@MickTheMage (03.01.2013 21:48): Díky, já vůl jsem použil pouze strýčka "Gůgla" a prvních pět stránek mě odkázalo pouze na hru. Přitom část Avesty jsem si pro potřeby jedné práce do školy pročítal, ale tam byl zapsán právě jako Kirsasp... a nespojil jse si to. Na hru se teprve chystám (sleva na jedno euro tomu dala příležitost).
Garshasp je postava stvořená pouze pro potřeby hry, nebo se o ní skutečně píše ve starých perských/afgánských/tádžických mýtech? Nemáte někdo přehled?
@ugraugra (28.09.2012 14:50): Narozdíl od základní hry je ten datadisk fakt špatnej, škoda těch necelých 4 eur, co jsem za to vyhodil. Hrací doba necelé 2 hodiny, zabugované jak kráva, optimalizace ještě horší.
Hydr0gen: A co si tím odkazem vlastně dokázal? Že recenzenti dávají té hře šílená hodnocení? CoD také dostává nezdravě vysoká hodnocení a je to obrovská sra... To nemění nic na tom, že většina jiných "rubaček" je lepších. Myslíš, že Devil May Cry může dostat vysoká hodnocení? Nemůže. Proč? Protože je ta hra na většinu recenzentů moc obtížná a nepochopitelná... A další problém je, že v každé druhé recenzi na nějakou "rubačku" vidíš, jak je dělána podle GoW - nevím, kde to ty recenzenti berou, protože jediné Dante's Inferno je gameplayem hodně podobné GoW, ale ostatní se podobají jiným hrám nebo jsou originální (GoW kopíruje mnoho jiných starších her), ale podle pánů recenzentů jsou to kopie GoW.

Já tento žánr mám hodně rád, ale GoW mi spolu s Dante's Inferno přijde jako nejméně zajímavá hra. Možná to je kvůli tomu, že si autoři snaží hrát na hrozivě epickou hru, což zkousnu v minimu případů, možná to je hrozivě nesympatickým charakterem nebo nezajímavým bojovým systémem...
Hydrogen: Vžij se do situace člověka, který není vyloženě fanda rubaček, ale přesto si občas rád zarube a hnusí se mu Kratos + celej ten svět, ve kterým ta nepříčetná opice, se statusem poloboha, pobíhá. Tak já jsem jeden z těch lidí.

Raději proto zůstanu u Conana pro PC (2003), Vikinga (2006) a Conana (2007) na PS3 a přikoupím si tady Garškrpála, než aby mé smysly trpěly u GoW. :D