Steamu se neboj, náhodou je to dobrá věc, pokud teda něco nekupuješ podle všeho.. já jsem s ním nikdy problém neměl, mimo to, má plno fajn funkcí...
popkec: Jen si vytvoříš na Steamu účet, hru regneš, konkrétně product key z tvý originálky a hru pak buď stáhneš nebo nainstaluješ ze tvého CD/DVD a hraješ. Internet je nutný pro ověření klíče, pak jde nastavit offline mód.
Dotaz - chci si koupil Half life 2, je k tomu potřeba nějáká registrace přes internet? Nebo instalovat ten proklatej steam? Hrát po netu to určitě nebudu. Nebo pokud by se někdo chtěl téhle hry zbavit klidně koupím i použitou
skoda ze vypustili ze hry tolik věcí kvuli úniku te bety... snad je nenechaji ležet na hadru a použijou je do dalších dílů
Nový web o HL2 modech Modifikace-HL2.tym.cz, Dnes spuštěn, proto tam toho zatím moc není. Dle jeho vzhledu jistě poznte že jde o sesterský web o věnjící se HL1 modům.
Ten vousáč moc neoslnil, pravda.. Ale nápad suprovej a provedení ještě lepší.. Chtělo by to celej film..... Takže se těším na part 2..:-)
Jojo, naprostá bomba, jen ty herecký výkony mě trochu zabolely ("I hate walking" - WTF?).Ale na další se těším nehorázně, maj talent.
Toto video bylo zmíněno ve steam news a psalo se tam, že 2. část je na spadnutí, ale kolik částí to bude mít a kdy budou vycházet nevím. Stránky projektu, které byly uvedeny na youtube byly nefunkční :-)

EDIT: Tak jsem právě znova překontrolovat stránky Purchase Brothers (už jsou funkční), ale žádné bližší informace o datu vydání dalšího dílu tam uvedeny nejsou:-(
Já ne a vypadá to ukrutně dobře. Ví někdo, kdy má vyjít něco dalšího ?
Vodny: To jistě můžeš, ale hrát něco po lanu ze stejného offline účtu asi taky nepůjde. To ale nevím jistě, chtělo by to odzkoušet :-)
Danny: A jak Steam pozná, že si přihlášený na oba účty, když hraješ v offline režimu? Nijak. Takže normálně singleplayer můžeš hrát třeba na 20-ti počítačích najednou.
MCZ: No na obou počítačích sice můžeš mít steamem nainstalováno/staženo totéž, ale ve stejnou chvíli můžeš být na svůj účet přihlášen samozřejmě jen z jednoho z nich.
A co se tedy děje při spuštění dvou her (anebo třeba klidně jen jedné) na obou strojích se sdíleným účtem? Také jede?
MCZ: Jistě, občas jsem si takhle třeba půjčil účet kamaráda (samozřejmě se svolením), když jsem si chtěl zahrát něco z jeho objemného seznamu her.
Jak Steam funguje, kdybych měl druhý stroj a nainstaloval si klienta i na něj? Můžu si na pak automaticky stáhnout zakoupené hry anebo...?
Ti brouci mi co by záděr moc v paměti neuvízli,ale pamatuji si na ty bunkry na pláži.Tam lítaly těžké vulgarity
fak: Název episoda podle mě špatný nebyl, ale špatné bylo otevřené tvrzení, že ta episoda bude vycházet jednou za půl roku. Jinak jako Epsiode One - Three je dobrý název. Ve hře se prakticky nic nemění, pouze prostředí, postupuje se příběhem atd., takže aby se další díly jmenovaly třeba HL2: Bugs nebo HL2: Last Stand, tak to by se mi moc nelíbilo. De facto se nejedná ani o datadisky, ale prostě další episodu, která rozvýjí předchozí dobrodružství.
fg: Bohužel ještě ne, já plánuju koupit jednou pack, kde bude HL-HL2:Ep3, včetně Portalu a všeho kolem... L4D už je hotov, takže pevně věřím, že pilně pracují na Ep3, Tak za rok a čtvrt bych to viděl reálně.. Jinak je normálně zabiju, protože už šéf Valve sám naprosto veřejně přiznal, že na Episodu je to opravdu dlouhá doba a že episodické vydávání byla zřejmě chyba......tak snad máknou hoši...

LiberX: Mě teda vznášedlo uchvátilo daleko víc, když jsem z něho sesedal u srdce mě píchlo a zatlačil jsem slzu...no, skoro..:-) Bugyna byla splašená, ale taky sranda s broukama a s vlakem, hehe... Jooo jooo, kvalitní hra, myslím si že oproti jiným podobným titulům i dost dlouhá.
montana: Přesně. Jak bugína tak vznášedlo byly super! Řekl bych, že bugína byla horší... trochu nemotornější. Vznášedlo mi zas připadalo, že má váhu papírové vlaštovky, ale oboje se to řídilo skvěle. Já nejhůř vzpomínám na brouky, dělat si gravitygunem cestičku z haraburdí bylo vážně otravné.
fak, chces vedet komu konkretne se treba mise s bugynou a vznasedlem nelibily? :)
Mise s bugynou sly, ale ty, kde se jezdilo s nejakym tim patvarem mezi motorkou a vznasedlem ci co to bylo uplny utrpeni
fak:ty si nehral portal? chyb chyba, to bys mel napravit!:)
Mluvíš mi z duše chlape.. Mám na tuhle hru vynikající vzpomínky..
MCZ: Čoveče čtu tvůj post z 12:14:38.. Někomu se nelíbily projížďky se vznášedlem nebo bugynou? Bugyna je trochu hůř ovladatelná, pravda, ale jinak to nemělo chybu.. Respektive jsem nikddy neslyšel proklínání těchto vozítek... Jinak HL2 řadím mezi nej hry co jsem hrál, od příběhu, level designu až po grafiku-prostě perfektní vyvážená hra. Slabá AI nebo linearita mi tu naprosto nevadí-SKVĚLE se to hraje.. Asi si to dám znova, nebo koupím ten Orange, je tam ten Portal a na to jsem slyšel jen a jen chválu...:-))
* nebyla to až taková "hrůza", spíše nepříjemné překvapení.
Memphis: No, když jsem ho dával do poličky, s hrůzou jsem zjistil, že vedle těch docela pěkných DVD boxů jaké mají třeba KOTORy či Bloodlines v negativním slova smyslu vyniká, tudíž jsem jej přesunul bokem.

ad Steam - zatím to beru jako nutné zlo, ale zvážím to :-).
MCZ: Mně se ten Orange Box prostě líbí, nemůžu si pomoct. :) Jasně, papírový obal druhého CD není ideální, ale celkové zpracování není o nic horší než u většiny jiných novodobých her - namátkou jsem jich teď několik prošel. Výjimkou jsou samozřejmě pěkné krabičky od CD Projektu.

Jinak pokud už jsi na Steamu tak se připoj do naší skupiny...;)
Bursoft: Ale my tu probírali hlavně ono "hmotné" provedení a to je bez ohledu na obsah je zkrátka šizené.

Jinak HL2 se pomalu rozjíždí a začíná se mi docela líbit (a to dokonce i ty občas proklínané kapitoly se vznášedlem a vozítkem), tak uvidíme. Docela prima je i fakt, že až budu chtít další části přinstalovat, nemusím hledat nosič, ale mohu to dodatečně stáhnout z netu, tak alespoň nějaké pozitivní stránky to DRM má...
MCZ: Z Orange Boxu jsem byl také trochu na větvi. Což o to, krabička a design obalu je fajn, ale obsah žádný, nic navíc. Za 1199 Kč člověk čekal trochu víc. Ale všech 5 her je super. Od Portalu až po TF2. Jinak jak jsem psal na blogu, tak na G2Playseženete Orange Box za směšných 294 Kč.
montana:mel sem na mysli, jak to vylepsi od posledni "upravy" tedy od ep2:)(na trojce zacali pracovat este nez dokoncili 2jku proto 3 roku s dohledem roku 2009 ci 2010?:D)
3 roky? Snad 5, ne? :)
Paradox je, ze Source vypada porad lip, nez polovina soucasne herni produkce :)
je blbe ze ep3 se dockame MOZNA na konci roku a dalsich pul roku se bude delat cestina!:( sem ale zvedav, kam dostanou Source engine, 3 roky je dost....
...nebo mozna trpi pocitem ze kazda druha pasaz je epickou scenou, vidis to me nenapadlo. No kruci asi bych se o to nemel zas hadat...
Ajantis: tak je pravda, že s častější nákupem jsem začal až relativně nedávno, nicméně i před tím jsem čas od času něěco koupil a neberu-li v potaz ony slevněné edice, tak aspoň ty manuály byly vydatnější.