Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Forza Horizon 2

89
9 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
30.09.2014 X360XOne
Vývojáři:
Playground Games, Sumo Digital (X360 verze)
Oficiální stránky:
https://forzamotorsport.net/en-US/games/fh2
Leave your limits!

Putovní festival Horizon se vrací v nové sezóně a jako místo konání si tentokrát bere oblast jižní Francie a severní Itálie. Na všechny účastníky čeká celá oblast Azurového pobřeží, známého také jako Francouzská Riviéra, včetně měst Nice a Monako (zde pod jménem Castelletto), to vše pod dohledem fanoušků z celého světa. Chyťte se příležitosti, probojujte se žebříčkem jezdců a na samém konci převezměte titul šampiona ročníku.

Stejně jako předešlý díl Forza Horizon se i dvojka drží systému zcela otevřené herní mapy a arkádovějšího fyzikálního modelu se širokým výběrem (na 200 strojů) licencovaných vozidel všech světových výrobců. Podobně jako v pátém díle série Forza Motorsport se i zde objevuje nová AI Drivavatar. Jak již bylo zmíněno, herní svět je tentokrát silně inspirován oblastí Francouzské Riviéry a ačkoli nejde o stoprocentně věrnou kopii, lze na mapě nalézt lokace silně odkazující k realitě.

Vedle Xbox One verze vyšel Horizon 2 také ve verzi pro Xbox 360, tato verze prošla mnoha změnami a neobsahuje řadu prvků původního titulu (například tuning vozidel či změny počasí), kompletní seznam rozdílů se nachází v kategorii zajímavostí.


Poslední diskuzní příspěvek

Poslední možnost zakoupit balíček obsahující všechna placená rozšíření k Forza Horizont 2, včetně výborného datadisku Storm Island (samostatně…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.