Poslušně hlásím, že hra v aktuální verzi opět funguje na sestavách s CPU bez podpory SSE4.1/4.2, což je super a za přístup vývojářů velká pochvala!
@7c (03.03.2024 10:58): Chytří si našetřili primogemy a Fates, jako já. :) Pity by mi mělo zaručit Arlecchino a pak snad i její zbraň.

Ale je pravda, že poslední dobou přemýšlím spíše o dalších konstelacích, než nových postavách. A to je vlastně ani nepotřebuju :)
@Solidor (02.03.2024 15:58): Jako 4.5 a 4.6 jsou totální apokalypsa pro novější F2P hráče :) Resp. z jedné strany naprosto dokonalé bannery, na druhé straně samá Sophiina volba :) Arclecchino (plus OP a unikátní zbraň), Furina, Kazuha, Alhaitham, Neuvillette... Fronta na prodej ledvin bude nejspíš v Číně v následujícím měsíci dlouhá...
4.5 "Blades Weaving Betwixt Brocade" (13.3.)
- nová postava: 5-star Chiori
- character quest: Chiori
- hangout event: Lynette
- nové zbraně, eventy, karty atd.
- bude nový wish banner, kde bude jednodušší získat starší limited postavy a zbraně
Verze 4.4 "Vibrant Harriers Aloft in Spring Breeze" (31.1.)
- nové postavy: 5-star Xianyun, 4-star Gaming
- character quest: Xianyun
- rozšíření mapy
- další ročník Lantern Rite + jiné eventy
- nové outfity: Ganyu, Shenhe a Xingqyu (ten dočasně zdarma v rámci eventu)
- zdarma na výběr 4-star postava z Lyiue (včetně Gaminga)
- nová zbraň, boss, QoT, kartičky atd.
@7c (31.12.2023 21:02): souhlasím, tohle čínské RPG není zdaleka pay to win, navíc jako rodič utrácení za kraviny ve hře rozhodně nepodporuji, a nutno podotknout, že grafika je doslova překrásná.

Na PS5 a patřičně kvalitním monitoru nebo TV (v našem případě na AOC 28", 4K,10 bit barvy na kanál), navíc se zapnutým HDR10 to vypadá přímo skvěle! Grafika, bez přehánění, je doslova pastva pro oči. Hudba je taktéž skvělá.
Už se mi dlouho nestalo, naposledy v devadesátkách kdy jsme hráli s kamarády na jednom PC, abych sledoval někoho fyzicky u hraní RPG. Budu zcela upřímný, lepší hru jsem dosud na Playstation neviděl, tohle RPG hravě strčí jejich exkluzivní tituly do kapsy.

Těch 100% hodnocení je za naše děti, hra si to plně zaslouží. Nejspíš nechám dceru po dohrání (pokud bude chtít) napsat svými slovy komentář, byť to bude pod mým účtem.
@Rapier (31.12.2023 17:29): Jj, překvapivě mi přijde slabší hlavní dějová linie (s výjimkami), ale zato výborné prozkoumávání a hlavně různé vedlejší úkoly (které jsou s přehledem delší a rozsáhlejší, než ty hlavní).

Monetizace je zajímavě řešená - silně by to hráče motivovalo utrácet (a funguje to, jak je vidět na ziscích), přitom ale vůbec není důvod, cokoliv platit - rozhodně tu není "pay to win" (protože tu není žádný obtížný obsah)... A díky sezónní dostupnosti postav je stejně nutné čekat, až jsou k dispozici.
@7c (31.12.2023 16:19): díky za info, tušil jsem, že to je bude chybějícími instrukcemi SSE 4.1. Mezitím jsem to zkusil na starém ale dobrém i5-2400 Sandy Bridge (podporuje SSE 4.1/4.2) a samozřejmě to běží jako po másle.

A jsem rád, že jsem se nemýlil i v tom, že vývojáři ještě rádi udělají patch pro majitelé super starých ale stále použitelných CPU řady: C2D/C2Q, Athlon II X2/X3/X4 + Phenom II X2/X3/X4/X6. Ta kritika na Discordu i jinde byla skutečně masivní! Vždyť tam lidé psali, že to do vydání update 4.3 hráli na C2D s GF 550 (Fermi), což bylo daleko i pod původními min. HW nároky (!), ale hráli to úplně v pohodě okolo 30 fps!

EDIT: tahle hra je pro mé děti a i pro mě samotného obrovské (pozitivní) překvapení. Vůbec se nedivím, že hra má zasloužený úspěch, je fakt dobrá!
Dceři jsem účet HoYoverse svázál s mým na PS5 a jakmile zjistila, že na PS5 některé její oblíbené postavy mají k dispozici křídla, zatímco na IBM PC compatible nikoliv, tak chce odteď hrát jen na PS5. Já věděl, že tu PS5 nemám prodávat! :)

@samorost: nakonec to dopadne tak, že PS5 se z obýváku po dvou letech chytání a utírání prachu, a to už jsem ji měl nedávno rozebranou a vyčištěnou s tím, že vyměním ten otravně hlučný ventilátor za nový, přestěhuje do dětského pokoje.
Navíc, dcera jako fanynka anime a Demon Slayer zjistila, že na PS5 je nyní v akci i hra z jejího oblíbeného seriálu, nemluvě o tom, že tam tak nějak je více anime her a v neposlední řadě Hogwarts Legacy. Tudíž to vidím následovně: 28" AOC U28P2A (původně manželčin "pracovní" 4K 10bit IPS ale reálně jsem na něm odehrál většinu hodin na Xbox//PS5) přesunu k PS5, a místo mého hraní všech těch remake/remastered akčních exkluzivních adventure a Gran Turismo 7/Sport, skončí jako mašinka pro hraní anime her a časem se třeba dopracujeme i k těm exklusive hrám. :) Za babku jsem průběžně nakoupil pár klasických LEGO her a pár dalších exclusive her, takže něco tam něco k hraní mají.

Na školu ji nechám starší Acer notebook, jenž nároky na internet + Libre Office / Microsoft Office online (zdarma) + školní MS Teams v pohodě stále pokryje i přes stáří 9+ let (Haswell Refresh, GF 840M, 8GB RAM, 1TB SSDH) a PC poputuje zpět tam kam patří!
Problem solved a já si budu moci do statistiky odehraných her za rok 2023 na PlayStation zapsat více než 10 hodin. :)
Zrovna si pročítám oficiální Discord, sekci technical-help. Vývojáři nebudou mít radost, mnoho lidí hru do vydání verze 4.3.0 hrálo na obstarožním HW jako např. Core 2 Duo/Quad, Athlon II X2, apod.

Těch příspěvků je tam od včerejška tuny! Jsem zvědavý kdo ustoupí první po masivní kritice. :)
Tak bohužel je to tak, vývojáři s vydáním verze 4.0 již před 4 měsíci (Aug 14, 2023) https://genshin.hoyoverse.com/en/news/detail/112650 updatovali min. HW requirements na 4th generation Intel or AMD equivalent CPU.

Před updatem byly min. HW requirements:
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Po
Processor: 4th Generation  Intel Core i5 or equivalent

Zatím to lidem co mají 2nd (2000 Sandy Bridge) a 3rd generation (3000 Ivy Bridge) Intel CPU beží, otázka zní jak douho. Na druhou stranu 4th generation Intel CPU (4000 Haswell) by měla mít úplně stejné instrukční sady jako 2nd a 3rd tudíž by to běžet mělo. :)

V zásadě nemám nic proti tomu aby vývojáři použili instrukční sadu SSE4.1/4.2 pro moderní CPU ale zároveň mohli ponechat o něco méně výkonnou verzi hry pro ty co mají starší CPU, podobně jako např. The Witcher 3 next-gen update, který na AMD Phenom II X4 beží úplně v pohodě ale třeba Cyberpunk 2077 už spustit nejde kvůli vyžadované instrukční sadě SSE4.1/4.2. Jenže GI není Cyberpunk 2077 ale hra zdarma a tam bych čekal, že vývojáři budou podporovat cokoliv co jim potencionálně přinese prachy z nákupů.

Než dorazí deska hodím to dceři na vorvaně (PS5). Radost z toho nemám, protože nám bude okupovat obývací pokoj, pohovku a TV.
@7c (21.12.2023 11:33): díky za info, měl jsem takový špatný pocit, že změnili HW requirements. To by vysvětlovalo proč hra na AMD Phenom II X4 už nejde spustit.

No nic, musím počkat na MB pro Intel Core i5-2500K aby dcera opět mohla hrát na PC. Plus mě čeká kompletní reinstall všeho, to mám radost. :)
@Rapier (21.12.2023 09:55): Zajímavé - vypadá to, že se změnilo nastavení kompilátoru u nové verze a na starších CPU nefunguje (nevím, jestli je to jen teorie nebo fakt) - v google je víc příspěvků od lidí, kterým nová verze na PC nejde...

https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/ ... _seems_to_have_been/

Tj. zkusil bych jiné PC. Nebo mobil případně emulace Androidu na PC (Google Play údajně něco takového umožňuje?). Nebo PS4/PS5.
Hmm tak je to špatný, dcera dohrála. Po aktualizaci na 4.3.0 se spustí launcher ani již nikoliv samotná hra. Hra se jakoby snaží spustit a bez jakékoliv chybové hlášky skončí zpět v lancheru. Oprava, vymazání cache hry + kompletní uninstall, stahování znovu, nic nepomohlo.
Je dnes nějaký výpadek nebo aktualizace serverů? Dcera aktualizovala na verzi 4.3 a když spustí launcher tak se nic nestane, hra se jakoby spustí a skončí zpět v launcheru.
Doufám, že se mé očekávání naplní - Cloud Retainer: dps jako Neuvillette, CC jako Kazuha, létání jako Wanderer... a "bedside manner" jako House :)
@7c (13.12.2023 17:22): dík za info, to jsem nevěděl!

Kdyby to časem PC přestalo stíhat tak mám PS5 v záloze. Zásadně se snažím dětem žádné doplňky do hry nekupovat (až na pár fajn věcí do Minecraftu), tedy rozhodně ne kraviny které slouží reálně jen k tahaní peněz od rodičů, tu chybu jsem udělal u Roblox již 2x a pevně věřím, že naposledy. :)
@Rapier (13.12.2023 11:19): Není problém to přenést - resp. synchronizovat - jen je třeba spárovat HoYoverse účet s PS účtem. Jediné specifikum je, že nákupy a omezení (např. kosmetika specifická pro platformu) vychází z původní platformy (tj. účet na PC umožní jen nákupy na PC a obráceně). PS je prostě "svá" :)

Krom výše uvedeného specifika (párování účtu) pro PS platí, že s jedním HoYoverse účtem může hrát na jakékoliv platformě (PC, Android, iOS, Xbox,...)
@Charllize (12.12.2023 18:59): aha, tak to mi uniklo. Dík za info.

@samorost (13.12.2023 08:40): nejde jenom o sluchátka, ty budu muset koupit tak jako tak, jde i o fakt, že na PS5 se nedají (překvapivě) dělat úkoly do školy a v ideálním případě potřebuji skloubit obě kategorie, což staré železo překvapivě stále pokryje. :)
V neposlední řade tzn. na PS5 začít hrát od začátku, protože nejde přenést účet z PC verze na PS5 verzi.
@Rapier (12.12.2023 18:28): Takže ty si nakonec syslíš PS5 pro své GT7 a dceru necháš chudáka trápit se na obstarožním železe. Ty jsi tedy Herodes. :c)) Kup dceři pořádná bezdrátová Sony Pulse 3D sluchátka a nechej ji si kvalitně zahrát. Máme doma dvoje a považuji je za jeden z nejlepších nákupů za dlouhá léta. Používáme je s kluky i pro online hraní, neboť v pohodě fungují i na PS4. A samozřejmě šlapou i na PC, dokonce i na Nintendu Switch, jen vrazíš ten malý modul do USB-A portu a zapneš sluchátka. ;c)
@samorost (12.12.2023 17:11): vlastním kvůli GT7 a pár dalším exkluzivním hrám jako je třeba stealth série Syphon Filter. Nicméně dcera má starší DELL P2417H monitor, jenž nemá repro (ale také mě nestál ani kačku), takže by si PS5 moc neužila, leda na sluchátkách s 3,5 jackem v ovladači, a tady mám malinko problém, páč troje vhodné Koss Porta Pro nám kabely rozkousal už dávno kocour.

Navíc GI je mám takový pocit primárně online hra, a já na PS5 neplatím online členství. Na PC má hraní online zadarmo, každopdáně dík za tip, ovladač od Xbox Series bych ji na hraní dát mohl, tedy až seženu bluetooth modul.

@7c (12.12.2023 17:21): jo dceru to baví, hodně. Už má postavy na levelu 40+.
@Rapier (12.12.2023 09:54): Genshin Impact běží perfektně i na PS5, takže pokud tuto konzoli ještě vlastníš, máš další možnost, kde tuto hru provozovat. My to doma zatím ani na ničem jiném nezkoušeli, pro hraní s ovladačem je tento titul jako stvořený. :c)
Byl jsem opravdu zvědavý zdali hra půjde vůbec na obstarožní sestavě spustit ale svět div se, ano! :)

Důvodem mého znepokojení byl fakt, že v HW min. requirements autoři https://genshin.hoyoverse.com/en/news/detail/103699 uvádějí Intel Core i5, což vzhledem k absenci instrukční sady SSE4.1/4.2 mohl být potencionálně problém, ale naštěstí není.

Hra běží v nativním 1920*1080 na max. detailech se zapnutým FSR2 (chválu žehnej AMD a faktu, že technologie, na rozdíl od DLSS, podporuje starší Nvidia GPU) s AA Filtrováním16x v hlavním městě okolo 28-35 fps, což je velmi dobrý výsledek na sestavu: MB GA-770T-USB3 ( @MCZ: dík za prodej desky ), AMD Phenom II X4 955 @3,7Ghz all cores, CPU chladič Endorfy Spartan 5 MAX, 16GB DDR3 1600 Mhz, 1TB HDD Seagate 7200 ot/m SATA II, Nvidia GTX 750 Ti 2GB GDRR5, SB X-Fi Platinum, Creative GigaWorks T20 series II repro.

Mladší dcera je spokojená. :) A já také, ušetřil jsem min. 25k za notebook.
4.3  -  "Roses and Muskets"
- nové postavy: 5-star Navia, 4-star Chevreuse, banner rerun: Yoimiya, Raiden Shogun
- nové zbraně, artefakty, eventy
- poměrně zajímavé QoL
@Solidor (14.11.2023 06:34): :.(

Ad boss - tak zlé jazyky by mohly napsat (ok, taky že napsaly, nepřekvapivě), že každý boss je otázka na max. 30 sekund, ale hodnotím z estetického hlediska :) Vlastně jsem rád, že ještě nejsem v téhle "endgame" fázi a třeba 9* 12 Abyss je pro mě zatím cíl a ne jen 150 PG zdarma...
@7c (13.11.2023 17:18): Njn, chce to plánovat :) Konstelace někdy zásadně mění playstyle celé postavy, tak není divu. Osobně zkusím nějaké nahrabat u Furiny a jako další postavu chci řešit až Arlecchino, bude-li vůbec hratelná.

Původně jsem chtěl ještě napsat, že jediný slabší moment je ten nový boss. Vizuálně skvělý, ale jinak žádná zajímavá mechanika, jako u předchozích dvou.
Nečekal jsem, že Mihoyo uspokojí hype, který vytvořili před koncem hl. příběhu ve Fontaine, ale kupodivu to byla jednoznačně zatím nejlepší kapitola GI. Hlavně to tedy táhly dvě nové postavy, Neuvillette a Furina, zatímco ostatní jsou (zatím) trochu upozaděni, ale počítám, že dostanou více prostoru v dalších verzích.

Loni jsem dostaly čínskou operu a letos francouzskou, která bude asi příští rok? :)
Verze 4.2 - "Masquerade of the Guilty" (8.11.)
- dokončení hl. příběhu ve Fontaine
- nové postavy: 5-star: Archon - Furina, 4-star: Charllote, banner rerun: Baizhu, Ayato, Cino
- rozšíření mapy Fontaine
- character quest: Furina
- nový týdenní boss
- nový boss, zbraně, eventy, QoL vylepšení atd.
Verze 4.1 -  "To the Stars Shining in the Depths" (27.9.)
- pokračování hl. příběhu
- rozšíření mapy Fontaine
- nové postavy: 5-star Neuvillette, Wriothesley (+character questy pro oba)
- event ke třetímu výročí
- nové zbraně, bossové, nepřátelé atd.
- QoL vylepšení
Jsme skoro v polovině 4.0 a musím uznat, že mě GI zase jednou upřímně baví. Povedený příběh, zajímavé postavy i nějaké ty nečekané zvraty. Na předchozí poměry i relativně temná témata.

Podvodní části jsou docela zábavné, i když jsem jich čekal víc. Nepovinné World questy nejsou tak neskutečně utahané jako v 3.X a jsou rozdělené do několika linií, které ale směřují k jednomu celku. Nová mapa je vzhledově parádní a nové puzzle a nepřátelé nejsou úplně primitivní ani nechutně zdlouhavé.

Hudba výtečná (ale to je platí už od začátku GI) a ENG hlasy nových postav taktéž. Po dlouhé době se zase jednou nemůžu dočkat pokračování příběhu.

Původně jsem teda chtěl jenom v gacha jenom Lyneyho a Furinu, ale pravděpodobně půjdu i po Neuvillette, protože po dlouhé době se někdo nový jeví jako opravdu zajímavá postava. Dokonce asi i budu ochoten přihodit nějaké peníze navíc, nad obligátní měsíční dvoustovku, jelikož si to tentokrát vývojáři imho zaslouží.

Kdybych měl GI hodnotit tak se podle konkrétního patche/příběhu/postavy/mapy/questů pohybuje mezi 7-9/10 (velmi výjimečně 6 nebo 10), ale Fontaine zatím jasných deset.
Skok na 4.0 -  "As Light Rain Falls Without Reason" - od 15.8.
- přidána pátá země - Fontaine
- nové postavy 5-star: Lyney, 4-star: Lynette, Freminet
- banner rerun: Zhongli, Yelan, Childe
- nová mechanika: potápění (s vlastním soubojovým systémem)
- nové zbraně (vytvořitelné + přidány další placené do Battle Passu)
- noví bossové, nepřátelé, artefakty apod.
- nové eventy
+ QoL zlepšení: mapa má konečně vrstvy, takže lze prohlížet mapy podzemí + zásadně vylepšená party selection obrazovka, která nově obsahuje unikátní animace
Dnes nečekaně vydaný teaser ukazující postavy, a nastiňující příběh, z další země, kterou navštívíme, Fontaine. Měla by být přidána v příštím patchi.

A jako vždy jsou tyhle 2D trailery prostě skvělé. Až je mi záhadou, že se v samotné hře skoro neobjevují.
Verze 3.8 -   "Secret Summer Paradise" (5.7.)
- poprvé od vydání nebude žádná nová postava
- banner rerun Eula, Klee, Kokomi, Wanderer
- hangout event: Kayea
- nové obleky: Kaeya (zdarma v eventu), Klee (za chechtáky)
- jako každé léto bude po omezenou dobu k dispozici nová lokace s vlastním příběhem: tentokrát Bottleland
+ nové eventy, karty do TGC atd.
verze 3.7 -  "Duel! The Summoners' Summit!"
- nová postava: 4-star Kirara
- banner rerun Yoimiya, Miko, Alhaitham, Kazuha
- character quest: Yoimiya Act II
- hangout event Kaveh
- velký update pro karetní "minihru"
- několik nových eventů
Verze 3.6 - "A Parade of Providence" - 12.4.
- nové postavy: 5-star Baizhu, 4-star Kaveh
- rozšíření mapy o novou lokaci
- character questy: Baizhu Act 1, Nahida Act 2
- nový týdenní boss
- hangout event Layla
- nové eventy, zbraně, artefakty, bossové atd.
Verze 3.5 " "Windblume's Breath" (1.3.)
- nové postavy: 5-star Dehya, 4-star Mika
- banner rerun Cyno, Ayaka, Shenhe
- character quest Dehya, Hangout event Faruzan
- vrací se Widblume Festival
- nové i staronové eventy, nové karty do minihry atd.
Verze 3.4 "The Exquisite Night Chimes" (18. ledna)
- nové postavy 5-star Alhaitham, 4-star YaoYao
- banner rerun: Xiao, Hu Tao, Yelan
- rozšířena mapa o novou lokaci (tzn. noví nepřátelé, boss, questy, atd.)
- character quest Alhaitham
- třetí ročník Lantern Rite festivalu (výběr 4-star postavy z Liyue zdarma - včetně YaoYao)
- nové i staronové eventy
- nové obleky: Ayaka (placený), Lisa (zdarma během eventu)

Nedávno proběhla zpráva, že GI už utržilo 4 miliardy dolarů od vydání (září 2020) a to v tom ani nebude započítáno všechno. Uf...
Verze 3.3  "All Senses Clear, All Existence Void" (7.12.)
- pokračování hl. příběhu
- nové postavy 5-star Wanderer, 4-star Faruzan
- banner rerun: Raiden Shogun, Itto, Ayato
- nové i staronové eventy
- nové artefakty
- nová karetní minihra

- ukázka OST ze 3.2 - Boss Theme

Jinak je až neuvěřitelné jaké množství obsahu a jakou rychlostí jsou vývojáři schopni vydávat. Tedy uvěřitelné to je vzhledem k množství peněz, které GI vydělává. Nicméně jestli jsem teprve v polovině hl. příběhu, tak bude v závěru ta hra opravdu extrémně obrovská. A pokud bude nadále takhle vydělávat, tak předpokládám budou pokračovat i po konci "Teyvat Chapter".
Verze 3.2 "Akasha Pulses, the Kalpa Flame Rises"  (od 2.11.)
- dokončení hl. příběhu v Sumeru
- nové postavy: 5-star čtvrtý z archonů Nahida, 4-star Layla
- banner rerun: Yoimiya, Yae Miko, Tartaglia
- character quest Nahida
- nějaké nové a staronové eventy
- nový týdenní boss - Harbinger Balladeer
Update 3.1 "King Deshret and the Three Magi"  (28. září)
- rozšíření mapy o pouštní část Sumeru
- nové postavy: 4-star Candace, 5-star Cyno, 5-star Nilou
- banner rerun: Venti a Albedo
- další dvě kapitoly hlavního příběhu
- character story quest Cyno a Nilou
- velký event v Mondstadtu
- nový bossové, nepřátelé a zbraně apod.

- výroční odměny tentokrát budou mnohem lepší, než loni
- reset bonusů při kupování primogemů
- nepřekvapivě byla oznámena anime série Genshinu, překvapivě ve spolupráci s ufotable, takže minimálně vizuálně bude stát za to

Jinak update 3.0 přidal obrovský kus mapy a obecně je pravděpodobně nejlepším updatem od vydání hry. Navíc ve 3.3 přijde dost zajímavě vypadající karetní minihra.
Update skok na 3.0   "The Morn a Thousand Roses Brings" (24. srpna)
- zpřístupněn čtvrtý region - Sumeru (s tím se pojí nové zbraně, nepřátelé atd.)
- plně zakomponován element Dendro
- nové postavy: 5-star Tighnari (dendro), 4-star (známá z oficiální mangy) Collei (dendro) a druhá 4-star Dori
- banner rerun Zhongli, Ganyu a Kokomi
- pokračování hlavního příběhu (bude ještě ve 3.1 a 3.2)
- character story quest Tighnari
- Collei bude dočasně zdarma v rámci eventu
- verze 3.1 a 3.2 přijdou už po pěti týdnech místo běžných šesti

A ještě anime teaser na Sumeru, protože proč ne, když to dělá i F/GO.
Mihoyo má asi z GI tolik peněz, že neví co s nima.
Verze 2.7 - Hidden Dreams in the Depths od 31.5.
- nové postavy 5-star Yelan, 4-star Kuki Shinobu
- rerun banner: Xiao a Itto
- character quest Yelan act 1
- hangout event Kuki Shinobu
- nové eventy, ten největší z nich v The Chasm

- není to potvrzeno, ale vše nasvědčuje tomu, že tahle verze bude kratší, aby se 2.8 mohla vydat podle původního plánu
Verze 2.6    "Zephyr of the Violet Garden" od 30. března
- nová postava 5-star Kamisato Ayato
- rerun: Venti, Ayaka
- nová lokace - The Chasm
- character quest Ayato
- nový event - festival in Inazuma
- nový boss, zbraně, artefakty atd.

Jinak už jsem zmiňoval skvělý OST (Magatsu Mitake , La Signora Battle Theme) dostane další koncert.
 Verze 2.5  "When the Sakura Bloom" (16. únor)
- nová postava: 5-star Yae Miko
- banner rerun: Raiden Shogun, Kokomi
- nové character questy Raiden Shogun act 2, Yae Miko act 1
- nový týdenní boss, noví nepřátelé
- nový velký event v Enkanomiya

a leak, že ve 2.6 přibude do mapy konečně lokace The Chasm