Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Genshin Impact

28.09.2020
28.05.2021
76
12 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Jakožto návštěvník z jiného světa zavítáte do světa Teyvat, v němž je pro vás spousta věcí novinkou. Teyvat totiž obývají vyvolení, kteří mají moc nad různými elementy, jenž hrají ve světě značnou roli. Tahle moc propůjčena zdejšími bohy a nakonec i bohové samotní budou středem vaší pozornosti, nicméně vaší prioritou je se znovu shledat se ztraceným sourozencem a k tomu vede dlouhá a nelehká cesta plná objevování zdejších tajemství a vlastně i objevování sebe sama.

Genshin Impact je gacha fantasy single-player RPG s možností kooperace, v němž se zhostíte role jednoho z přednastavených sourozenců. Na cestě vám dělá společnost stvoření jménem Paimon a následně také víc než dvacítka ovladatelných postav různých dovedností a elementů, které se však zpřístupňují až postupem v příběhu. V partě lze ale mít najednou pouhé čtyři postavy. Na rozdíl od vás jsou všechny další postavy plně dabovány a provází tak příběhem během hraní i za pomocí cutscén.

Mimo akční real-time souboje, založených silně na dostupných elementech, jsou k dispozici samozřejmě i doprovodné činnosti jako alchymie, vaření, crafting a zkoumání prostředí bohatého na loot či případně i značného množství herní literatury. Charaktery, které aktuálně nevyužíváte, lze posílat na výpravy, což vám zajistí materiály a herní měnu. Mimo příběhové a vedlejší mise jsou k dispozici také časově omezené dungeony, z nichž samozřejmě plynou odměny, a různé doprovodné činnosti související s objevováním světa a plněním in-game achievementů.

Aktuálně jsou ve hře k dispozici dvě města a jim přilehlé okolí, přičemž každé nabízí svou sadu questů, dostupných postav a samozřejmě unikátní prostředí. Navštívíte tak město Mondstadt, přezdívané město svobody, a také přístavní město Liyue. Další lokace však budou následovat postupnými aktualizacemi. Samotná města slouží spíše jako centra pro obchodování či přijímání questů a pro akci se hráči musí vydat do přilehlých plání a hor, případně do dostupných dungeonů.


Poslední diskuzní příspěvek

Trailer na 1.5 "Beneath the Light of Jadeite" (od 28.4.)
- nové postavy: 5-star Eula a 4-star Yanfei
- čtvrtý týdenní boss
- Housing system
- Zhongli story quest chapter II, Eula ch. I
- nový hangout event - Diona ch.I (zároveň půjde Dionu získat skrz event), Noelle ch. 2
- několik dalších eventů

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.