nevim cim to ale HL1,HL2 a hry na jejim enginu mi sedi nejvic co se tyce reakce kurzoru na pohyb a mireni, proste jakobych byl daleko lepsi v tom nez treba kdyz sem ted hral hru Shogo: Mobile armor division, kde sem nebyl schopny tak plynule hrat, jakobych se musel sam snazit a slo to strasne tezkopadne a nemotorne se otacet,chodit a mirit az me z toho doslova bolela ruka..nerozumim tomu

jinak tato hra je celkem ok akorat me vadi hudba,resp. ze tam hraje porad jedna stejna pisnicka ktera mi nesedi a dela z hry atmosferu jakoby to byla nejaka plosinovka pro deti od 5 let
Někdo by se taky mohl mrknout na popisek a vylepšit ho, co vy na to místní editoři? ;-)
@RNDr. Gunár Pavel (17.07.2012 00:02): Zákon schválnosti :) Ale dá se ještě stáhnout v poho. Do Googlu si dej Gunman_Steam_Patch.zip a jdi na první nalezený odkaz, tam si to přes Ctrl + F vyhledej a můžeš stahovat. Mělo by to být ono, teď jsem si ten patch stáhl.
Hmm ja krabicku od CD nemam, mam to zandane v DVD krabicce. Tak to mam smulu no, ale diky za odpovedi.
@leebigh (16.07.2012 21:02): Jo, o tom vím, že origo retail CD-keye jdou ve Steamu zadat, ale nikdy jsem tak neučinil. Koupil jsem si ty hry znovu :) Nicméně Gunman nikdy snad ani na Steamu oficiálně nebyl, škoda. Jde dát do Steamu pouze neoficiálně pomocí toho patche, jako kdybys spouštěl nějaký mod v HL1 Steam. Ale vždy se musí hra znovu správně nakopírovat z nainstalované verze hry Gunman Chronicles, není možné nakopírovat celou složku už ošetřenou tím patchem, to nějak pozná, že se jedná o warez či co. A nyní už ten Steam patch není ke stažení, link na rapidu je out. Až bude Thomas opět on-line, řeknu mu to, pokud ten patch mezitím neuploadne znovu.
Guldy: I u české verze je kód v podobě nalepené nálepky na krabičce od CD.

PavelU: Teď jsem se díval tady dole, psal jsi tady o Steam patchi. Ale ta hra vyžadovala původně Steam, nebo ne ? Zadal jsem totiž kdysi kód z Gunmana do Steamu a získal jsem tak komplet Half-Life I.
@Guldy (16.07.2012 19:54): Teď jsem se koukl. Ten CD klíč je hned na obalu CD, dole na bílém pruhu, kde je Key Code a příslušná kombinace toho klíče. Verze hry německá, zakoupená v Levných knihách v létě 2004 za stovku.
Nemate nekdo CD originalku? Potreboval bych vedet, kde se k tomu nachazi cd-key. Pred par mesici jsem si to chtel znovu zahrat a nikde ho k tomu nemuzu najit.
Jelikož mám tuto hru moc rád a je pro mě něco jako srdeční záležitost (xD), tak jsem se rozhodl vystavět takový čistě informační fan-web o Gunman Chronicles, kde byste měli nalézt vše, co ohledně hry hledáte. :) Prosím, doporučte web dalším hráčům a příznivcům starého dobrého HL enginu, děkuji. :)

- http://gunmanchronicles.wbs.cz/
Stáhl jste si někdo ten Steam patch, co jsem loni zmiňoval? Odkaz už je nefunkční a na disku ten patch už nemám. Rád bych hru ve Steamu dal znova, tentokrát ve 1920x1080.
Dunemaster: Podobné jako v Half-Life, těch překvapivých/připravených událostí je tu hodně a hra tě vede mírně se vrtícím koridorem až k cíli. Aspoň tak to na mě působilo.
Díky za reakce všem!
Mě celkem překvapily některé momenty v traileru. Jde však nejspíš o předskriptované situace a možná je jich ve hře málo.
Heh, tohle byla první hra, u které jsem na chvíli usl. Ne že by mě to nebavilo! Prostě jsem chtěl hrát, ale tělo si žádalo své...
Na koment jsem línej, ale aspoň shrnutí:

Plusy:
+Celkem poutavý příběh, do kterého je zapleteno několik stran (bojují mezi sebou).
+Líbily se mi zbraně a jejich různé módy střelby.

Mínusy:
-Nesedly mi přestřelky, málo akční, nepřátelé nezajímaví a AI za moc nestojí.
-Velká podobnost s Half-Lifem, jako datadisk by to bylo dobré, jako samostatná hra neoriginální.
-Mise v tanku. Fakt má spotřebu 1 kanystr na 1 kilometr.
-Občasné bugy (hlavně grafické).
-Krátká hrací doba (dva večery).
Kouknul jsem na trailer a vypadá to celkem slušně. Proč taková celkem nízká hodnocení?