Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Flipping Death

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
akce > plošinovka
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
07.08.2018 PCPS4XOneSwitch
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.flippingdeath.com/
Hra Flipping Death nepřímo navazuje na podobně laděný počin Stick It to The Man! stejného vývojářského studia, s nimž má společnou nejen grafickou stylizaci a bláznivý humor, ale sdílí s ní také stejný herní svět a některé postavy. Žánrově se opět jedná o 2D adventuru s prvky plošinovky, tentokrát se záhrobní tématikou.

Příběh se točí okolo mladé dívky Penny, která za neobjasněných okolností přijde o život a ocitá se v říši mrtvých, kde jí však nečeká žádný klid. Dosavadní Smrťák už má toho plné zuby a tak jí milerád přenechá svou kosu a své řemeslo, čímž Penny coby novopečená Paní smrt získá schopnost přeskakovat mezi světy živých a mrtvých a především příležitost pátrat po příčině svého vlastního skonu.

Herní náplň zahrnuje především pohybem po papírovém 2D světě, řešení hádanek a interakci s jeho četnými obyvateli. Vaše Smrtka má možnost vstoupit do duší jednotlivých postaviček, čímž je většinou proti jejich vůli posedne a přetočí se tak do světa živých. Díky tomu získává krom částečné kontroly nad jejich těly i schopnost číst jejich myšlenky. S využitím těchto manipulací pak pomáháte jednotlivým duchům a zároveň zjišťujete, proč jste se ocitli v říši zesnulých.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.