Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Genshin Impact

28.09.2020
kompatibilní
77
11 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Jakožto návštěvník z jiného světa zavítáte do světa Teyvat, v němž je pro vás spousta věcí novinkou. Teyvat totiž obývají vyvolení, kteří mají moc nad různými elementy, jenž hrají ve světě značnou roli. Tahle moc propůjčena zdejšími bohy a nakonec i bohové samotní budou středem vaší pozornosti, nicméně vaší prioritou je se znovu shledat se ztraceným sourozencem a k tomu vede dlouhá a nelehká cesta plná objevování zdejších tajemství a vlastně i objevování sebe sama.

Genshin Impact je gacha fantasy single-player RPG s možností kooperace, v němž se zhostíte role jednoho z přednastavených sourozenců. Na cestě vám dělá společnost stvoření jménem Paimon a následně také víc než dvacítka ovladatelných postav různých dovedností a elementů, které se však zpřístupňují až postupem v příběhu. V partě lze ale mít najednou pouhé čtyři postavy. Na rozdíl od vás jsou všechny další postavy plně dabovány a provází tak příběhem během hraní i za pomocí cutscén.

Mimo akční real-time souboje, založených silně na dostupných elementech, jsou k dispozici samozřejmě i doprovodné činnosti jako alchymie, vaření, crafting a zkoumání prostředí bohatého na loot či případně i značného množství herní literatury. Charaktery, které aktuálně nevyužíváte, lze posílat na výpravy, což vám zajistí materiály a herní měnu. Mimo příběhové a vedlejší mise jsou k dispozici také časově omezené dungeony, z nichž samozřejmě plynou odměny, a různé doprovodné činnosti související s objevováním světa a plněním in-game achievementů.

Aktuálně jsou ve hře k dispozici dvě města a jim přilehlé okolí, přičemž každé nabízí svou sadu questů, dostupných postav a samozřejmě unikátní prostředí. Navštívíte tak město Mondstadt, přezdívané město svobody, a také přístavní město Liyue. Další lokace však budou následovat postupnými aktualizacemi. Samotná města slouží spíše jako centra pro obchodování či přijímání questů a pro akci se hráči musí vydat do přilehlých plání a hor, případně do dostupných dungeonů.


Poslední diskuzní příspěvek

Zítra bude k dispozici nová 5-star postava Hu Tao.

Pokud hrajete pravidelně, tak nově je k dispozici jakási daily login přes Hoyolab. Nicméně odměny za to víceméně nestojí. Za první login dostanete ale 100 primogemů, takže aspoň za registraci to stojí.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.