Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

FootLOL: Epic Fail League

Žánr:
sportovní > fotbal *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
07.08.2013
Vývojáři:
Lion's Shade
Oficiální stránky:
http://footlol.herocraft.com/
Sportovní hra, která dokazuje, že není důležité hrát fairplay, ale vyhrát. Na rozdíl od FIFA nebo PES se nestanete nepostradatelným členem týmu. Zde v pozici všemocného fotbalového Boha pomáháte svému oblíbenému týmu všemi myslitelnými prostředky k zisku trofejí nejen na Zemi, ale i na dalších vesmírných objektech.

Na izometricky viděném hřišti může hráč hru ovlivňovat pouze nepřímými, o to však absurdnějšími, zásahy. V bohatém arzenálu nechybí nášlapné miny, zpomalující bažiny a nepřekonatelné bariéry. Mnohem více možností a zábavy však přináší drtivý dopad meteoritu, dav fanoušků nebo nezastavitelné krávy, představující zřejmé pomrknutí na sérii Worms.

Celkem čeká hráče 60 úrovní, během nichž, kromě výhry, jde i o dosažení určitého průběžného skóre. Kromě turnaje a rychlého zápasu, umožňuje hra i online multiplayer.

Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře


Přijde vám čekání na zelenající se pažit příliš dlouhé? Připadá vám fotbal příliš nudný? Máte pocit, že zápasy nerozhodují hráči, ale někdo v pozadí? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO tak, je tahle hra určená i pro Vás! Nepotřebujete kopačky ani spoustu tlačítek na gamepadu, či dokonce miliony v bance. Fotbalovým bossem se stanete ve chvíli, kdy pod zelený koberec nastražíte svou první minu a zakusíte slastný pocit vítezství, kterému jste doslova umetli cestičku.
Zdají se vám miny nudné? Co se inspirovat v Pamploně a vypustit býky? Nebo raději odstartovat rudou revoluci a přenechat hřiště jedinému hráči? Nálety, meteority, únosy létajícím talířem anebo ničivé tornádo? Možností je tolik a zápasů tak málo. Naštěstí to můžete natřít i svým (po zápase asi bývalým) kamarádům.
Není to kdovíjak velká hra, není ani bezchybná, ale obsahuje opravdu hodně zábavy ve stylovém střihu.

Herní výzva 2016, kat. 7

Pro: pravá fotbalová kanonádá

Proti: "jen" hříčka, chybí lokální multiplayer

+8+8 / 0