No o téhle hře ví všichni všechno, takže se tu nikdo nic nedozví. Ale tak komentář může líčit pocity. To vůbec nevadí ne?
Pivo: Musím se taky přidat..tvůj komentář toho skoro vůbec nic neřekne pro neznalého, jen vylíčí jakýsi tvůj "pocit" ze hry s hlavní myšlenkou v číslech 600h :-/ Jinak si taky nestěžuju na mínuska, stejně je to u mě většinou jen kvůli tvrdému nesouhlasu vůči mému hodnocení/nespokojenosti se hrou x):D
Dodatek: Teda, já neříkám, že moje komentáře jsou na 100% přínosné a tak, ale aspoň si pak nestěžuju, že za ně mám mínusy.
Pivo: Jo, celkem nikoho, myslím, nezajímá, žes u toho nahrál 600 hodin (to je spíš dementní), mnohem užitečnější by bylo říct nějakej neotřelej názor NEBO něco, co by hráče, kterej to třeba nehrál (jakkoliv je to nepravděpodobné), mohlo zajímat. Pokud nemůžeš říct nic přínosného, není důvod ten komentář psát.
To Pivo: Podle mého názoru ten tvůj komentář postrádá hlavu a patu a navíc na svou délku toho mnoho o hře neřekne.
Sakra, co se někomu nelíbí na mojem komentu? :-)
Já tou hrou žil a nemohl jsem jí nic vyčítat. To dělání všeho možné co hra nabízela mě fakt chytlo.
Má někdo taky verzi 2.00 (dle menu, nejde na ní patch, takže už to má v sobě)? Pokud ano, neví někdo kde by se dal sehnat no-cd patch na tuhle verzi?
tato hra je oproti vice city ůplná nádhera auta tolik neblbnou a kdyz si jedu jen tak tak i cheaty jsou lepsi nez ve vice city a to je co rict
Jo, na dálnici je to sranda. Jedno auto zastaví a za minutu tam je obrovský vrakoviště, sem tam nějakej výbuch a spousta lidí s rýčema v rukách pobíhajících okolo :D:D.
:-D Známe, takových případů je v SA plno. Nejlepší to je na dálnici, kde se snad nějaká AI úplně vypíná... auta jen tak zničeho nic jezdí z pruhu do pruhu a je jim jedno, jestli někoho smetou a když se vymelou, tak ostatní nezabrzdí a vráží do nich, pak je z toho masakr. Anebo je taky prdel jet vedle propasti nebo srázu s policejním autem a pustit houkačku. To vám pak všichni uhýbají přímo do té propasti :-D
AAAAAAAAAAAA!!! Horší AI není snad nikde!!! Zrovna jsem vyhrál jeden lowrider meeting, tak si jedu pěkně utratit svoje vyhraný peníze do tuning shopu. Na křižovatce zastavím za jedním autem který stojí na červené. Čekám. Zelená, před autem ale neuvěřitelně pomalým tempem kráčí policajt. Okolo projede nějakej zběsilej debil, policajt uskočí přímo před auto který čeká až přejde, takže auto čeká dál než blbej fízl přejde až uplně na druhou stranu. Mezitím se někde ozve výstřel, majitel auta stojícího přede mnou začne couvat, přičemž mi zlikviduje kapotu a ještě vyleze a chce mě zmlátit. Samozřejmě se bráním, když v tom příbíhá onen dementní pomalej policajt a de po mě. Utíkám. Samozřejmě aby toho nebylo málo, na rohu stojí skupinka Ballaz, kteří po mě začnou střílet, utíkám zpátky do auta a snažím se ujet přičemž auto dost poškodím a celou tuhle stupidní scénu zakončí kretén v lowriderovi, kterej do mě bez jakýhokoliv důvodu začne najíždět, čímž způsobí, že na křižovatce končím v plamenech. PROČ!?!? Proč nemohl Rockstar zapracovat na AI?! AAAAAARRGH!
Well.. sorry about that, nemyslel jsem to nijak zle vůči vnímání významu slova anarchie, jen to byl pro mě nejbližší slovní prostředek, jak to vyjádřit :)
S tím souhlasím, ovšem narážel jsem přímo na význam slov jako "anarchie", "anarchismus" atd., které nemají s bordelem, chaosem a nesmyslností nic společného (ač se jim to i v některých, politiku ctících slovnících s oblibou lživě připisuje). Obvykle bych na něco podobného neupozorňoval, ale tohle typické překroucené používání slova "anarchie" mě již dlouho irituje. ;-)
Občasný ježdění jako šílenec těsně před nosem policie (jízda na červenou, přes chodník, vrážení do semaforů, bouračky) - bez povšimnutí, střílení na pachatele za přítomnosti nevinných, divoké přestřelky policie vs. NPC, zastřelení NPC a policejní odjezd od těla v louži a matko přirodo starej se .)

Ale to není absolutně výtka, spíš logický nedostatek pro dobro zábavnosti a jsem za to rád :)
PERKman: Mohl bys mi vysvětlit, co znamená "poloanarchisticky"? :-)
Warpo: Zrovna u GTA:SA pro PC je tvrzení, že hra je hratelná i při nižší framerate, nešťastné, protože na slabších počítačích se nedá vyhrát jedna z klíčových misí.
Může za to pravděpodobně špatná optimalizace - vypadá to, že nestandardní framerate mění rychlosti různých objektů ve hře nestejnou měrou.
Tak samozrejme cim vetsi fps tim lepsi (hral sem hry i se 120 fps "starsi gamesy") a to je potom o necem jinym, pravda. Ale chtel sem tim rict ze ty hry jsou jeste takto "bezproblemu" hratelne. A kvuli tomu ze treba u Crysise sem mel jen od 17-24 fps neznamena ze bych ho proto nehral.
Jo, jasně.To že něco stačí tobě ale neznamená, že to stačí všem.Mě 30fps nestačí ani u SAGE strategií (generals, C&C3...), natož u Crysis nebo GTAček. Kromě toho, kdyby jsi měl PC který by ty vysoký fps zvládlo, na 99 procent by jsi mluvil jinak..
Co se tyce toho FPS, tak 30 bohate staci. Hra se da hrat i pri 15 fps s mirnejsim pomalejsim pohybem. Pod 14 fps se uz hra seka. Crysise sem hral v prumeru 19 fps a byl sem spokojenej...
EaW sice vysel 06,ale delali uz na nem od 05,proc by ebyl Battlefront 3 na PC?Todle si nenechaji jen na konzole.....a xbox je spatna volba:)
LA nepublikovalo na PC nic 2 roky zhruba, myslim ze naposledy to bol Empire At War a datac. Battlefront 3 sa tiez vraj zatial na PC nechysta :) Ale online hry mam u prdele :) Radsej by som cosi ine a lepsie. Holt, treba kupit xboxa :)
no dyt LucasArts nepublikovalo na PC uz 3(4 vlasten..)roky...proste SW fanda neni nabazenej a oni vsechno strkaj na konzole...mozna si mysli ze nas nakrmi Battlefrontem 3,ale spis cekam normalni hru a ne online vyvrazdovacku:(.Jak rad bych zase ovladal Kyla:(((.Nebo neco z obdobi New Jedi Order to by bylo posusnanicko:).
Sice je to tu totální offtopic, ale co - jo, taky bych si dal novýho Jedi Knighta..přeci jen, od Academy už pár let uplynulo.Nechápu, proč Raven musí dělat takový kraviny jako Q4 nebo Wolfensteina..
njn je to skoda....kdyby to bylo neco decentnejsiho jako treba Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast byl bych prestasten,todle byla z hlediska ovladani/pouziti sil/bojovani mecem nejlip zpracovane...nic prehnaneho proste parada...oni proste jen udelali velky boom pro masy mainstreamu.."nate zahrajte si super fyziku,vsechno lita kolem".... naka lama,ktera v EU nikdy nebyla zminena a je silnejsi nez master Yoda,ktery mel nake to stoleti za sebou.Jako hazeni stihacek,sesrotovani AT-ST to male krychlicky mi proste prijde hoodne ujety:(.George posledni dobou uz vazne nemysli,nevim jak to schvaluje......
neznam, ale prijde mi ze se force unleashed prezentuje jako takova silena arkada s durazem na spoustu destrukce :)
Quantum of Solace nevypada spatne(video) ,ale dela to treyarch a to sou celkem vrazi,tak nvm

pipboy:no jestli znas aspon trochu EU:)
battlefield me jako znacka vubec netahne a u force unleashed mam taky strach ze to nebude zrovna citlive k SW universu.
kucí a co Bad Company cetl sem ze prekvapive je to narez,ja naposled mel rad Vietnam pak to slo do haje...ale konecne inovace v podobe singlu a asi zdarileho + ty kravinky okolo + multak hum hum:))

este ze vetsina her vychazi na oboji Force Unleashed to budou orgie...jinak jako skalni fanda SW samozrejme propaguju to ze je to nesmysl,ale jako hra s vypnutou sw casti mozku to bude dobra rez
joo to je dalsi vec, WiFi adapter za 2.5 litru a predrazeny pevny disky, to si rovnou muzu koupit ps3 ktera ma aspon poradny vykon.
Flat Out?:).....no ja cekal ze to ti kluci sikmovoky maj nak optimalizovany:D....ale rozhodne bych nepodporoval ty svinky microsoftacky,za vsechno by chteli platit i za multak,hnus bidu na ne....kdyby to byla ceska firma a nekolikrat mensi poslal bych na ne ČOIku:D
jediny co me tahlo k Xboxu byl Naruto :) (a cena a lepsi podpora AV formatu asi. Ale je mi jasny za secko slusny na Xboxu se driv nebo pozdejs objevi na PC :))
piboy:no ja jen tak orientacne...ja se svou 7600GT bych byl rad kdybych vykouzlil i 20:D
Paul> ze strany jsemji mel jen u jednoho sportaku, kazdoapdne slo prepinat pohledy pokud vim.

23 frejmu nehralenej hnus? mozna pro FPSko s dynamikou Quake 3 :) To je hrozny jak je ta mladez rozmlsana :)

no ja ted premyslim jestli si FO3 poridit pro PS3 nebo pro PC :)
Paul: myslel sem pripravovany God of War(ne Gears,zajimave ze maj stejnou zkratku:D),jako xbox jedine kvuli GoW(ted gears) a Mass Effect serii,jinak tam zajimava hra neni....a doufam ze ty veci z xboxu budou portovat na PC takze Gril jasna volba:) uz jen kvuli MGs4
ten MGOnline vypada dobre....
eh, tam mi na zacatku nekam zmizel kus vety :) no to si doplnite co chtel basnik rict.. proste ty enginy jsou stavene tak aby podavaly stabilni netrhavy fps, a ne co nejvyssi s tim ze se pak fps casto propada.

GOW? Ja cu Everybodys golf :)

a proboha 30 fps je v pohode, musite byt hodne rozezrany kdyz je vam 30 fps malo, oblivion, bisohock a crysis jsem ve vy dobe hral pod 20 a fear tak 25. 30 je luxus u novych her :) teda dneska uz ne, dneska stoji sestavy malo... ale proste jste zmlsany kdyz vam 30fps nestaci, to je aspon plynuly :) (sic rozdil mezi 30 a 60 je dost viditelny)
No, jak ta lékárnička, tak gril stojej za hovno : ).Ale gril má aspoň MGS4...lékárnička nemá nic, co by později nemělo v lepší kvalitě PC.A ty nejlepší hry (jako Stalker, Zaklínač..) jsou stejně jen na PC, tak co : ).
Pipboy - ta kamera je za autem, ale jakoby trochu nalevo od auta - ne přímo za ním jako v SA,VC - a to mi vadí - mám rád symetrii : ).Ale na to bych si ještě zvyknul (ikdyž, snad na PC vyjde mód kterej to upraví).

Fg - Tak třeba u toho MGS jsem žádný sekání nepociťoval, ale zato ten GRID, GTPrologue,Haze..ty jedou v 30ti.A GOW na PS3 není, ne? Jen xbox a PC (kde jsem ho, opět v lepší kvalitě než na konzoli, dojel).
snad nechces rict ze ta bila lekarnicka je lepsi nez gril?:)
tak to je celkem blby s tak malo fpskama....ale tak PS3 hlavne na MGS4,GOW,Uncharted a snad Killzone a Bad Company tam to snad stihat bude,ale co se u kamose hral Motorstorm tak to jelo plynule a nic "zleho" sem nespozoroval,jelo to jak po masle a ta hra je fakt jizda:)
jinak mmrefresh rate ktere se engine drzi ale zbytecne ji neprekovnava aby mel vykon na dalsi snimky.

jinak L2/R2 jakozto pedalovy (a u xboxu jediny analogovy) tlacitka povazuju za samozrejmost ze jsou na plyn a na brzdu. U PS3 jsou sice analogovy seckysle stejne me nasere kdyz musim drzet krizek :)

A kamera u pomaleho zataceni je fakt nahovno, clovek si ji holt musi posunout .... ale jinak jsem ji mal prkaticky dycky normalne za autem, jen na muj vkus trochu nizko...
90 procent her na konzolích má omezení 30fps, ten zbytek jede na 60ti.Např. GRID taky jede na 30ti..přitom na PC není problém jet na 80ti.

A hlavně, to GTA se zcela viditelně sekalo při rychlejší jízdě..prostě PS3 nestíhá..hnus.
Schválně si zahraj GTA San Andreas na PC, zapni si v menu frame limiter, chvilku hraj a pak si ho vypni - ten rozdíl je neskutečnej, a já osobně už se 30ti frejmama hrát nechci - aspoň ne hry, kde rychlost ovlivňuje hratelnost.Např. u MGS4 to nijak zvlášť nevadilo..
na konzoli e daji merit fpska nebo to ma stalych 30 porad/nebo vsechny hry tak jedou?
tak neber to zadara kdyz sem mel na vyber mezi fifou 08,ratchetem a casino royal na BR....bral sem co je nejdrazsi:)),tak na PC to nemusim aspon resit,stejne bych to asi nerozjel....
Tady jsou moje letmý dojmy ze GTA4 (hrál jsem to dvě hodiny, a zjistil jsem že si počkám na PC verzi..).

Dojmy teda nic moc - zaprvé ovládání - plyn a brzda na L2 a R2 je něco hroznýho, ikdyž jasně - jde o zvyk.Takže tohle ještě přežiju.Ale - graficky velká slabota - hnusný blikající stíny, baráky v dálce rozmazaný jak za doby PS2...celkově je to takový mázlý..nelíbí se mi to.

Další, kamera - nelíbil se mi ten náklon při jízdě autem - nechápu proč není kamera přímo za autem jako to bylo v GTA3,VC,SA. Potom to její otáčení - šíleně pomalý, takže často nevím kam zatáčím a srazím se s jiným autem (a manuální otáčení tou druhou páčkou moc komfortní není).
Další věc - těch 30fps je taky hnus.Sice to konzolistům samozřejmě nevadí, když jsou na to zvyklí..ale já, zvyklej na minimálně 60 ve všech hrách jsem to pociťoval dost nepříjemně.
Jo a ještě mě dostal ten loading na začátku, kdy jsem si říkal - proč to intro nejde odliknout? aby kámoš dodal, že se jedná o loading.
Tohle jsou ale jen dojmy z grafiky a celkový prezentace - jsem si jistej, že příběh a celková hratelnost budou nakonec super.....ale těším se na ultimátní pc verzi, na tý konzoli bych to fakt nehrál.
Za to MGS4 bylo jiný kafe, ikdyž to taky nebylo nic, co by nezvládlo libovolný dnešní PC.