@Degesh (14.01.2021 12:17): Z redditu. Má to něco společnýho s těma obslužnýma MS programama. Koukni, jestli máš updatovaný Xbox game console, xbox game bar, xbox, koukni do MS storu a nech si aktualizovat všechny programy atd..
Hey. I had the same problem. I can not fix it, but there is a handy workaround. Apperently it has to do with one of the xbox services called "xbox live game save". So whenever I get the error message "the file failed to save. please try your save again. (0)" I tab restart the service.

Here is how it works: press the windows key + r and type in the window that opens "services.msc" and click on ok. You scroll down to the service "xbox live game save", right click it and press restart. After that, when Forza tries to save again it works for me. You can force save your game when you do a paintjob on any car.

Maybe restarting the service will also help with your loading issues.
@Degesh (14.01.2021 07:34): Hele já fakt netuším. Já jsem kdysi hrál 3 dny po sobě a od 4. dne se hra prostě nechtěla spustit. Zničehonic, žádný update jak na hru nebo Windows nepřišel. Nepomohlo vůbec nic, co znám za triky, tak jsem to odinstaloval a od té doby jsem na to nesáhl.

Můžeš zkusit reinstal hry třeba, ale to jsou takový věci, že když nevím, tak prostě zkusím to nejjednodušší..
@Bursoft (13.01.2021 16:34): když bych hru resetoval nebo proste co mam od začatku udelat pro to aby se mi ukládal ten postup. kdyby to nejak jslo ze zacatku tak to klidne resetuji. může to být třeba tím že sem to uplne poprvé nesynchronizoval hru s xbox cloudem a hral sem a synchronizoval sem to až když sem to zapl po druhé?
@Bursoft (13.01.2021 16:34): jak nebo kde si můžu nastavit hru do online/offline režimu nebo v tom firewalu? jenže me se to uklada ale strasne divne. ja vjedu do domu vyjedu ven udelam nejaky zavody a kdyz to znivu zapnu tak zase znova. ale dnes sem udelal zavody vjel do baraku vypnul hur pak ji zase zapl a ono se mi to objevilo nekde 2 zavody pred vjezdem do domu
@Degesh (13.01.2021 15:59): A nemáš nějaký problém s připojením? Nemáš hru nastavenou v offline režimu? Popř. se kouknout do firewallu, jestli ti neblokuje hru.

Potom semtam pomáhá přeinstalovat MS služby přes powershell, dá se na to vygooglit příkaz.

Jinak pevný nervy, já neznám osobně člověka, kterej by neměl s microsoft službami problémy.
@Marci (13.01.2021 15:11): jeste mi to když si chci vyfotit auto nebo uložit lak na auto nebo vyzvednout darek tak mi to hodi že : nepodařilo se stáhnout. zkuste to pozdeji. nemuže to být tim. a po případe že jo tak jak to vyřešit
zdravim. potreboval bych pomoct. koupil sem si forza horizon 4 a vždy když nahraji nejaky postup a hru vypnu a znovu zapnu tak se mi to neuloží a musim dealt vse znova. napr dnes sem nahral 150 000 tech bodu do exhibice a hra mi spadla . zapl sem ji a musel sem jet znovu první závod
Zkus tohle:

"1. Click Start , type services.msc in Start search box and hit Enter.
2. Right-click the Peer Networking Grouping service and select Properties .
3. Check if the service is started; if not, right-click and select Start .
4. You may also set the Startup type to Automatic under Properties .
5. Click OK .
and restart the computer.
if that dosent work. do this to.

. Run command Prompt as administrator
2. Type "netsh" and press enter
3. Type "int teredo" and press enter
4. Type "set state disabled" and press enter
5. Type "int ipv6" and press enter
6. Type "set teredo client" and press enter"

https://forums.forzamotorsport.net/turn1 ... to-Horizon-Life.aspx

Vím, že konkrétně s tím Teredo je ve FH4 dost problémů, pokud nepomůže postup nahoře, můžeš se na to zaměřit při googlení.
@Marci (02.01.2021 00:37): @Jab @Bursoft @USER47

Každý je jinak citlivý, omluvil jsem se, nemusíme se v tom šťourat, nebo ano?

NET mi jede přes kabel, hrál jsem hry WOT, Atlas, Ark, GTA5 on-line a další, takže podle mě NET to nebude.
Zkusil jsem ten nehodnocený scénář a výsledek "nula" napsalo to "Hledání relace pro scénář ......." Kdybych věděl jaké informace je třeba pro radu, tak to napíšu, myslel jsem, že to bude nějaká prkotina.
@Preetor (02.01.2021 00:26): "dal jsem základní informace a místo toho, abych dostal odpověď, tak mi napíše @Kwoky, abych nedostal čočku v on-line, takže na normální dotaz, urážky a výsměch. Moralizujte si své děti."

1) Nepodal jsi žádný základní informace. Napsal jsi "nemůžu hrát on-line", což je informace k ničemu.
2) Přečti si znova co Kwoky napsal. Nejsou tam žádný urážky, výsměch ani moralizování. Jen informace o tom, že hra má minimální level requirement pro online. Není tam žádný hodnocení tvýho skillu, kterej tu pravděpodobně nikoho nezajímá.
Nebo se to prostě rozhodlo, že přestane pracovat. Já jsem nedávno hrál Forzu asi 3 dny po sobě a čtvrtý den, bez jakékoliv změny, updatu, čehokoliv, mi prostě nešla zapnout. Exe soubor se na chvilku objevil ve správci a potom se sám vypnul. Updatoval jsem co jsem mohl, nic nepomohlo, tak jsem to odinstaloval a už neměl nervy to zkoušet znovu. Prostě microsoft no.. Nikdy jsem neměl s hraním online tolik problémů, co na jejich systémech..
@Preetor (02.01.2021 00:32): Těch možných řešení je asi tisíc. Vypnout antivirus, updatovat hru (přes microsoft store v nabídce start) a windows, spustit hru jako "administrátor". Podpora je lepší řešení, anžto jde o extrémně častý problém a má mnoho různých příčin. Plus ty sám do toho zrovna více světla nevnášíš.
@Preetor (02.01.2021 00:26): Tak výsměch to nebyl, to si nemyslím, spíš to tady všichni pochopili tak, že ti nejde hrát online závody, ne že se nelze vůbec připojit na server. Ale aspoň jsme se někam hnuli. Internet je přes wifi nebo lan?
@Marci (01.01.2021 18:40): mimochodem díky za radu co jsi psal, takže musím jezdit ty "rychlý scénáře", aby se mi odemkl hodnocené, zkusím.

Ještě jednou se všem omlouvám, jsem zvyklý na jiné jednání a omylem jsem ho přenesl sem.
@Marci (01.01.2021 18:40): Já jsem se slušně a pokorně zeptal
"Zdravím všechny v novém roce, prosím o radu...bla bla.......hraje v pohodě on-line. Chtěl jsem hrát s ním a už nevím co udělat, prosím pomoc."

, dal jsem základní informace a místo toho, abych dostal odpověď, tak mi napíše @Kwoky, abych nedostal čočku v on-line, takže na normální dotaz, urážky a výsměch. Moralizujte si své děti.

Zkusím to znovu, chtěl bych radu jak můžu hrát on-line hru Forza Horizon 4. Synovi je 7 let a hraje to on-line jen díky pass z X-boxu, já mám jen PC verzi. Kdykoliv dám připojit se on-line, tak se uprostřed obrazovky nad autem objeví, "Hledám relace pro Horizon živě", psal jsem i na support, ale zatím se neozvali.
@Kwoky (01.01.2021 17:58): @Preetor (01.01.2021 16:40): Je taky rozdíl, jestli synek hraje ranked závody nebo ne. Nehodnocené akce lze jezdit hned a MUSÍŠ je jezdit, abys dosáhl úrovně, kdy tě to pustí do rankedu. Jedná se o "rychlý scénář" uprostřed v kartě "online scénář". Jestli ti jde jen o to hrát se synem, pozvi ho do konvoje a jezděte offline závody na mapě. Jestli ne, přijď slušně s pokorou. Máš totiž naprostou pravdu, cituji tě "...potřeboval bych radu...". Když očividně nevíš, která bije, je normální poděkovat i za radu, která tvůj problém nevyřešila. Jsme tu jeden pro druhého a nic ti tu nikdo nedluží, aby jsi se tu k lidem takhle choval. Navíc Kwoky je uznávanej člověk v naší komunitě a podal ti normální radu, úplně slušně, nesmyslná reakce z tvojí strany. Když jsi tak "chytrý" a nepotřebuješ tipy, tak příště zkus číst, co ti hra píše :). Ta sama ti totiž dává radu "Pokud chceš odemknout bla bla ... dosáhni úrovně 3 v tomto typu online scénáře". Tím nemyslí tvůj lvl, to můžeš mít klidně lvl 290 jako já a budeš to mít zamknuté pořád jako já, protože prostě nejezdíš online. Vyřešeno.
Těžko můžeš očekávat přesnej popis řešení v reakci na tak vágní popis nepopis problému jako "nemůžu hrát on-line".
Zdravím všechny v novém roce, prosím o radu. Mám Forzu Horizon 4 na PC a nemůžu hrát on-line, koupil jsem si i nějaké DLC, hraji to už nějaký ten měsíc, vystřídali se mi všechna roční období a stále nic.

Můj syn má také Forzu Horizon 4, měl jí nejdřív na X-BOX a teď to hraje na PC a hraje v pohodě on-line.
Chtěl jsem hrát s ním a už nevím co udělat, prosím pomoc.
Nejede hra z nějakého důvodu v nízké obnovovací frekvenci? To by mohlo způsobovat velký input lag. Co ukazuje monitor?
Zdravím všechny,
prosím o radu.
Vždy když zapnu Forza Horizon 4 na PC tak mi to napíše doslova ( Byly zjištěny změny v hardwaru, systém autodetekce se ale nepovedlo pro váš systém najít vhodnou předvolbu. ) Nevíte proč to pokaždé vyskakuje
i když nastavení potvrdím ??
A další problém je že když jsem již ve hře hodně blbě mi reaguje ovládání nejprve jsem myslel že je to bezdrátovou klávesnicí ale tím to nebylo. Reakce je tak špatná že jsem málem nedojel ani úvodní seznamovací
závod. Předem děkuji za rady :)