Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Golf Club Nostalgia

Golf Club Wasteland

20.06.2018
24.12.2018
03.09.2021
kompatibilní
52
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Po klimatické katastrofě je ze Země pustina a jen těm nejbohatším lidem se podařilo přesídlit na Mars a tam založit svůj nový domov. Charlie, pilot pověřený přepravou přeživších na Rudou planetu, se však na Zemi vrátil, aby si tam uprostřed sutin, opuštěných monumentů a hroutících se budov zahrál svůj poslední golfový zápas a nostalgicky zavzpomínal na dobu, kdy zde lidé mohli žít i bez skafandru.

Jedná se golfovou hru viděnou z bočního pohledu, kde je v každé z 35 úrovní vaším úkolem dopravit míček do jamky, přičemž si musíte zvolit úhel odpálení a sílu úderu tak, aby při využití prostředí dopadl míček na určené místo. Hra nabízí tři stupně obtížnosti - v příběhovém módu na to máte pokusů kolik chcete, v challenge módu jste limitováni určeným počtem úderů a v Ironman módu máte jen jeden pokus a v případě neúspěchu končíte. Během hry si postupně skládáte z několika zdrojů příběh pádu lidstva - ať už z kosmonautova deníku, samotného prostředí, v němž se pohybujete a z rádia "Nostalgia From Mars", které Charlie poslouchá. Poslech samotný se skládá jak z písniček, tak z rozhovorů s lidmi vzpomínajících na své minulé životy před katastrofou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.