Dobrý den, mám forza horizon 4,doplnek k tomu lego speed Champions. Klasicka forza mě jede, ale nemůžu se dostat do Lega, můžete někdo poradit? A jde pak libovolně přecházet z Lega do klasického horizonu a zpet(jezdit s lego autama a pak zase s normálníma) Děkuji za odpověď!
Zdravím mám Forza Horizon 4 a doinstaloval jsem si LEGO Speed Champions. Nevíte někdo jak se přepínat mezi LEGO a normální Forzou? Teď jsem pořád v LEGU. Díky
Xbox One S ovladač funguje včetně impulse triggerů, protože hra (i další z Windows Store) má nějaký proprietární Windowsí protokol na ovladače. Nicméně klasickej Xinput by to mělo podporovat taky. Takže netuším, proč ti to nejde...
Ahoj pařmeni prosím o radu kopuil jsem si ovladače, že se synem zapaříme ale nereaguje ovladač typ: Marvo Li-Ion GT-60, bezdrátový (PC), na ostatní hry jde, ale na tuhle hru ne dá mi někdo tip co s tím ? fungujou Vám ovladače a jaké?
Pustil jsem jsem se do kreslení proužků na třetí auto. Tentokráte Ford Shelby GT350R. Po předchozím Mustangu GT je to tak už druhá varianta ikonického sporťáku (je to holt jedno z mála muscle car na světě, které mi nepřijde jako šmejd). Začínal jsem ale s Ferrari 488 Pista.

Stále mám nejraději právě Ocean Blue Pistu a Grabber Lime Mustanga GT. U toho Shelby GT350R si ještě musím vybrat mezi Grabber Lime, Rapid Red, Velocity Blue a Twister Orange.

Btw i to kreslení proužků dá u Forzy Horizon 4 trochu zabrat, neb třebas všechny Mustangy jsou křivé jak paragraf. Nevím, jak je to možné, ale ještě nikdy jsem u nich nevytvořil navazující čáru přes celou karoserii. Vždy to musím posunovat, aby na sebe cca pasovaly. Asi je každá strana vozu jinak velká. :)
@Jab (07.08.2020 10:10): Díky. Ze stránky sice nic nefungovalo, ale nasměrovala mě na podporu a ti už mě nasměrovali do nastavení soukromí ve Windows. Měl jsem tam vyplé ověřování účtů, takže hra vlastně nemohla ověřit věk.

Včil už to všecko šlape jak na drátkách. Teda musím čekat 24 hodin než budu moct zase prodávat. :D
Což mňa štve, protože mám na skladu pár hodně lacino koupených aut. Doufám, že mezitím nevyskočí cena Truena, když mě chybí necelý milion kreditů.
Potřeboval bych poradit. stáhnul jsem si originální verzi Forza Hozizon 4. Hra se v pohodě načte vše v normální ale při vstupu do závodu už na úvod po videu tak zmizí krajina a cesty a zůstane jen obloha a směrová šipka, auta vidím i fanoušky a nic vic už ne.
děkuji za každou radu
Nevím, co to je za hru páč to předešlé s autama mě totálně odradilo, ale tohle je celkem nářez ta grafika !!! Arkádovost mi vůbec nevadí. Hudba příjemná.
@HarryCZ (20.05.2020 15:29): Zkus se podívat do správce úloh, do služeb a jestli tam nemáš "NahimicService" a tu vypni.

Je to něco od Asusu a jejich audio ovlačů, který stejně nikdo nepoužívá (Sonic Radar, Sonic Studio,...). Co jsem se dočetl, tak to je zbytečný a dělá to jen neplechu ve více programech/hrách a lidi na to nadávaj.

Měl jsem podobný problém, hra se mi teda spouštěla, ale furt padala asi po minutě hraní. Od tý doby, co jsem tu službu vypnul, vše jede jak má a to jsem předtím zkoušel skoro všechny tipy, který jsem na internetu našel.
Jab no když na ty doplňky najedu vše mi píše nainstalované na vašem zařízení a když najedu na Microsoft Store u všech mi to píše spustit žádné spravovat ani nic tak si myslím že je vše ok ikdyž když žádám instalovat a vyberu své PC tak zo píše pokusíme se instalovat na vaše zařízení čekám 10 minut a nic ale u všech mě to píše že jsou stažené a nainstalované tak nevím
Zdravím mam problém z spušťením hry mám origo na PC FH4+ doplňek ten Car pass,Vip, Ostrov pokladú atd ale po spuštění se objeví ten obrázek a asi po 30 sekundách se to vrátí zpátky na plochu a konec když najedu do nastavení/hraní/Síť pro Xbox tak mi to píše že je problém že hry pro více hráčú nemusí fungovat atd atd a nevím co s tím před koupí toho doplňků Ostrov pokladú atd atd to jelo normálně poradí někdo???? Díky za odpověď
@Bursoft (04.05.2020 10:32): Ono je tak trošku zázrak, když se do hry vůbec dostanu. Někdy to spadne už při načítání do hry, někdy až po pár sekundách "ježdění" po světě (někdy mám to štestí jet i minutu :D). Hra na pár sekund zamrzne, objeví se asi na vteřinu šedá obrazovka a jsem na ploše, žádný error, nic.

S BIOSem jsem nikdy nic nedělal a úplně se necejtím na to, se v tom hrabat.

Na ofiko supportu nedoporučují overlaye jako právě MSI Afterburner, Riva Tuner a tak. Stejně mohu vyzkoušet, ale vůbec netuším, jak overlay nastavit. Zatím mi to moc nejde, nemůže to být tím, že hra nejde spustit ve fullscreenu? Sice se to jako fullscreen jeví, ale ve skutečnosti to jede právě ve windowed fullscreen a "real" fullscreen ani snad nejde nastavit...
@Pajas (04.05.2020 10:23): Ještě můžu střílet do vzduchu - zkus vypnout online režim (dělá se to nějak debilně až když jsi ve hře), podívej se na verzi BIOSu, jestli není nějaká nová a neřeší problémy s HW kompatibilitou (třeba RDR2 při launchy měl problém na AMD chipsetech, které se musely flashovat na nové verze), zapni si třeba v MSI Afterburner ve hře ukazatel vytížení CPU, GPU, jejich teploty atd., jestli není nějaký zádrhel přímo v noťasu...

Když ta hra spadne, vyplivne nějaký error nebo vůbec nic?
@Bursoft (04.05.2020 10:09): To jsem taky zkoušel, sice už nevím, jak se dostat po vypnutí explorer.exe zpět do hry, protože alt+tab samozřejmě taky nefunfuje a lišta taky ne, ale jednou se mi to myslím i povedlo a výsledek byl stejný.

@Jab (04.05.2020 10:13): Daleko od pravdy nejsi, ticket je přiřazenej někomu, kdo nebyl aktivní už 2 měsíce. Nezbývá mi asi nic jiného, než čekat na update hry nebo nový NVIDIA drivery.
@Jab (04.05.2020 10:02): Jo, to zkoušel, včetně snížení rozlišení a snížení detailů na minimum, ale bohužel. Z toho, co zkoumal, to vypadá, že mu to spadne v otevřeném světě, nikoliv v samotném závodu.
Neměl jste nebo nemáte někdo problém s pády hry na plochu? Kluk si to koupil a po různě dlouhé době (obvykle od pár vteřin nejdéle do minuty) mu hra spadne. Hraje to na tomhle notebooku, tudíž splňuje i doporučené požadavky, možná to jen trochu zaostává na RAM. Hru si pro zajímavost nainstaloval ke mně na hlavní PC a jede to bez problémů, ovšem neřekl bych, že by za tím měl jednoznačně být HW rozdíl. Samozřejmě zkoušel aktualizovat ovladače včetně instalace starších, vypnutí antiviru apod., ale problémy přetrvávají, akorát se mění doba pádu, ale většinou déle jak minutu hra nejede.
Kdyby měl někdo zálibu v oranžových Mustanzích. :) Jezdí to hrozně (Focus RS by si jej namazal všude krom "Drag Race"), ale od běžných "Muscle Cars" už tam pokrok je. A s pár nakreslenými čárami vypadá dobře. :) Btw je to víceméně kopie barevné variace, která je teď v prodeji. Jediný rozdíl je, že u originálu nedosahují pruhy až k okrajům (asi se tak lépe malovaly :)). Jinak jsou tahle auta s pár úpravami celkem fajn na driftování i pro začátečníky. Na rekord to není. Ale tři hvězdy s tím dáte celkem pohodlně.
@Widl (24.03.2020 11:50): já vím hodně lidí s tím zápasí a tvrdí že to je naopak. Já jezdím Forza Motorsport 7 s Limit Aggression na On a Drivatar AI na average. I tak s oblíbeným Lamborghini Miura P67 dojedu tak čtvrtý v nejlepším případě. :) Nicméně AI do mě nebourá.
@Widl (17.03.2020 20:19): už Ti někdo prozradil, že je nutné AI (v nastavení Drivatarů) přepnou z Limit Aggression Off na On? V ten moment se AI začne chovat slušně. Já jezdím s tímto nastavením a je o v pohodě.
Připravil jsem si takovou menší brutalitku.

Share code: 545 632 517 (návod na vyhledání zde)

Je to moje vlastní varianta závodu Colossus. 26,5 km, není tam jediná vracečka. Kdo si troufá? :)
@Rapier (17.03.2020 19:39): Tam mě ta debilní AI štvala tak moc, že jsem to vydržel tak 3 hodiny. U arkády se to ještě dá, když tě někdo vytlačí z trati, taranuje, kříží stopu, nic hroznýho se neděje, rychle se to dožene. U Motorsportu už je to o poznání horší a přišlo mi to vyloženě nefér. Nervy mám jen jedny :)
Nová komunitní pravidla, aby byla hra sluníčková pro všechny: odkaz

Pobavil mě zákaz mít na dodávce nápis "Free candy" :)
Tuhle stránku jsem přidal do odkazů. Hned na začátku je tam i tabulka, kde jsou ty kódy rovnou (pokud nějakou barvu značky znáte třebas podle jména).

Vytvořil jsem s tím třebas novou barvu pro svou Pistu. Imho jsem s tím trefil jackpot. Nádherná kombinace. :)

Btw dotyční tam vám vyrobí (ve hře) vámi zvolenou barvu i na zakázku (podle fotky). To má tak někdo hodně času. Každopádně palec nahoru. :)
Včera jsem si vytočil jakýsi jeep, se kterým jsem chvilku před tím jel misi. A líbil se mi jeho odpich. Tak jsem si na něj navěsil všechna možná vylepšení a vzniklo monstrum s výkonem asi 680 kW :) Jízda s tímhle je fakt nepřekonatelná prdel :) Jak to okamžitě protočí všechna kola na sešlápnutí plynu, to mě rozesmálo na celé kolo.

Připomnělo mi to jeden starý vtip:
"Na křižovatce vedle sebe stojí milionář - ten má Porsche a řidič trabantu. Naskočí zelená, oba přidají plyn a trabant zmizí milionáři z dohledu. Tak se naštve a koupí si Ferrari. Znovu tatáž situace na křižovatce, naskočí zelená a trabant se opět ztratí z dohledu. Milionáře to už tak naštvalo, že si koupil Lamborgini Diablo. A opět se setkal se stejným trabantem na křižovatce. Naskočí zelená, oba vyrazí a jedou hodnou chvíli vedle sebe. Po chvíli stáhnou okénka a milionář se ušklíbl na trabanta: - A co uděláš teď, frajere? - Zařadíme dvojku."

Má to nějaký konec? Připadá mi, že mám pořád plnou mapu závodů a neustále přibývají. Ne, že by to vadilo, jen se divím údaji 11 hodin na HLTB.