@Marty McFly (30.03.2012 12:38): mně naštěstí éra domácích videoher prakticky úplně minula, ale i tak jsem si hru na zničeném joysticku mohl vychutnat u kámoše. Ne, díky, člověk si svých nástrojů naučí jinak vážit, když si je musí kupovat sám:)
Náhodou, dřív bylo oblíbené takhle ničit joysticky (prý, nezažil jsem), tak proč ne myše ? A koneckonců, Diablo II. je také o klik-klik a jak je oblíbené.
MTM: Určitě. Rozhodně si rychleji zvyknu na zdejší ovládání. Snad se už nebudou moc opakovat situace typu: "Press L.Alt to ..." - ok, L.Alt jsem přiřadil k Buttonu 7 nebo 8, hmmm, je Button 7 křížek nebo kolečko? Prostě typicky zprasený převod ovládání z konzolí (všichni by se měli inspirovat u Burnout Paradise, který ovládání i nápovědy plynule přepíná ptole toho, co se zrovna používá).

Jinak na to že jde vlastně o klon herních Pánů Prstenů (pro mě nudné hry), navíc plný otřepaných klišé, tak mě to až podezřele moc baví :-) (navíc vzhledem k tomu, že fantasy není zrovna můj šálek kávy)...
Nezná někdo rozločení ovládání z PS2/Xbox verze hry? Zdejší defaultní nastavení pro gamepad je tak trochu neprakticky rozházené a jedna akce mi pořád přebývá :-)
Karasman: Pravděpodobně, tahle hra podle mě vyhořela na špatném marketingu a nevhodně zvoleném datu vydání (proč všichni cpou všechno do vánočního období? Já třeba před Vánocemi nekupuji hry vůbec).
To jsem jako s MtM jedinej, kdo tu hru hral a dohral? Vzdyt je to celkem dobra rubacka...
7c: Objednáno, na tuhle hru si brousím zuby už od doby, kdy jí sem MtM přidal :-). Ten obal je prostě geniální - připomíná kresby Yoshitaky Amana (hlavně obaly a loga Final Fantasy).
Hmm, nyní spolu s Temple of Elemental Evil v nějakém Atari packu, docela zajímavé, za tu cenu asi stojí za vyzkoušení: ATARI pack