad zná každý a líbí se mu. Nelíbil jse mi dabing, prostě se to knim nehodilo.
Také hudba mě oslovila, zvláště v některých momentech.

Hratelnost byla nedodělaná, chyběl sprint, krytí mi k harrymu nesedělo, střílíte delší dobu a pak se netrefíte. Ty momenty kdy utíkáte před něčím, z tohodle mám smíšemé pocity. Mínusy- možnost vybírání kouzel, všechno stejné. Plusy- v některých momentech to bylo zajímavé. Celkově to nebyla povedená, někdy i horší.

Pro: hudba

Proti: grafika, zpracování, dabing, hratelnost, prostě většina

+5 +7 −2