Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Gold Rush!

100
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1988 PCApple II
1989 AtSTAmiga
Vývojáři:
Sierra
Gold Rush je další z adventur od slavné Sierry, velmi podobná titulu Freddy Pharkas od stejných vývojářů.

Příběh sleduje trable a dobrodružství místního novináře Jerroda Wilsona. Jerrod pracuje pro brooklynské noviny a jeho životním cílem je dostat se do Kalifornie, najít svého dlouho ztraceného bratra obviněného z vraždy, kterou nespáchal, najít zlato, zbohatnout a usadit se s dívkou svých snů. Je jen na hráči, aby Jerrodovi pomohl jeho cíle splnit.

Na Jerrodově pouti narazíte na mnohá nebezpečí. Jak je u Sierry zvykem, lze na mnoha místech zemřít, takže se mějte na pozoru. Hratelnost je taktéž typicky sierrácká, takže kdo hrál Space Quest či Quest for Glory, bude zde jako doma. Pro ty ostatní: pohyb hrdiny je realizován šipkami, interakce probíhá pomocí příkazů psaných na klávesnici (také, look...). Tabulátorem vyvoláte inventář. V průběhu hry narazíte na mnoho puzzlů, které nepatří k nejlehčím. Hra má tři různé konce. Hudba hry přesně koresponduje s prostředím hry (Divoký západ).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.