@Kwoky (13.02.2019 16:38): Náhodou GTA 5 je bezproblémová, co se týče spouštění.. je tam jenom visual bug při iniciálním nastavení grafiky (po restartu se hodí jakoby do default, ale jakmile pustíš hru, tak je ok).. Faktem je, že nemám Steam verzi, ale "jenom" SC..
@Kwoky (13.02.2019 16:38): "HLUBOCE SI POVZDECHL".... zaseklo se to na copyright loadingu. Myslim si pánové, že dneska už toho mám plný zuby a ti pacienti v rockstaru by se měli naučit optimalizovat ty hovna. :D gta v sice jede moc hezky....ale tam mi furt vadí ty online služby a už mě ta hra nebaví.
@Cobot (13.02.2019 16:14): Já myslel, že se vše instaluje s tou instalačkou tý hry a je součástí toho. Nevěděl jsem, že to musim zvlášt.
každopádně musim nějak prolomit ten lock v nastavení, abych si to pořádně zahrál. tohle je fakt masakr port.
@David_Cravford (13.02.2019 15:53): Chápu. Pak ti zbejvaj ještě dvě možnosti:

If you have any further questions or issues regarding SecuROM components and functionality that are not addressed on this support site, please contact support_pa@securom.com and provide a detailed description of the issue you are experiencing.

For all other questions or issues regarding Grand Theft Auto PC that are not related to SecuROM components or functionality, please visit the official Rockstar Games Support Site at www.rockstargames.com/support.
@Cobot (13.02.2019 15:37): Hele, už nezadávám nic nikam.

Podle všeho, pokud automaticky nemůže ten instalátor ověřit rok té hry, to jde udělat manuálně. Přes generátor kodu. Vše jsem udělal, nainstaloval pak nějakou aplikaci pro offline zadání těch kodu, či co to bylo. Vše jsem udělal podle návodu. No a pak kliknout na launcher a má se něco spustit. Nespustí se mi ani hovno.

https://support.securom.com/rockstarunlock/GTA_IV/index.php?c=unlock podle tohohle jedu
Podle všeho se mi má spustit launcher abych zadal svůj kod, ale nic se nespustí. ty vole, já to chci hrát!!! pomocte mi :D
Instaluji GTA IV a stejně si to nezahraju!! Já tu hru prostě nikdy nespustím. Zádávám dva kody a furt to píše "activation failed". neví někdo co s tim?
@Bursoft (08.02.2019 11:24): jj sorry myslel jsem, že ti jde o GFWL účet. Čtyřku jsem na steamu odehrál a jsem si skoro jistej, že se řeší jen GFWL. Dost možná je i nějakej neofiko odstraňovač stejně jako u Falloutu 3.

Social club jsem nikdy moc neřešil. Pokud vím, tak hraní snad nutnej není. Jak píšeš má ho Max a pětka, ale už si nepamatuju zda je účet natvrdo vyžadován. Já se tam teď nedávno přihlašoval na PS kvůly RDR2, ale možná to šlo skipnout. Už nevim.
@Cobot (08.02.2019 11:15): Jenže mně jde o to, jestli mi to dovolí Steam, kterej mám propojenej právě s neznámým SC účtem.. Když jsem to kdysi googlil, tak není prostě možnost odpojit od Steamu tento účet a přiřadit tam jinej..

Když nainstaluju Max Payne 3, nechce to po mně klíč, ale automaticky se musím přihlásit do SC.. pokud se pokusím udělat novej účet, tak mi vyskočí hláška, že je Steam propojený s jiným účtem a tím to končí.. A ani v nastavení SC (účtu, kde mám GTA 5) není nikde tlačítko na propojení se Steamem..
@Bursoft (29.01.2019 12:49): pokud se nepletu, tak hru spustíš i bez připojeného sc účtu, u čtyřky to snad ani jinak už nejde. Hrál jsem ji na podzim. Důležitější a horší je rozchodit GFWL... Kvůli ukládání hry.
Jinak to máš tolik mailů, že ani na jednom ten účet sc nenajdeš?
Lidi, když hru koupím na Steamu, je třeba i tak registrace na Social Clubu, nebo to přišlo až později s Maxem a GTA 5? Mám totiž na Steamu problém s tím, že ho mám propojenej s nějakým SC účtem (skrz Max Payne 3), kterej si za boha nemůžu vzpomenout, nikde to nejde unlinknout a nerad bych si koupil další hru, kterou pak skrz přihlášení do SC nepustím..

Mimochodem uříznout za to koule vývojářům.. ani na Steamu ani na SC nelze nikde to propojení najít a nejde s tím nic udělat.. Leda zkusit vyhádat přes support
Dohráno. Ty hodiny, kdy jsem byl hotovej z toho města a kdy jsem se vůbec ani nepouštěl do příběhu, by někdo těžko spočítal. Pak jsme se do toho pustil a mé pocity už šly jen a jen dolů. Nicméně jako celek je to svým způsobem určitě klenot, ale ta hratelnost prostě tak super nebyla. 80 %. Zajímalo by mě, jak bych to dnes viděl ve srovnání s obdobným Driver Parallel Lines, kterému jsem toho času dal 90 %...
Zkoušeli jste někdo reborn mod? Zítra se jej pokusím nahodit.
Hmm, tak to je gut, zmizely mi savy, to jsem si fakt pomoh...
Tak na rozjetí původních savu, jsem musel obnovit gfwl, naštěstí jde. Ovšem hned v první misi hra spadla při animaci. No zkusil jsem jinou misi a k této se vrátil a pak už to jelo. Jen jsem pro změnu zabil Dwayna abych zjistil co bude jinak, a vlastně jsem to neměl vůbec dělat :D
https://www.google.cz/url?sa=t&source=we ... YXd8D8lUT47AW8p_-tbp
Jinak ten reborn mod jako ujde, možná grafika zase až moc presvicena, zaseky mám pořád, a to mám i5 +1060, ta původní ponura atmosféra mi k LC tak nějak seděla víc.
Není nad to se projíždět v "rádoby" Buick Grand National po Times Square :)
Nemůžu si pomoct, ale s odstupem času mi ta grafika hrozně připomíná San Andreas, akorát taková ostřejší, po tom co jsem dohrál GTA5...
Každopádně se mi hraje čtyřka lépe tedy, jakou máte nejoblíbenější káru?
Já "obrněný Contender" https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1435820795 :) a pak ten Faction. Jinak ze sporťáků velmi dobře sedí Turismo.
Tak zrovna Vladivostok čtyřku celkem charakterizoval. Hudební licence jsou zlo.

Každopádně když je to tak jak to je, tak celkem škoda že Rockstar nemá dost peněz na prodlouženi licence. Možná by to chtělo veřejnou sbírku.
@David_Cravford (13.04.2017 23:00): V dnešní době ano. Však jsem psal, že na ultra je pětka mnohem náročnější než čtyřka. Na dnešních sestavách ti to i má GTX 1060 rozjede na ultra levou zadní. I ta GTX 650, která je už hodně slabá to dávala za pěkného počasí 50 fps. Během škaredého to ale padalo snad i na 25.

Ty čtyřka byla sice hodně špatně optimalizovaná a tehdy ji hardware moc nezvládal, ale dnes už si s ní poradí. Zase tak špatně na tom opravdu není, že by ji nic nerozjelo :-)
@David_Cravford (13.04.2017 23:00): Mně to jelo celkem v pohodě se vším na max. Tím "v pohodě" teda myslím, to že tam nebyly nějaké otravné fps dropy pod 40, ale čistých 60 fps to asi taky nebylo. Navíc jsem si tam ještě narval nějaký ICEhancer.
@David_Cravford (13.04.2017 22:26): Ty módy týkající se San Andreas a Vice City určitě jsou, ale já je nikdy nezkoušel, takže z hlavy ti žádný doporučit nemůžu. Ale pokud tě to zajímá a na internetu pohledáš, tak věřím, že jich najdeš dost a faky to nebudou. Jako já kdysi ve Vice City měl dost módů upravující grafiku, ale to byl ještě rok 2007 apod., takže o nějaké extra promakanosti řeč být nemohla. Ale věřím, že jsou i novější.

Co se týče té čtyřky, tak ta byla fakt blbě optimalizovaná, ale engine taky může za své. Tedy alespoň co se týče doby vydání, kdy ještě byly naprosto běžné core 2 duo a quad. Ty procesory prostě tehdy neměly šanci hru rozjet pořádně a se hrou si poradily až core i3 a i5. O AMD se moc nezajímám, takže píšu spíše o intelech. A ta Euphoria nebo jak se ten engine jmenoval, byla na svou dobu fakt něco. Ale je fakt, že i optimalizace za moc nestála a i na GTX 650 jsem měl za škaredého počasí problémy a frame dost padal. Ta grafika nebyla nic moc, ale pořád byla o dost novější než samotná hra.