jdu zkusit znovu demo, protože tohle snad není možný, aby to na low s i5 a 560ti běhalo na 30 fps, když střílím z té plasmové zbraně...

je mi celkem jedno co s tím udělali - vypadá to stejně jak demo a běží mnohem hůře, takže to posrali.

jo a btw, za to že vypustí demo a pak upraví finální hru by zasloužili dostat do čumáku, protože spousta lidí si zkouší demo kvůli HW náročnosti.
Je to celkom možné, ešte tri dni pred vydaním hry prebiehali úpravy a zmeny niektorých grafických efektov, autori tak reagovali na žiadosti ľudí, ktorí hrali demoverziu. Pochybujem, že to stihli dôkladne otestovať a ešte aj odladiť, ale určite to dokončia za pochodu.
Klebeta z bulvárku:
"We were stating several times, that we estimate the game lenght for a casual player between 8-10 hours and for a hardcore gamer that finished all the dooms and quakes for about 7-8."
RNDr. Gunár Pavel: Kupuju tam, kde je to vyhodnejsi (at uz se na to clovek diva jakkoliv), takze mam jak krabicovky tak Steamovky (prakticky vyhradne, zase nechci mit kazdou hru jinde).
Demo nebylo špatné. Prostředí je pěkné, hratelnost dobrá a nenudil jsem se.
Plnou zkusím, až bude někdy za pár šupů...
Demo mě překvapilo, když skončilo v tom nejlepším, ale i tak se obávám, že by mě to víc než další půl hodinu nebavilo. Jinak prostředí vypadá pěkně bladerunnerovsky.
Mám jen 2x PS2, takže nové GoW jsem ještě neměl čest si zahrát, ale časem se k tomu dostanu a k PSP titulům skrz nějaký emulátor třeba taky. Jinak jsem na tom už rok nic nehrál, minulé léto jsem strávil u PS2 a na PC se mi hrát nechtělo, ale co jsem začal kupovat na Steamu, tak se mi zase nechce vracet k PS2. xD
Fg: Kdybych kupoval God of War, tak bych zůstal u PS2, na "HD remake" bych se vykašlal. Od Shadow of Collossus jsem taky raději vzal původní limitovanou edici s bonusama, než abych čekal na stroze vyhlížející balení s remakem s o kousek vyšším rozlišením, ovšem za "novou" cenu. :p

No a co se týče brutality, ten GoW mi připadal ještě uměřenej, oproti Vikingovi, kde děláš z nepřátel flákoty jak v řeznictví..
Krátkost demoverze mě lehce zaskočila, ale vzhledem k tomu, jaká hra to je, jsem za to snad i docela rád. Téměř neinteraktivní prostředí mě zrovna dvakrát neujistilo, že by se to v něčem od prvního Doomu někam posunulo.
tak ty orby jak rikas padaly uz za dob GoW 1, takze myslim, ze je to jasne :)
btw ten takedown - L1 + O se mi libilo ze vseho nejvic - fotbalove ho slozit a rozslehat na zemi yeah! O:)

ale jako kompilace 1+2 to bude nehorazne drahe, mno pockam az to spadne a koupim za 10 libricek
aspon nejsem sam! :D

KRoman47: vidim, ze si fanda GoW, radej zahraj demo Ghost of Sparta, je to super a rek bych i lepsi jak GoW III ale hlavne je to zabavnejsi, coz se o technologickem demu(Hard Reset) rict neda :D
Demo už jsem taky dohrál a též se mi to moc nelíbí, už z videí jsem viděl dost podobnost(ubohost) s Dreamkiller a demo to jen ztvrdilo. Pocit z hraní jsem měl asi jako z tutorialu technologického dema Warmonger na PhysX od NVIDIA.
Fg: Já už jsem demo dojel rovněž před hodinou. A jestli je Hard Reset novodobý Wolf3D, tak Killzone3 je retexturovaný CoD1. :)
Chápu, že máš svůj vkus, ale to nebyl jen názor na hru, tebe štve, že to není za 500b na PSN a trial ke stažení, to bys pak v nákupním amoku možná dal i "unlock full game". Možná taky ne, ale každopádně, zmíněním pirátství, mantrou všech PS3 fanboyz, ses prozradil. :D

Na úspěch sis odpověděl sám - Painkiller. Nebo si snad myslíš, že hra pro kterou poslední datadisk vyšel ještě v roce 2011 (předtím 2009) byla propadák? To jen dokazuje, že o zběsilý akce je zájem. Tvorba Hard Reset stála málo a vydělá hodně. Právě kvůli takovým hrám si Epic všiml Poláků z People Can Fly..
ne, pro me poste sra**a(hral sem u kamose), to je tak tezke pochopit, ze nekdo ma jiny vkus a nazor? Netrep ;)

proto se ptam, co je na tom tak bozi??? Rad bych pochopil uvazovani (jak ty rikas) zatvrdlych/natvrdlych PCckaru :)

navic nechapu, co tu zase na me hazes konzole, kdyz se jich to netyka...nebo to obhajujes jen proto, pac to vyjde jen na PC?
Fg: Je tvá Nvidia GeForce 7600GT, pravým důvodem tvé nenávisti k Hard Reset? Nerozjedeš ani demíčko a vyprávíš nám tu o Wolfensteinovi! :p

Tak se mi nějak zdá, že každej druhej človíček, který přejde, ať už "z nutnosti", nebo ze zájmu, na PS3, se postupně, za čas naprosto iracionálně zatvrdí vůči ostatním platformám, obzvláště ke své bývalé, domovské, což je zpravidla PC.
Co to je? Obranná reakce? Komplex? Póza? Proč takoví lidé tak často skloňují provařené pirátství? A co na to Jan Tleskač?
Perfektní. Ráno jsem dal stahovat to demo na STEAMu a nemohl jsem se dočkat, jak dojdu z práce a otestuju.
Velmi mile mě to překvapilo a těším se na plnou verzi.
Wolfenstein 3D v grafice 2011 oh yeah! To je ku**a kreativita, tak nejak postradam smysl teto hry(jen kvuli tomu, ze nejsem fanda her prst na mysi a vymalovavame plochu ala Painkiller), ale zjevne jsou z toho vsichni paf, jsem zvedavy jestli to bude mit naky komercni uspech nebo se to bude jen piratit
Tak je to sice painkillerovske vic nez by bylo zdravo, ale je to i tak krystalicky cira zabava. Krom toho se skvelou atmosferou. Tak do toho jdu! Musim rict, ze jsem v posledni dobe vyzkousel par soucasnych fps v cele s FEAR 3, ale Hard Reset je prvni, ktera me skutecne bavi. Skvele se to hraje, vypada paradne a slusne to slape i u me (dokonce ani muj HW se nesnazi odporovat a zobrazovat rozmazane cosi jak je u nej u modernich her zvykem).
Tak jsem si zahrál demo a jsem teď natěšený ještě víc. Vypadá to opravdu slibně - konečně zase klasická střílečka, která si na nic nehraje. Miluji tenhle old-school styl :D

Na to, jakou to má parádní grafiku, jsem byl docela mile překvapen, že to běží zcela plynule na ultra detaily. To ani Deus Ex 3 mi takhle hezky neběžel. Jediné, čeho se tak trochu obávám, že hra bude příliš krátká. Ale snad se mýlím a překvapí nás i v tomto směru.

Každopádně tahle hra by si zasloužila uvolnit level editor, obzvláště když je to PC only. Bylo by zajímavé vytvářet nějaké nové úrovně. Mám s tím dlouholeté zkušenosti a v případě Hard Reset by mě to lákalo. Už jsem napsal vývojářům, jestli něco takového neplánují uvolnit. Tak uvidíme :P
T.L.Blade: No aspoň to není navoněná bída, jako byly krabičky amerických PC her valné většiny her v letech 2006-08, když tam přecházeli od papírových krabiček na ty dnešní, úzké, co máme v Evropě už dávno.
Navíc tahle krabička není zbytečně velká - je jen vyšší, asi jako dvě úzké standartní DVD krabičky na sobě a to přežiju. ;)

Jinak Comgad aspoň *zatím* používá kvalitní materiál a to je třeba ocenit, protože krabičky, který se nedeformujou podle toho, jak je uchopíš a manuály z tvrdého a potahovaného papíru už dávno nejsou standardem a to ani na slavném Xku..
RNDr. Gunár Pavel: Zbytečně velká plastová krabička ve které nic není. Nejdříve si stěžuje na nedostatek místa a teď všechny podporuje v kupování "větších" krabiček, které logicky zabírají více místa... :)
Garret: To víš, vliv Painkillera. :D

Jo jinak jsem se ptal Mondyho z Comgadu jak to bude s obalem pro Hard Reset. Bude to ten, který máme všichni tak rádi a do kterého dříve balil CDP všechny své hry. Širší DVD krabka, přes ní papírová kazeta - žádný "TopSeller" ani "Platinová edice". Takže to kupujte určitě tady.
není to nejhorší, jen ti nepřátelé mi přijdou poněkud komičtí do prostředí cyberpunku a zbraně mají dost rozporuplnou účinnost. aby ta robotí slepice vydržela 3 rány z brokovnice, to je trochu moc...
tak u painkillera záleží na stylu hraní...když to hraješ na nejjednodušší, tak je to jasný, ale když zvedneš úkoly, tak si hru můžeš vylepšit tím že se snažíš splnit úkol abys získal tarot kartu...a když máš třeba úkol: neseber ani jednu duši, tak o to je to zábavnější, ale pak to nasere, když seš u konce a jednu sebereš =D
Snáď sa z toho vylúpne niečo podobné prvému Unrealu. Obrovské, otvorené a premyslené mapy; prestrelky so skupinami tuhých súperov a ponurá atmosféra.
Gears of War pouze portovali na PC, na Bulletstorm spolupracovali s Epicem (i kdyz vetsi cast asi pripadla PCF) a Painkiller je bezducha hovadina. No kazdopadne na Hard Reset jsem zvedavy predevsim proto, ze se to ma tvarit jako spravna 'důmovka'. Snad to opravdu nebude jako Painkiller (tzn. vstup, vybij vlnu/y nepratel, pokracuj). Ja tedy doufam v cyberpunkoveho Dooma/Quaka.:-)
montana: No bylo by hezký, kdyby to mělo nějakej hezčí obal, třeba ten jako VHS, ale to bych chtěl od Comgadu asi hodně..
Marcuss: Vychází to i v krabicové podobě. Cena je 899, ale pokud to koupíš na Gamexpressu, jako já, tak pouze 470Kč (dovoz z Británie).

Bodkin: No comment.
Ladí to s tím odporným, obrovským GUI. Navíc je to painkillerovina. Děkuji nechci.
Garion - Myslím, že ne. Jelikož to tuším vychází jen digitálně na Steamu, tak to žádný cover nemá...:)