Je to ona podle komentáře v NHL, jinak já to vyrovnávám extrémě nízkým hodnocením už kvůli té černošské kultuře a větě v popisku "akční simulátor života běžného gangstera" xD prostě ne ne NE NE!! i když asi uznávám 25% jsem možná přehnal xD
edit:netěším se až po vice city 2 vyjde san adreas 2 .. jakože vyjde
Kromě toho, že Lennyho koment půjde zachvíli sem, by mě zajímalo, proč tomu teda dáváš tak vysoké hodnocení. Fakt některé zdejší nechápu...
Danny: Pravda, v době vydání to byla mizérie. Každopádně teď doporučuju vyzkoušet, je to všechno fakt skvělé vyladěné a díky editoru je tedy hromada závodních map mimo město. Takže je to fakt sranda.
JohnCZ: Jo, tak to nemůžu posoudit, já nějaké MP módy odzkoušel, když to byla ještě novinka a odradilo mě to natolik, že jsem se o jakýkoliv mulťák pro GTA přestal zajímat.
Danny: Pochybné kvality?! Nevím jak SAMP, ale MTA je dnes již dotáhnuto k naprosté dokonalosti. Je to jedna z malá MP her co hrajeme s bratránkem takřka od doby vydání.
Folwar: Tahle hra multiplayer vážně nemá, alespoň né oficiální. Jediné, co se objevilo byly nějaké multiplayerové módy pochybné kvality.
Tak to se mi nestalo. Ale stejně je to na pytel, bo jak se v misi střílí a ono se mě to zeptá ze startu, jak nemám zbraně? U Vice City jsem nasedl to taxiku, co mě tam chtěl zavést a bylo to k ničemu, bo mě bez zbraní zabili - mise neúspěšná. Loadování je lepší.
Normálně sedneš do auta, jak kdybys tam jel ručně, akorát ti to napíše, jestli to chceš přeskočit, zmáčkneš tlačítko pro Trip Skip a seš tam.
A jakým stylem se člověk přenáší? U Vice City to bylo, že jsem naskočil do taxiku. A u SA jsem právě též docela loadoval a už si to moc nepamtuju, bo mise jsem dělal před čtyřmi a půl roky.
Triple T: Díky! To je přesně to, co jsem chtěl slyšet. Vzhledem k tomu, že já právě po nezdaru loaduju, tak je mi jasné, proč jsem Trip Skip neviděl často.
Když mise začíná cestou na nějaké místo a po dosažení toho místa selžeš při plnění mise, odteď pokaždé, až budeš misi hrát, budeš moci úvodní cestu přeskočit. Funguje to pouze v některých misích (obecně těch, kde je úvodní cesta dlouhá). Pokud máš (podobně jako já) ve zvyku po selhání v misi načíst hru, Trip Skip neuvidíš.
Jo, tak mise už jsem hrál strašně dávno. Není to náhodou formou taxiku, že tě tam hodí? To se mi stávalo u Vice City, když mě zabili při misi, tak mě to hodilo k té dané misi. Myslím, že to samé bylo i u SA, ale teď nevím. Já se vždycky rád projížděl.
Zajímavé by to určitě bylo, ale dabovat sérii GTA a např. Gears, tak bych se na to rád podíval, ale jako hru bych to hrát nemohl. Anglický dabing tomu sedí prostě o hodně více.
Český dabing si představit nedokážu, zvlášť po tom co celou dobu hraju hru v angličtině. dokonce jsem někde četl i o nějákem pokusu nadabovat vice city nebo SA ale myslím že je to rychle přešlo. I když bylo by to určitě zajímavé :D
Tak teď už jsem v prdeli úplně :-D Jako že by řvali Karle ty jsi asshole :-)
Možná se mu nelíbil černošský slang, takže to napsal v takovéhle "metafoře".
Marles: Tak to se omlouvám, ale když jsem si ten komentář dříve četl a zároveň dával Karasovy znaménko "plus", tak jsem si toho, že hrál online(nebo lan), vůbec nevšiml. Tak to je moje chyba(nebo spíš už jsem na to zapomněl a domníval se, že se zmiňoval jen o singlu) a omlouvám se a přiznám vlastní chybu/nevědomost. Kopněte si do mě :-)

Edit: Taky tak nějak, zvlášť řev Ford Mustangu....VRRRR :-)
Jo ty americké bouráky mám taky rád, ale spíše žerou než by byly výkonné. Ale vzhledově mám třeba rád Bugatti Veyron nebo Ferrari Enzo. Nádherné, rychlé, výkonné. Jinak tunning mi moc přiteplený nepřipadá.
NL: Seš můj člověk, taky nemám rád ty teple vyleštěný umělohmotný "žihadla". Mnohem radši mám uřvaný americký rozmlácený muscle káry :).
Marles: Tohle je jeho druhá věta :
"Nic moc jsem od toho nečekal, ale taky nic extra to teky nebylo"
Už to vidím, náznak, že hrál multiplayer přímo z toho sálá. :-)
Já se zastávám Popkece, byť sám bych dal za SP u L4D jako takový 40%, ale multiplayer mi otevřel jiné možnosti (co se týče herní zábava). Ale koneckonců je to každého věc, a když nerad hraje (ať už z jakéhokoli důvodu) online je to jeho věc a u L4D ze začátku vlastně byl single-player 50% z obsahu původní hry (dále zde byl jen versus, co šel hrát jen online).

Přiznám se, že teď píšu jako kakabus a pochopí mě málokdo, ale důvod je velmi prostý = píšu v rychlosti a to je ukazováčkem pravé ruky, nýbrž levou ukusiji chleba s rybí pomazánkou (mňam).
Pooky: Stačí se podívat na druhou větu jeho komentáře a zjistil bys, že nehrál jen singl. :)
Blbé přirovnání. To už je lepší přirovnat auto se základní výbavou k autu s plnou výbavou a i tak je to blbost. Single na pobavení stačí a pokud někdo chce vědět o multiplayeru, tak si komentu nemusí všímat. Kámoše třeba bavil single a o multi vůbec nestál.
AiM: Někdo hodnotí na autě jenom vzhled, jiný zase jen vnitřnosti (můj případ, nesnáším vzhledový tuning, miluju ten ohledně výkonu) :-).
Aimlezzz: Nechytej mě hned za slovo, v podstatě je to ale tak :-)

Edit: Když jsem to tak sledoval, tak Karasman, když psal komentář k L4D tak taky hrál pouze Single-player a až teď nedávno si hru zakoupil :-) ehm.. A jemu se nic nevyčítalo v podobě mínusků (nic na Karasův komentář, je to příklad :-)
Se bát nemusíš. Nejhorší máš -4 u L4D a to je jen kvůli tomu, že si nehrál multiplayer. Tady to snad nehrozí =D
A že bch byl rád, moc výrazně plusoých komentářů nemám a tady je to fakt náhoda = u mě veskrze znechucený komentář dokázal oslovit v dobrém neuvěřitelných 7 hráčů a odradit jen 2 . =)
Buď rád, máš tam +5, to já až napíšu komentář ke GTA IV tak mě čeká tak 10-
Tak tohleto je nice. Když si seřadíte komentáře podle hodnocení komentářů, výjde vám jako první můj komentář :D Zrovna ten nejvíce vychvalující herního krále jako je San Andreas, to je panečku paradox.

Ps: Doufám, že to nezakřiknu a hromada mínusek se nepřivalí :-)
Jo, to si usmyslela skupina lidí, která se jmenuje "Aktivní uživatelé DH". Ale já furt říkám, piš si tam co chceš, ALE NEČEKEJ PLUSY!
Ale jestli chcete znát něco co nevíte. Tak můžu dát tenhle spoiler: Pokud letíte za oceán asi 15 minut a pak se vrátíte či havarujete, tak se objeví nové území ovládané určitým gangem. Buď vaším nebo cizím, takže gang wars jdou dělat všude po celém státě . Věděli jste to?

Jinak plusy dávám za komenty, kde někdo vylíčí dobře pocity nebo dobře hru vystihne a já s tím člověkem souhlasím. No každý má vlastní názor na komenty, ale především to nejsou recenze. Myslím, že člověk se nemusí moc dozvědět, to si jen určitá skupina usmyslela, že by to tak mělo platit. Odjakživa je komentář klasické okomentování, kde patří vlastní názory na věc apod. Nemusí to být objektivní a poučné.