MATADOR: No po dlohuhé době jsem strávil u hry v kuse déle času, tak jsem se řádně vyblbnul :)
Tak už ho konečně zase hraju, doufám že si za pár dnů odškrtnu na databázi políčko "Dohrál jsem hru". Jenže ono to zas tak rychle nejde. Hra je to zapeklitá. Nejtěžší mise jsou ty, ke kterým jedu (letím, pluji). Protože po cestě dělám takový kraviny, že po šesti hodinách hraní zjistím, že jsem neudělal ani jednu misi. Dneska jsem na sebe pyšnej, přeletěl jsem půl mapy s vrtulníkem z hor, jen abych si ho mohl narvat do garáže v autodílně. Těžká to práce, leč za pomoci motorky se povedla! :D Přeci nebudu jezdit až k letišti, udělám si svoje.
Neviete či môžem nejako rozbehnúť savy z verzie 2.00 na verzii 1.00? Ak nie, nechcelo by sa niekomu poslať mi priečinok script zo zložky data v priečinku s hrou? :D
Těžko vybírat, paradoxně asi ty školní/závodní. Byly totiž výzvou a přitom relativně krátké.

Teď jsem se zrovna zasekl ve flying school, ani za boha nejsem schopnej udělat seskok padákem a přistání letadlem na 100 procent. Takže Hunter počká...
Nejlepší byly mise s Ryderem, byl to sympaťák, škoda, že přešel na jinou stranu, uvítal bych ho radši v roli Cesara, aby se proplétal celým příběhem.
Já měl hodně rád misi s infiltrací do Oblasti 51. Jináč ale hru zbožňuju jako celek, imho nej GTA ever. K-Rose, venkov, Mount Chilliad, kola, originální mise, hromada hadrů, Vinewood, letadla, Big Smoke, oblast 51. A vlastně, díky GTA jsem získal neskutečnou zálibu v USA a od té doby se tam chci strašně kouknout. Vždycky, když mě přepadne blbá nálada, tak mi projížďka úžasným světem San Andreas zpraví náladu...
Ktorá je vaša najobľúbenejšia misia? U mňa vedie jednoznačne posledná, End of the Line.
Bodkin: :-O To vyzerá namakane.

Nate: To je jasné, ale ako spomenul John, ešte to nie je ani beta. Tá má vyjsť až o nejaké 2-3 mesiace neskôr. Ale aj tak, nápad je to dobrý.
Ani moc ne. Chybí hafo efektů a snad všechny animace. Fyzika je pošahaná a prostředí strašně chudé. Skoro bych řekl, že tohle vypadalo ve starém enginu lépe, včetně většího dohledu.
Jumas: Na tom chodili agenti, ale to, že sa dal prefarbiť som nevedel. Vo Vice City som sa s takými vecami nes*al. Ale keď už hrám to San Andreas 12. krát. :D
Policejní mise jsem splnil díky Minigunu. Vdycky jsem přijel ke zločinci, vystoupil a rostřílel mu auto. Ve Vice City to ale bylo jednodušší, protože byl k dispozici policejní Cheetah (jediné policejní auto, které se dalo opravit).
Red: To určite. A uľahčí aj misiu, kde treba vypáliť molotov koktejlmi vypáliť dom.
No tak když mám 6 hvězdiček tak neukradnu vůbec nic...díky za Huntera:D
CJ: Ozbrojený vrtulník Hunter je i ve VC.
Policejní mise jsou hodně jednoduché a pokud Ti nejdou, tak na ně můžeš použít tank nebo právě Huntera - ve VC jsem s Hunterem dal ve Vigilante 200 level a pak mě to přestalo bavit.
Bodkin: Mne sa zdá, že len v San Andreas je ozbrojený vrtuľník.

Red: Záchranárske misie som vedel spraviť skoro vždy, hasičské tak isto, ale policajné misie som neurobil nikdy. Tie sa s autom asi ani spraviť nedajú.
Hasiče a policajty jsem udělal, ale zdravotníky nikdy. I když to bylo možná Vice City. Ale i v SA je ozbrojený (policejní) vrtulník, nie?
Zdravotnické jsou ještě nejlehčí, hasiči horší a police je horor.
Hodinu som sa s tým s*al. Ale stálo to za to. :D

JohnCZ: Pre mńa bolo v GTA SA najlepšie Rádio X, ale neskôr som prešiel na Vlastná hudba a to ma drží do teraz. :D
<br><br>Pro: Volnost, rozloha, hodně aut....<br><br>Proti: debilní HIP-HOP styl, bugy...
j.calling.2bad: Pretože keď je komentár obsahovo blbý, neznamená, že nespĺňa formu.
protože tam má pro a proti, což z toho dělá "plnohodnotný" komentář...
Ano, pro všechny velký BOOM, ale co z toho..Hratelnost byla možná ještě lepší, nicméně získávání nepřátelského teretoria atp. mě absolutně nebavilo..