Huracán Performante mě moc nenadchl. Stock docela jde. Ale když jej vylepšíte, tak jste rychle v X-class, aniž by byl lepší jak dosti S2 aut. No a barvit jej taky není moc radost. Těch možností je tam málo a přebarvování i pitomého kola odstraní "nálepky" přímo od Lamborghini (ie italskou trikoloru a nápisy "Performante"). Pista u mě nadále vede. Spolu s McLarenem 720s Spider.
Zvedám hodnocení. Je to super. Aston Martin a Audi mě baví. Jen jezdím po tom parádním světě, sbírám projeté cesty, cedule a radary a mám se krásně :)
Konečně se v příštích týdnech objeví Lamborghini Huracan Performante (nejvíce žádané auto v rámci wishlistu).
@Duški (03.01.2020 22:22): Stáhni určitě z microsoft store xbox console companion (stejně jej budete potřebovat). Tam pak v levém panelu klikni na Microsoft Store, pak najdi příslušnou hru a vpravo vedle koupit klikni na tři tečky a uplatnit kód.

Btw tenhle týden je zdarma Aston Martin DBS Superleggera, pokud se někomu líbí ten předek (osobně preferuji starší Vanquish).
Potrebujem poradit..kupil som si cez kupgame.sk forza horizont 4 pre syna..poslali mi elektronicke licence.. neviem gde mam stiahnuť hru a dat tam tie kody..
Dobrý den chci se zeptat stáhl jsem si Forzu Horizon 4 a po zapnutí mi napíše nenašli jsem soubor FH4_AutoUPW.exe mohl by někdo poradit co mám dělat?
S updatem přišla Pista, tak ji teď používám nejčastěji.

První verze
Druhá verze (širší černý pruh) v noci
A konečně s podpisem mistra

Stálo mě to překvapivě docela dost hodin. Jednak namíchání téhle metalické modré. Druhak pak to "pruhování", neb na FH 4 se v tomhle dost projevuje, že je to hra primárně na Xbox (tzn. tohle se ovládá dost krkolomně). Jakékoliv vlastní značky i křivé čáry navíc při blízkém pohledu vykazují velmi ohavné zuby. To designování je tam asi trochu nouzovka.

P. S. K dispozici jsou obě i ke stažení. Samozřejmě bez podpisu na dveřích. :)
Zdarec, chtěl bych se zeptat, jak mohu sdílet fotky ze hry ( PC ) na účet a klub na Xbox Console Com... ? Díky na radu.
@Rapier (17.09.2019 22:13): To je s rewindem malý problém. V živém závodě je ale rewind spíše na škodu. Můžeš zkusit najít "guildu" (tým) a jezdit s ním a s jeho pomocí. Řekl bych ale, že ty lepší budou brát až "ranked" hráče.

Btw nějak jsem se na ofiko stránce vyšplhal až na tier 5. Dokonce do šestky není daleko. Stačilo by jen vždy jednou za den hrát FH 4 (po 22 dní) a tam hlavně skillovat. A přidat trochu hraní trojky (tam mám 1768 ze 3000 bodů). Akorát tedy nevím, k čemu ty tiery vlastně jsou (krom asi lepších odměn - ale ty jsou i tak dost crapppy). :)

Vaše skóre btw viz https://rewards.forzamotorsport.net/en-US
@Jab (17.09.2019 22:08): je to možné žes to někde psal. Já osobně mám problém u závodních her hrát kariéru. Nikdy u toho nevydržím do konce (grindování nemusím), a tak začnu jezdit MP nebo jen tak pro radost se snažím překonat sám sebe (případně kamarády a kolegy) na split screenu nebo ve free pojezdu. Ta AI, respektive jak jezdí se mi tak úplně nezamlouvá ani v FM sérii. Člověk je skoro na bedně a pak mě AI srazí ..... a ztrátu už nedoženu.
@Jab (17.09.2019 21:45): ale no tak. Posílat někoho k čertu kdo se slušně zeptal se snad nedělá ne?! Nic jsem tím nenaznačoval, a už dříve jsem tady říkal že nemám FH4. Prostě mě to jen zajímalo za jak dlouho se dá dohrát kariéra. Nic víc v tom nehledej.

@Bursoft (17.09.2019 21:53): rozumím. Multiplayer je to co mě taky nejvíc na Forzách baví. I když to jde i přes internet, respektive u FH série jen přes internet, u FM série mě ještě více baví závodit na splitscreenu.
@Bursoft (17.09.2019 22:03): Z nich už mám mimochodem také vše hotové. Až na ty drifty. Ty mě tolik nebaví. Tam jsem jen všechny dojel alespoň na jednu hvězdu. I z těch stories/ bussiness mám vše. Tedy opět až na drift club. Nový obsah už pro mě ve hře není. Pokud nepočítám ten mulťák. Ale to by bylo jen vždy jiným způsobem nové peklo. :)
@Bursoft (17.09.2019 21:53): Když dogrinduješ klaksony a oblečení, tak ti konečně padají jen auta a prachy. Ale to vyžaduje měsíce hraní navíc, kdy bych jen opakoval závody. Mulťák jsem párkrát hrál. Ale pokud bych se chtěl dostat mezi "ranked", kde už se ostatní nechovají jak banda idiotů, tak bych musel zase delší dobu hrát právě s těmi idioty (kteří tě killnou i když jsou ve tvém týmu). :(

Btw, a to bych chtěl zdůraznit, závodů je méně než ve trojce. Tam se tedy opakují, kdy ti nový závod přidá několik dalších již v třebas jinak odjetých závodech. FH3 v tom tedy švindluje. U čtyřky je těch závodů méně, ale jsou zase originální. Což je za mě v posledku plus.

@Bursoft (17.09.2019 21:53): Nah. V tom levelování se vyloženě píše, když ti další level má odemknout další závod. Tak jsem na lvl 20 za ten road racing dostal ten Goliath. Ten je btw poslední. Nic jiného tak vysoký level nepotřebuje.

Btw je to výsek mapy. Ubral jsem speed zóny, trapy, drifty, skoky atp., aby se v tom dalo orientovat. I ty show events, ale ty mám také splněné.
@Rapier (17.09.2019 21:43): Je pravda, že ten SP obsah tady je dost chudej (pokud se teda neotvírají nové a nové závody zvětšováním vlivu i za 16. lvlem v každé kategorii - je jich tam většinou 25, ale vliv lze získat jenom dohráváním už odjetých závodů znovu a znovu). Nevím, jak to funguje v Motorsportu, ale tady se hrozně blbě získávají nový auta, tudíž tě to za chvíli začne omrzovat. Tvoje oblíbený Lambo Miura tu stojí 1M kreditů, ale ze závodů, když se ti zadaří, dostaneš 15 tisíc třeba. A to zdaleka není drahý auto na poměry FH4. Tudíž se musíš spolíhat na kreténský kolo štěstí, že ti buď padne auto nebo větší obnos peněz, ale 8/10 případů jsou jenom debilní oblečky nebo ještě debilnější klaksony, který jsem neměl nikdy potřebu měnit.

Jiná to potom je v MP, s kámošem jsme asi 2 hodiny blbly pořád dokola na jednom okruhu a snažili se bavorákama dát nejlepší čas na kolo. Řekl bych, že největší potenciál je právě multiplayer s kamarádem.

@Jab (17.09.2019 21:45): Podle mě jich máš málo.. až se dostanu k PC, tak to ještě zkusím potvrdit, ale na otevírání závodů je důležitý otvírat další a další levely pro danou kategorii, který se ti nutně nemusí otevřít dohráním všech momentálně dostupných závodů. Levely dostáváš za vliv a vliv se myslím upravuje podle % obtížnosti stejně jako peníze. A když se v tom ohromně nepřehledným menu proklikáš na ten souhrn všech dosažených levelů a nějaký si rozklikneš (např. silniční závody - LVL 16, tak vidíš, že je jich ve skutečnosti 25 - podle mě se novými lvly dál otvírají další závody).
@Rapier (17.09.2019 21:36): Jakmile ve FH4 dohraješ obsah, což se dá během měsíce určitě, tak už leda dokolečka grinduješ. Dá se hrát také dokolečka onlajn závody. Ale to je svým způsobem také jen jiný styl utrpení. Weeklies btw využívají také již existující obsah. Po čase tam prostě není nic nového.

Snad tě to takhle uspokojí. ;)
Když jsme u toho, jde na tom debilním MS Storu nastavit nějakej hlídací pes na slevy? Stejně jako wishlist na Steamu..
@Kwoky (17.09.2019 20:36): Gratulace do podkrovního bytu v Brně. :) Game Pass je asi fajn ale raději hry vlastním pokud je opravdu chci hrát dlouho. A zrovna Forzy si o to říkají, tohle je trvanlivé zboží. :)
Dnes je můj poslední den v této hře,protože mi vyprší měsíc Xbox game pass for PC. A dnes jsem asi konečně pochopil, jak funguje vylepšování aut (to brzo teda). Vzal jsem střep, nasázel do něj upgrady a nastavil auto dle chuti. No... Dneska půjdu spát pozdě. Ono to zatáčí!!! :)
Pro všechny fanoušky Motorsportu jsem natočil svou jízdu s lambem v tej stověžatéj Praze kde je blaze.
Jedno video s a jedno bez telemetrie. S výjimkou jednoho lehkého škřábnutí boku na konci jsem to zajel celkem čistě, tedy až na ty drifty, ehm. Budu s tím muset něco udělat. :)
@Rapier (15.09.2019 19:14): Díky. Jen se mi potvrdil názor, že bude potřeba šoupnout s pružinami, tlumiči a stabilizátory. Ten podvozek je od pohledu příšerně měkký. Správně by auto, pokud máš málo plynu, v zatáčce mělo nejdřív celé ujíždět do strany (jinak řečeno - měla by kvičet přední i zadní zatížená guma současně). To tvoje se okamžitě přetáčí, jako by zadek vůbec nedržel.

Tohle je teorie. Víc ti k tomu tedy už asi nenapíšu, protože tu hru nemám a nemůžu to vyzkoušet. A "chytráka" dál dělat nechci.

EDIT: To přidání plynu v 4:53, kdy se auto celé "opře" doprava dozadu - brrr :)
Kwoky zde jsem nahrál nové video, stejná trať, stejné auto a na začátku videa mám všechny nastavení vozu. Některé zatáčky projíždím bez plynu, protože v opačném případě by se mi auto rozkolíbalo a šlo do smyku/hodin. Ono se to nezdá ale tohle lambo je bestie. V šikanách se nedá jet na max. protože auto jde okamžitě do smyku/hodin. I ten finální sešup z kopce k cílové rovince je zrádný jak lze z videa vidět. Stačí méně nebo opožděně brzdit a relativně jednoduchá zatáčka je past a driftuji. Driftovat jsem nechtěl, nebyl to záměr. :)

Upozornění: video je nahráno v 720 SDR na Xbox One a vizuální kvalita je na poměry PC nic moc. One Drive umí sice upcalovat do 1080p ale stejně to není nic moc, v reálu Forza Motorsport vypadá stejně dobře jako Forza Horizont 4 na PC. Mám FM7 digitálně (tedy dostupné i na PC) takže až budu mít vy-reklamovanou case a znovu smontované PC s Windows 10, pak zkusím přes Nividiu nahrát kvalitní video.
Já bláhový jsem si říkal, že už jsem z "kola RNG" vybral všechny klaksony, takže to už nějak půjde. Naneštěší ty hadry, co je možné si vytočit, neustále přibývají, čímž se daří vytočit leda Jaba. Teď jsem dostal růžové rukavice a další nesmysly... Asi se mám nechat upokojit tím, že mi jednou vypadl i Bugatti Chiron. No ale... Co je to proti rukavicím.
@Kwoky (15.09.2019 10:46): Tak zase starý Lamba jsou proslulé svoji divokostí. Plus je to starý auto vyrobený v garáži.

A někdy se povede vyrobit i nový auto takto.. Poslední BMW M3/M4 je prý hrozný na řízení, nevyzpytatelný a na mokru nebezpečný pro lidi, co úplně neví, jak se chovat se zadokolkou..
@Kwoky (15.09.2019 10:46): natočím video z druhého pokusu + video z nastavení ladění vozu v FM7. Ono to možná tak nevypadá ale když máš +/- 100 Km v zatáčce které je táhlá tak prostě fyzika je prevít.
@Rapier (15.09.2019 10:04): Taky ti "by voko" neřeknu, co přesně je špatně. Ale vím jistě, že kdyby se mi auto pod rukama chovalo takhle, tak bych to nastavení rozebral na šroubky, abych zjistil důvod :)
@Kwoky (14.09.2019 23:41): k tomu podvozku. Na rovinu, já nejsem žádný zkušený závodník a v těch volbách k ladění co tam jsou se moc nevyznám. Obvykle jezdím s autem tak jak je by default nastaveno.
@Bursoft (12.09.2019 16:34): "PS1 a PC hraju vždy na klávesnici" Jsem na tom stejně. Většinou se dá nastavit odezva klávesnice ve hře, nebo ve Win, nebo v BIOS. Tímto jdou pěkně ukočírovat i některé konzolové hry na PC emulátoru.

"nehratelné pro mě bylo jenom GT Legends" Pre mě Sports Car GT, bez volantu ani prd.
@Kwoky (14.09.2019 23:41): obsahuje. Je to simulátor. Ber to ale tak, že na půl plynu v zatáčce 100 km/h, těmhle starým autům dost často ujíždí zadek.
Moderní auta se chovají úplně jinak. Zítra uploadnu nové video, jen jednou jsem dostal hodiny. :)
@Rapier (14.09.2019 12:38): Jestli jsem viděl dobře, tak se mi zdá, že to má špatně nastavený podvozek. Obsahuje hra možnost úpravy nastavení? Kolikrát jsi jel na půl plynu a stejně se to "urvalo". To není normální.
@Rapier (14.09.2019 22:50): Aha, já myslel že to je nahrané ve full HD když to tu možnost přehrání nabízí.

No pamatuju si jak tu někdo dával screeny natípané z PS4, tam byl ten výsledek taky úsměvný.
@Fritol (14.09.2019 17:47): video je nahrané v 720p. :) Naopak Forza Motorsport 7 vypadá velmi dobře (HDR) ale na Xbox One lze nahrát video je v 720p (10 min max.) nebo 1080p (5 min max.). Když totéž pustím z uloženého tracku vypadá to fantasticky.

Docela jsem zápasil s tím jak nahrát video a jak ho nějakým způsobem na Xbox One sdílet. To není tak snadné jak na PC. To video má docela brutální kompresi, samotná hra vypadá jako na PC.
@Rapier (14.09.2019 12:38): To vypadá strašně, jak Forzy z X360, troufl bych si tvrdit že i hůř. A kvalita toho videa taky bída, mám to na Full HD a stejně to vypadá otřesně. Nemají to moc vychytané...
Bursoft: tak konečně vím jak na Xbox One pořídit videozáznam a jak ho sdílet. Doufám že to bude fungovat, zde je můj pokus s 1967 Lamborgini Miura .

Jako ukázka jízdního modelu myslím že ideální.

EDIT: to driftování ve videu nebyl můj záměr, na controlleru, se všemi asistenty off (nebo simulation) s výjimkou stopy brzdné dráhy a automatické převodovky, je peklo ukočírovat tyhle vozy. V druhém kole jsem to už zajel relativně čistě a dokonce o cca 20 sec rychleji než kolo první. No jak říkám jiná liga než Forzy Horizont.
Zdravím prosím může někdo poradit? hraju forzu 4 na pc a kdyz chci ulozit treba prelakovani auta a dam ulozit napise my to SOUBOR NEBYLO MOZNE ULOZIT zkus ulozeny soubor otevrit znovu. a pise to porad a kdyz vypnu a zapnu hru tak mam odjete jen dva zavody a ne ty co predtim. reset pc jsem zkousel. Diky moc vsem
@Jab (13.09.2019 21:19): nevlastním, viz. můj profil a aktuálně aktuální seznam her co skutečně vlastním na poličce. Jezdím Motorsport 7, kvůli Motorsport 6 (exclusive for Xbox One) jsem si koupil svou první konzoli. :) PC hráči mohou být Microsoftu opravdu vděčni, že si to mohou zahrát, na rozdíl od konkurence. I když bez split screenu.

Horizonty jsou fajn ale kdo jednou zkusí Motorsport a chytí ho to, nebude se chtít vracet. Já si taky myslel, že nejsem ten typ na okruhy (raději Rally) ale .... to Ti prostě nedá! Zkusím na Xbox One odjet trať a uložit replay, případně ji pro ukázku sdílet ale já jsem zatím stále těžký amatér tak se mě moc nesmějte až to publikuji.