Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

FootLOL: Epic Fail League

07.08.2013
08.07.2015
09.07.2015
27.05.2016
70
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Sportovní hra, která dokazuje, že není důležité hrát fairplay, ale vyhrát. Na rozdíl od FIFA nebo PES se nestanete nepostradatelným členem týmu. Zde v pozici všemocného fotbalového Boha pomáháte svému oblíbenému týmu všemi myslitelnými prostředky k zisku trofejí nejen na Zemi, ale i na dalších vesmírných objektech.

Na izometricky viděném hřišti může hráč hru ovlivňovat pouze nepřímými, o to však absurdnějšími, zásahy. V bohatém arzenálu nechybí nášlapné miny, zpomalující bažiny a nepřekonatelné bariéry. Mnohem více možností a zábavy však přináší drtivý dopad meteoritu, dav fanoušků nebo nezastavitelné krávy, představující zřejmé pomrknutí na sérii Worms.

Celkem čeká hráče 60 úrovní, během nichž, kromě výhry, jde i o dosažení určitého průběžného skóre. Kromě turnaje a rychlého zápasu, umožňuje hra i online multiplayer.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Přijde vám čekání na zelenající se pažit příliš dlouhé? Připadá vám fotbal příliš nudný? Máte pocit, že zápasy nerozhodují hráči, ale někdo v pozadí? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO tak, je tahle hra určená i pro Vás! Nepotřebujete kopačky ani spoustu tlačítek na gamepadu, či dokonce miliony v bance. Fotbalovým bossem se stanete ve chvíli, kdy pod zelený koberec nastražíte svou první minu a zakusíte slastný pocit vítezství, kterému jste doslova umetli cestičku.
Zdají se vám miny nudné? Co se inspirovat v Pamploně a vypustit býky? Nebo raději odstartovat rudou revoluci a přenechat hřiště jedinému hráči? Nálety, meteority, únosy létajícím talířem anebo ničivé tornádo? Možností je tolik a zápasů tak málo. Naštěstí to můžete natřít i svým (po zápase asi bývalým) kamarádům.
Není to kdovíjak velká hra, není ani bezchybná, ale obsahuje opravdu hodně zábavy ve stylovém střihu.

Herní výzva 2016, kat. 7

Pro: pravá fotbalová kanonádá

Proti: "jen" hříčka, chybí lokální multiplayer

+13
  • PC 70
Zelenááá je tráva, Mina, Štít, Air Strike, fotbal to je hra!! A ten míč kulatý, je věc záludná, obzvlášť když není jediný ,tak si každý z nás na něj pozor dej, po zemi ho pěkně podávej, jinak jsi tě do UFA ihned naloděj!
Píšťalka až na nás zavolá, kouzelnou sílu má, dnes tak jak zítra i za týden, náš tým je Vyzbrojen!
HEj!
Zelenáá je tráva, Mina, Štít, Air Strike, fotbal to je hra!! A kdo góly dává, jen ten vyhrává, obránče na nás si pozor dej, Červená karta nebo Sparťani a jseš úplně ztracenej.
Dnes je ta nálada sváteční, pokřik zní vítězný, tisíce Meteoritů hoří jít ,tou Bitvou sportovní!
HEj!

Verdikt: Není sport jako sport 70%

Pro: Vtipný, zábavný, šílený

Proti: Rychle omrzí

+10