Skoro si mě rozesmál. :) Známý se vrátil z Paříže a jeho zkušenosti jsou obdobné. Francouzi nerespektují téměř nic, o motorkarich a cyklistech nemluvě. A troubí se tu ostoset, denně to slyším. Ve městě, ve kterém se nacházíme, bez přehánění, každé druhé auto na ulicích je nějak rozbité. Dokonce i ty novější.
Větší vrakoviště Evropy, než co jezdí tady jsem dosud neviděl. S průměrnou stáří 10 let u Fabia 2 bys tu byl za člověka s lepším autem, a to podotýkám jsem ubytován v lepší čtvrti.
Ty pohodové Francouze u Nice jsem měl tu čest zažít osobně. Pohodově ti vjedou ve 100+ doslova před čelní sklo. A blinkry na dálnicích neznají. :)

PS: pouhá týdenní zkušenost. Za 5 měsíců si člověk zvykne na vše.
Všichni reší nový díl TDU, ale mě vždycky zajímalo projet se reálným autem po Azurovém pobřeží, už od dob NFS Porsche.
Díky drahé polovičce jsem si osobně projel Azurové pobřeží, pravda v bouráku ze hry to nebylo, vypadá to tam velmi podobně jako ve hře Forza Horizon 2, ačkoliv hra je pochopitelně trochu zhustěná.
Na co Vás hra nepřipraví jsou Monačtí a Francouzští řidiči. :) Nikde v Rakousku nebo v Itálii na nás netroubili, až po přejetí Italsko-Francouzské hranice. Francouzští řidiči jezdí, diplomaticky řečeno, krapet jinak a sjezd k Nice bylo místy o držku. Co na tom, že tam mají 4 pruhy. Každopádně tunely, mosty a výhledy jsou dechberoucí. Jen se připravte na to, že hustota dopravy u Nice je značná. Na závodění můžete zapomenout, všudy přítomné radary a policejní hlídky dbají na dodržování rychlosti.
Krabička půjde vždy bez ohledu na to zdali hra byla nebo nebyla stažena z digitální distribuce.
@Charllize (19.08.2018 15:44): Nehledal bych za tím žádnou vědu, prostě jim vypršely licence na auta, to je u závodních her úplně normální. Ze Steamu taky postupně mizí závodní hry od Codemasters, Sony už taky neprodává Gran Turismo 5...
Ja jen moc nechapu proc to delaji. jako by nebylo jedno jestli ta hra na tom storu je. Nereknu kdyby to bylo ciste multiplayer, ale ta hra jde hrat normalne solo. nedava to smysl.