FootLOL: Epic Fail League

sportovní > fotbal *
akce > arkáda
07.08.2013 PC
Sportovní hra, která dokazuje, že není důležité hrát fairplay, ale vyhrát. Na rozdíl od FIFA nebo PES se nestanete nepostradatelným členem týmu. Zde v pozici všemocného fotbalového Boha pomáháte svému oblíbenému týmu všemi myslitelnými prostředky k zisku trofejí nejen na Zemi, ale i na dalších vesmírných objektech.

Na izometricky viděném hřišti může hráč hru ovlivňovat pouze nepřímými, o to však absurdnějšími, zásahy. V bohatém arzenálu nechybí nášlapné miny, zpomalující bažiny a nepřekonatelné bariéry. Mnohem více možností a zábavy však přináší drtivý dopad meteoritu, dav fanoušků nebo nezastavitelné krávy, představující zřejmé pomrknutí na sérii Worms.

Celkem čeká hráče 60 úrovní, během nichž, kromě výhry, jde i o dosažení určitého průběžného skóre. Kromě turnaje a rychlého zápasu, umožňuje hra i online multiplayer.

Strady: nechápu, co s tím poslední dobou všichni máte :D ..teda, ne že by to nelichotilo

Přijde vám čekání na zelenající se pažit příliš dlouhé? Připadá vám fotbal příliš nudný? Máte pocit, že zápasy nerozhodují hráči, ale někdo v pozadí? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO tak, je tahle hra určená i pro Vás! Nepotřebujete kopačky ani spoustu tlačítek na gamepadu, či dokonce miliony v bance. Fotbalovým bossem se stanete ve chvíli, kdy pod zelený koberec nastražíte svou první minu a zakusíte slastný pocit vítezství, kterému jste doslova umetli cestičku.
Zdají se vám miny nudné? Co se inspirovat v Pamploně a vypustit býky? Nebo raději odstartovat rudou revoluci a přenechat hřiště jedinému hráči? Nálety, meteority, únosy létajícím talířem anebo ničivé tornádo? Možností je tolik a zápasů tak málo. Naštěstí to můžete natřít i svým (po zápase asi bývalým) kamarádům.
Není to kdovíjak velká hra, není ani bezchybná, ale obsahuje opravdu hodně zábavy ve stylovém střihu.

Herní výzva 2016, kat. 7

Pro: pravá fotbalová kanonádá

Proti: "jen" hříčka, chybí lokální multiplayer

Zelenááá je tráva, Mina, Štít, Air Strike, fotbal to je hra!! A ten míč kulatý, je věc záludná, obzvlášť když není jediný ,tak si každý z nás na něj pozor dej, po zemi ho pěkně podávej, jinak jsi tě do UFA ihned naloděj!
Píšťalka až na nás zavolá, kouzelnou sílu má, dnes tak jak zítra i za týden, náš tým je Vyzbrojen!
HEj!
Zelenáá je tráva, Mina, Štít, Air Strike, fotbal to je hra!! A kdo góly dává, jen ten vyhrává, obránče na nás si pozor dej, Červená karta nebo Sparťani a jseš úplně ztracenej.
Dnes je ta nálada sváteční, pokřik zní vítězný, tisíce Meteoritů hoří jít ,tou Bitvou sportovní!
HEj!

Verdikt: Není sport jako sport 70%

Pro: Vtipný, zábavný, šílený

Proti: Rychle omrzí