Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Forza Horizon 2

30.09.2014
kompatibilní
88
16 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Leave your limits!

Putovní festival Horizon se vrací v nové sezóně a jako místo konání si tentokrát bere oblast jižní Francie a severní Itálie. Na všechny účastníky čeká celá oblast Azurového pobřeží, známého také jako Francouzská Riviéra, včetně měst Nice a Monako (zde pod jménem Castelletto), to vše pod dohledem fanoušků z celého světa. Chyťte se příležitosti, probojujte se žebříčkem jezdců a na samém konci převezměte titul šampiona ročníku.

Stejně jako předešlý díl Forza Horizon se i dvojka drží systému zcela otevřené herní mapy a arkádovějšího fyzikálního modelu se širokým výběrem (na 200 strojů) licencovaných vozidel všech světových výrobců. Podobně jako v pátém díle série Forza Motorsport se i zde objevuje nová AI Drivavatar. Jak již bylo zmíněno, herní svět je tentokrát silně inspirován oblastí Francouzské Riviéry a ačkoli nejde o stoprocentně věrnou kopii, lze na mapě nalézt lokace silně odkazující k realitě.

Vedle Xbox One verze vyšel Horizon 2 také ve verzi pro Xbox 360, tato verze prošla mnoha změnami a neobsahuje řadu prvků původního titulu (například tuning vozidel či změny počasí), kompletní seznam rozdílů se nachází v kategorii zajímavostí.


Poslední diskuzní příspěvek

Krabička půjde vždy bez ohledu na to zdali hra byla nebo nebyla stažena z digitální distribuce.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.